6 ГС и море?

  • 1 534
  • 24
  •   1
Отговори
  • СОФИЯ
  • Мнения: 57
Здравейте момичета, токущо от тестове разбрах че май ще си имам бебе, другата седмица ще ходя на доктор, но съм направила и резервация за море. Толкова роно дали е добра идея да се ходи на море? newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 2 049
Няма страшно, весело изкарване!
Пази се само от инфекции, че трудно се лекуват в първия триместър. Питай и доктора като идеш другата седмица, за собствено успокоение.
И най-важното - ЧЕСТИТО!

# 2
  • Мнения: 585
Била ли си бременна преди; ако си имала проблеми, не е препъръчително, не заради друго а самия пшът е доста. Иначе не виждам защо да е проблем. Мажи се много, че аз първата бременност бях и то май месец, дето слънцето не е толкова силно и направих слънчева алергия Sad Голяма гадост, още ми седи.
Лека и безпроблемна бременност Simple Smile

# 3
  • Мнения: 8 163
Поздравления за бременността! Лека и спокойна!

Най-точен отговор на въпроса ти би могъл да даде наблюдаващият те акушер-гинеколког, защото ще може да прецени въз основа на твоето състояние. Аз мисля, че е ОК да ходиш на море. Колко ли жени са го правили, без да са предполагали, че са бременни... При това са си изкарали страхотно, защото не им е дошъл мензиса Simple Smile

Само внимавай с горещините и стой далеч от пушачи.

# 4
  • Мнения: 187
Ako се 4увстваш добре и вси4ко е наред, аз не бих се замислила. Ако нямаш друго детенце ще можеш и да си по4инеш. Как искам и аз на море, но ве4е съм 8 месец и не ми се ходи.

# 5
  • Мнения: 540
Поздравления за бременността! Лека и спокойна!

Най-точен отговор на въпроса ти би могъл да даде наблюдаващият те акушер-гинеколког, защото ще може да прецени въз основа на твоето състояние. Аз мисля, че е ОК да ходиш на море. Колко ли жени са го правили, без да са предполагали, че са бременни... При това са си изкарали страхотно, защото не им е дошъл мензиса Simple Smile

Само внимавай с горещините и стой далеч от пушачи.
Peace Peace

# 6
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Няма страшно, не се притеснявай.

# 7
  • Мнения: 320
Първо Честито и лека бременност!
Иначе ако се чувстваш добре и ако гинеколога при който ще ходиш ти даде зелена светлина няма от какво да се притесняваш.
Успех и весело изкарване!  Peace

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Честито  bouquet
Смело събирай багажа Peace

# 9
  • Мнения: X
Ще си питаш доктора, защото ние не знаем какво точно е състоянието ти. Ходенето на море може да е точно толкова опасно, колкото и безопасно.

# 10
  • Мнения: 9 973
ако нямаш проблеми,може Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 4 865
Пандора го е казала: питай доктора и стягай куфарите.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз ходих в 7-8г.с - нямаше проблем

# 13
  • Мнения: 9 814
Честито!!!
Приятно прекарване!
Все пак си бременна, а не болна, но все пак се пази!

# 14
  • Мнения: 62
аз бях на море в 5-6г.с. и не съм имала никакви проблеми освен типичното за бременност прилошаване! стягай куфарите смело и леко бременеене Hug

Общи условия

Активация на акаунт