Постоянно се обръща по корем след хранене :(

  • 1 741
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 334
 Здравейте !Моята дъщеря от както може да се обръща сама го прави постоянно и веднага след като се нахрани започва една борба от моя страна за да не се обръща ,защото съответно повръща Tired Имахте ли този проблем и как се справихте?

# 1
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да и ние веднага след като сме се нахранили ако го оставя на леглото се обръща Crazy
Но не повръща  Thinking

# 2
  • Мнения: 9 973
ние си повръщаме и без да се въртим...но сме си с рефлукс

# 3
  • Мнения: 3 376
Ами не може ли просто да я вземаш на ръце и да се гушкате малко докато премине всичко.Хем ще се оригне и ще мине малко време за да я залисаш.

# 4
  • Мнения: 2 334
Гушкам я и след като я оставя пак го прави.Тя си оригва иначе  не повръща голямо количество а малко колкото да се намокри но пак е неприятно.Мъча се да и слагам възглавници но тя ги взима да си играе с тях и пак започва да се обръща.Трябва поне 30 мин да я държа без да се обръща наче след това няма проблем.Сега просто умира от кеф че може сама да се обръща и постоянно го прави Laughing

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И моята дъщеря повръщаше без да е по корем...нямаше рефлукс

# 6
  • Мнения: 9 814
Гушкам я и след като я оставя пак го прави.Тя си оригва иначе  не повръща голямо количество а малко колкото да се намокри но пак е неприятно.Мъча се да и слагам възглавници но тя ги взима да си играе с тях и пак започва да се обръща.Трябва поне 30 мин да я държа без да се обръща наче след това няма проблем.Сега просто умира от кеф че може сама да се обръща и постоянно го прави Laughing

Просто я дръж за по-дълго време, а не само докато се уригне и дано помогне Peace

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Дъщеря ми е на същата възраст и естествено любимото и е да се обръща след ядене по корем.
Тя има и рефлукс .. познай какво се случва на чаршафите  Crazy
Гледам да я държа по-дълго време в мен или я слагам за малко в кошницата за кола.

# 8
  • Мнения: 52
Да и ние веднага след като сме се нахранили ако го оставя на леглото се обръща Crazy
Но не повръща  Thinking
Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 17 591
Не съм имала такъв проблем, бебето ми не повръщаше както и да лежи, но бих ти предложила просто да я погушкаш. Или да я сложиш в шезлонга, съответно вързана с каишките.

# 10
  • Мнения: 1 763
И моето дете е така. Слагам го в леглото по гръб и му давам играчка да се занимава. Понякога помага, друг път си се обръща и понякога повръща.

# 11
  • Мнения: 227
Аз пък от 4тири месечна си я обръщях по стомах, за да се оригне, но не е повръщяла... newsm78

# 12
  • Мнения: 2 070
Аз понякога нарочно обръщах моето дете, за да се оригне - така става най-лесно, по другия начин не съм го правила. Но тя не е повръщала никога, може би е специфично и си е до дете. Не се притеснявай. И питай лекар.

# 13
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И моето дете често се обръща по корем, обаче с повръщането няма проблем засега.

# 14
  • Мнения: 45
Малко ще се отклоня от темата, но не ми се отваря друга.
Как се установява, че детето има рефлукс. Моето дете е почти н 5 месеца и понякога след ядене повръща, повечето време 1 - 2 часа след ядене. Само на кърма е. Ако си лежи няма проблем, но в момента в който я взема на ръце веднага повръща / и това пр. 1 час след ядене /

Общи условия

Активация на акаунт