Специално меню!

  • 1 584
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 592
Интересно ми е имате ли меню за "специални" гости - някои по-предерчиви, по-изискани пред които искате да блеснете, като домакиня? Кой са вашите шедьоври?

Последна редакция: пт, 20 юни 2008, 16:00 от Sissa

# 1
  • Мнения: 5 001
Всяко ястие когато е аранжирано красиво(и най-простото) и "хваща окото" става специално....Така,че всичко зависи от гостите....Какви са гостите? Вегетарианци или месоядни? Какви са им предпочитанията? и т.н. и т.н.

Последна редакция: пт, 20 юни 2008, 15:53 от TheNMaster

# 2
  • Мнения: 11 747
Интересно ми е имате ли меню за "специални" гости - някои по-предерчиви, по-изискани пред които искате да блеснете, като домакиня? Кой са вашите шадьоври?

шадьоври питаш!  Grinning
Ако трябва да съм честна, гости почти не посрещаме, евентуално 2 пъти в годината. С приятели се виждаме по заведения, а ако гледаме филм в къщи си поръчваме фамилна пица по телефона и така...

# 3
  • Мнения: 592
Сори за грешката Embarassed поправих се!

# 4
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз гости доста често имам, поне 2 пъти седмично, но всеки път правя различни неща. Най често пълнени тесто с различни плънки и форми. Но наистина в украсата му е майката, но аз там куцам.  Embarassed Затова го докарвам на вкус. 

# 5
  • Вече на село
  • Мнения: 569
От опит знам, че гостите се впечатляват от вида на ястията, затова наблягам на това и по тази прична честичко посещавам форума, а за домашните наблягам на "приготвено с любов", защото не винаги остава време за украси Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт