окачен таван със скрито осветление

  • 5 808
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 844
здравейте!
в процеса на изтощителния ремонт скоро ще стигнем до слагане на окачения таван.
много ви моля да дадете някакви оригинални идеи за окачен таван със скрито осветление..и ако може някакви снимки,за да добия представа..
благодаря ви! Hug

# 1
  • Мнения: 672
Хм, сигурна ли си, че искаш окачен таван. Вече изобщо не е модерно. Всъщност на запад дори никога не е било. Ако все пак си категорична, те съветвам да направиш нещо съвсем семпло, без залитания. Пусни търсачката на изображения, окачен таван, има много снимки. Успех ти желая Hug

# 2
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Съгласна съм с mama_nat.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Хората, които ще ти правят тавана, са длъжни да ти предложат и проекти. Тука няма как да ти дадем идеи, защото това зависи от стаята и ефектите се докарват според нея, според мебелите в бъдеще и други неща.

# 4
  • Мнения: 395
На мен ми харесва това  http://field.dibla.com/index.php?topic=3814.0  но както ти е написала ПуканкаZ всичко зависи от помещението и т.н.  Wink

Последна редакция: сб, 21 юни 2008, 15:24 от justice

# 5
  • Мнения: 1 505
Защо да не е модерно,на мен ми харесва много.Смятам,4е всеки има своя вкус и знае какво му харесва или не и не би трябвало да се ръководи от модата щтом дадено нещто му харесва,мое мнение.

# 6
  • Мнения: 1 152
Моите окачени тавани са съвсем семпли и в същото време доста ефектни. Възможно най-прости форми избери, просто за да се поберат вътре трансформаторите, лампите, пурите или каквото там ще слагаш да свети. За мен окаченият таван служи именно за това. Резултатът идва с осветлението, а не формите и цвета на тавана.

# 7
  • Мнения: 289
Много хубаво стои, но не бива да разчиташ само на това осветление, слабо е. 

Общи условия

Активация на акаунт