Кои от вас са се върнали към порока?

  • 4 088
  • 116
  •   1
Отговори
  • Мнения: 411
Мда...Отказах цигарите малко преди да видя двете чертички на теста за бременност.В последвалия период не си позволих да пуша.
Не,че не ми се искаше,де  Mr. Green
Бях си казала,че повече няма да пуша.Бях убедена в тези си мисли,но миналата седмица една приятелка ми дойде на гости.
Говорихме си,смяхме се...пихме биричка.Тя е страстна пушачка и често ходехме в кухнята да пуши (задължително на отворен прозорец независимо от сезона)В другите две стаи - хола и спалнята е забранен всякакъв вид дим!
И ей-така...някак много ми се прииска да запаля и аз.Първия път се въздържах,но на следващото гости просто се отдадох на порока.Ей,много ми хареса!Някой тук може да ме наругае мислено,но това е истина.Сега като ми се отвори малко време през деня докато спи малчо ходя в кухнята да пуша и съм доволна,че имам някакъв вид порок в добре организираното ми и всеотдайно майчинство (по едно време ми се струваше,че виждам ореол в огледалото над главата си).
Та колко от вас отново пушат и как са се върнали към това?
А мъжете ви?Моя никак не беше доволен и ме едно известно време ме гледаше из под вежди,но като цяло не му пречи.

# 1
  • Мнения: 80
На мен откакто родих ми се пуши, но за сега се въздържам заради кърменето,иначе отказах цигарите като разбрах че съм бременна.
Сигурно ще пропуша в момента в който спра да кърмя,а и мъжа ми няма нищо на против т.к. и той е пушач.

# 2
  • Мнения: 1 168
И аз съм в групата на върналите се към порока!Жалко!

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
И аз се върнах към цигарите за съжаление.
Щом спрях да кърмя и почнах пак да пия кафе и се почна.
Хубавото е ,че пуша много малко,защото нямам много време.

# 4
  • Мнения: 2 039
Я стга, то остава и някой да те осъди  ooooh! Пуши си като ти се пуши, това какво общо има с майчинството? Айде само да не заключваме, че майките-непушачки са по-добрите майки  Stop Аз също като теб не съм пушила през цялата си бременност и почти хич по време на кърменето, но сега си пуша, пуши ми се и хич ме ме е срам  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 7 723
...... но сега си пуша, пуши ми се и хич ме ме е срам  Mr. Green
....и аз така  bowuu Blush

# 6
  • Мнения: 487
...... но сега си пуша, пуши ми се и хич ме ме е срам  Mr. Green
....и аз така  bowuu Blush

И аз така, само се моля децата да не усвоят този гаден навик.

# 7
  • Мнения: 4 335
И аз дори не бях си дьрпала през бременността,но след като разбрах,4е няма да кьрмя и пак пропуших.Не сьм си мислила,4е сьм ги спряла завинаги,знаех,4е пак ще пропуша.Пуша и хи4 не ми пука,мьжо нищо не е казал,а и той пуши Laughing

# 8
  • Мнения: 132
Аз преди да забременея пуших доста.Когато разбрах новината лека полека ги отказах.В момента кърмя,но чакам момента в който ще спра и да се напуша едно хубаво Laughing

# 9
  • Мнения: 478
Не съм спирала  Embarassed ...

# 10
  • Мнения: 337
И през двете си бременности не пушех , но и след двете пропуших отново за , което се мразя , но пък обичам да пуша Embarassed
Пропуших от скука  и от носталгия  Joy
В началото по 1-2 цигарки и постепено ги увеличих

# 11
  • София
  • Мнения: 1 524
И аз в отбора -  Whistling Това сладко никотиново изкушение ( отрова) ме пребори. Кофти, много кофти......

# 12
  • София
  • Мнения: 17 591
Спрях да пуша преди да почнем опитите за бебе. Почнах отново в деня на изписването... и си пуша пак. Уви. Но при нас се пуши задължително и само на балкона. И в най - големия нощен зимен студ.

# 13
  • Мнения: 3 675
АЗ няма да имам подобен проблем понеже съм непушачка, но за сметка на това мъжът ми пуши като комин и иска да ги отказва, но му е доста трудно.Но ако се появи дете, няма как ще трябва да се съобрази с това.Според мен кърмене и тютюнопушенето също са противопоказни, както и пушенето на цигари по време на бременност.Все пак помислите и за детето, то вдишва вашия дим и рано или късно и това си има последствия за здравето му.

# 14
  • Мнения: 2 111
Отказах цигарите в момента в който видях двете чертички.Все още кърмя,но като спра сигурно няма да устоя и ще ги почна пак. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт