Бюбхен, Хип, Саносан или Нивеа??

  • 13 586
  • 96
  •   2
Отговори

Анкета

От коя от тези марки бебешка козметика сте най-доволни(ако сте ползвали поне 2 от тях)?

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 20 юли 2008, 16:56
* Може да изберете максимум 2 опции.

  • Мнения: 1 427
В о4акване на бебка,искам да си избера хубава и ка4ествена бебешка козметика на достъпна цена. Из4етох пове4ето теми по въпроса и се спрях на тези 4 марки. Но коя от тях,все пак newsm78  
HELP !!!

Последна редакция: чт, 08 май 2014, 17:54 от Редактор*

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
От изброениете съм ползвала Бюбхен и Нивеа.Но съм по-доволна от Бюбхен-а и до сега ползвам сано него  Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 464
Ползвала съм Бюбхен и Саносан и от двете съм доволна.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 720
Ползвала съм само Бюбхен и съм доволна. За Нивеата не съм чувала хубави неща, специално за бебешката козметика.

# 4
  • Мнения: 8 163
Бюбхен измежу тези четири. Тукашните "другарки" (жени с по 15-20 год. стаж като детегледачки) само се дивят на качеството на дупния крем, който съм занесла в детската.

Иначе за останалата бебешка козметика (особено против крусти) - Мустела.

# 5
  • Мнения: 7 947
Нивеята е направо гадна! Аз Себа Меда не си заменям с нищо Laughing

# 6
  • Мнения: 540
ползвам само нивеа

# 7
  • Мнения: 121
За Бюбхен съм горещо препоръчвам комбиниран душ гел с шампоан-невероятен е.

# 8
  • Мнения: 191
Мустела е на-доброто, на което съм попадала, може би трябва да я включиш в анкетата.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 734
Може би е по-добре да се ориентираш към по-високия клас тип 'медицинска" бебешка козметика,щом бебенцето ще е новородено-Мустела,Клоран,Себамед,А-Дерма,има и други.По-масовите марки често провокират алергии.За по-пораснало бебче от гореизброените-Бюбхен.

# 10
  • Мнения: 398
 Ползвам само Мустела и много рядко Клоран и Алтермед.

# 11
  • Мнения: 1 427
За Мустела и Себа мед знам,4е вси4ки са доволни,но понеже цената им е висо4ка,мисля да ги пробвам само ако се наложи.Търся нещо хем ка4ествено,хем на разумна цена,затова не съм ги вклю4ила в анкетата Mr. Green

# 12
  • Мнения: 398
 Защо мислиш ,че Мустела е толко по-скъпа от Бюбхен например???

 Аз лично с продукта за къпане (комбиниран за тяло и коса) карам много дълго време и не се налага често да се пазарува.

 Олиото на Бюбхен е около 10 лв , а на Мустела - 13лв.
 

# 13
  • Мнения: 521
От изброените и по принцип най доволна съм от козметиката на Бюбхен

# 14
  • Мнения: 7 947
Еееее, Себа Мед измиващ гел - 8 лв, шампоан - 8 лв, кремче за лице - 6 лв, против подсичане - 11 лв, но достатъчно голямо количество.....кое е скъпото?

Общи условия

Активация на акаунт