Едната ми гърда произвежда много по-малко мляко

  • 416
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 046
Това го забелязах напоследък  Shocked Странно, ама едната гърда става твърда, пълни си се като наближи време за кърмене, а другата си остава мека и после бебо много бързо я изсмуква. А нямам обяснение защо????
Май трябва да пообясня още нещо - от 2-3 седмици кърмя вече само сутрин и вечер, на всяко кърмене давам и двете гърди като редувам тази, с която започвам. (Е, може би от време на време ги обърквам, но по принцип внимавам да ги редувам). Уж всичко им е еднакво, в едни и същи условия са поставени, а произвеждат различно количество мляко  newsm78
Двете отминали нощи ставах да кърмя (че бебо нещо се будеше), с идеята да стимулирам лактацията. Е, да, ама я стимулирах в по-пълната гърда - другата не мърда  Shocked Пипах се за бучки, да не са се запушили канали, но не открих, не ме боли - просто не произвежда достатъчно мляко. Малко е тъпо, ама аз съм изумена - какво да направя според вас - дайте идеи как да ги изравня #Crazy

# 1
  • Мнения: 11 607
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=29832.0

това може да ти помогне. Успех!

# 2
  • Мнения: 1 312
При мен беше подобно положението докато накрая бебчо я отказа съвсем-нямаше почти нищо,само капчици!Ако искаш погледни тук:Суче само от едната гърда?

Общи условия

Активация на акаунт