Внимание! Бълхи и кърлежи в Южния парк.

  • 968
  • 12
  •   1
Отговори
  • София - Варна
  • Мнения: 170
Здравейте! Само Ви уведомявам, че в сряда синът ми, който е на 8 години, ходи с баба си до парка. Вчера сутринта, като го погледнах, беше нахапан от бълхи, а по-късно открихме и кърлеж. Опитах се да звънна в община Триадица, но ме прехвърлят от кабинет на кабинет. Ако някой знае, къде да сигнализирам, моля да ме информира.

# 1
  • Мнения: 2 731
навсякъде ги има  Tired
тази година май не са пръскали

# 2
  • Мнения: 7 831
В Южния парк пръскаха преди месец, но явно не  достатъчно  Sad.

# 3
  • Мнения: 8 999
Напастта е повсеместна. Не е само в Южния парк.

# 4
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 В Борисовата градина на алеите няма кърлежи, но затова пък по градинките е пълно!

# 5
  • Мнения: 809
Тръпки ме побиват. Преди време си изпатихме от тези гадинки.
Не знаехме какво е, а Стефчо беше толкова нахапан, че педито го определи като варицела. Whistling

# 6
  • Мнения: 126
В Борисовата градина на алеите няма кърлежи, но затова пък по градинките е пълно!
И в Борисовата има- преди няколко дни на приятелката ми дъщерята я беше полазил по крака- видяха го още в началото

# 7
  • София
  • Мнения: 2 296
Напастта е повсеместна. Не е само в Южния парк.
За съжаление е така,миналата година предизборно пръскаха в нашия квартал.
Освен да си пазим и оглеждаме непркъснато децата,не виждам друг изход,засега.
Моя позната беше питала в общината кога ще косят и пръскат градинките-отговорили,че
са отдадени на частни фирми на концесия,и докато минат конкурси и прочие глупости,
лятото ще е минало,дано без сериозни последици. Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 1 958
само там да беше  ooooh!   да му мислят алергичните  Twisted Evil

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 8 221

Моя позната беше питала в общината кога ще косят и пръскат градинките-отговорили,че
са отдадени на частни фирми на концесия,и докато минат конкурси и прочие глупости,
лятото ще е минало,дано без сериозни последици. Twisted Evil
Ох и по парковете ли няма да ходим вече. Това е безобразие Thinking

# 10
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
На никой не му пука за нищо - за жалост. Около нашта площадка въобще не е окосена тревата и в нея вече може и змий да плъзнат! #Cussing out
Трябва сами да се пазим явно и мн. да си оглеждаме дечицата. Най-гадно е ако попадне кърлеж в главичката, защото е доста труден за откриване.
Аз лично взех Аутан и преди излизане мажа откритите части на детето с него, /пък дали найстина действа - хич незнам newsm78/ и не й давам да влиза в тревата!

# 11
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Нищо ново под слънцето, за съжаление  Tired
За кърлежи не знам, но миналата пролет детенцето на моя приятелка се върна от Южния парк с бълхи  ooooh!
 А за пръскане против кърлежи- при нас тази година са пръскали, но не вярвам да има особена "файда".

# 12
  • Мнения: 9 814
Внимание! Бълхи и кърлежи във всяка една градинка в София!
Както всяко лято!

Общи условия

Активация на акаунт