лястовиците са пощурели

  • 12 131
  • 68
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 7 477
не знам що за 4удо е това.....рядко пускам теми тук,но тези пти4ки ме побъркаха тази ве4ер Shocked

от около два 4аса ято от около 50ина лястовици кръжи около блока ми.Пищят ,врякат,хвър4ат като изтрбители Rolling Eyes

сега се скътаха някъде,но за първи път в живота ми виждам такъв рояк от лястовици .ХОла ми беше озву4ен от писъците им ,а като погледнех през прозореца виждах само пощурели птици.И то само в един периметър кръжаха Shocked

аз ли не съм в 4ас нещо,природата ли се побърка???????

# 1
  • Мнения: 25 449
Хм, явно нещо не е наред.  Thinking
Да няма бяла между тях?

# 2
  • Мнения: 7 837
Може да се чифтосват.
Или, да са прекалили с шоколада.
Или, идва края на света...

# 3
  • Мнения: 2 401
Що бре? Мойте са кротки, имам 3 гнезда, само си дрискат.

# 4
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Може да се чифтосват.
Или, да са прекалили с шоколада.
Или, идва края на света...

хм newsm78

с тая скорост дето лудееха и оранжева да имаше пак нямаше да се види Как' Сийке Mr. Green

# 5
  • Мнения: 984
Щом са се скАтали, значи са намерили к`вот` им тряба.

# 6
  • Мнения: 25 449
Може да се кани да вали и да са нападнали някой пасаж от мухи и комари.  Laughing

# 7
  • Мнения: 107
Или, идва края на света...

Е, нали ще е през 2012, подранили са.  Joy Joy
Версията с шоколада е по-вероятна или пък и те се вълнуват от Европейското  Wink

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Що бре? Мойте са кротки, имам 3 гнезда, само си дрискат.
И мойте са ОК, даже 4 бебета си имаме вече  Hug Grinning

# 9
  • Мнения: 1 712
Що бре? Мойте са кротки, имам 3 гнезда, само си дрискат.
И мойте така само ,че аз имам едно гнездо и перваза на прозореца все ми е оакан,ама са ми културни иначе тихички са.

# 10
  • sofia
  • Мнения: 7 477
е добре де,ама това се слу4ва по4ти в центъра на Сф.....Европейското не е ли доста по-на запад Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 2 550
Сопран днес ме осветли, че края на света ще е 2012 г...
Някаква изгубена планета щяла да ни пречука.
Лястовиците избързват нещо, има още 4 години все пак  Thinking

# 12
  • Мнения: 5 622
Пък аз имам проблем с два ранобудни гларуса (малки), които стават в 6 за да дойдат на покрива на верандата ми (спалнята гледа натам) и да почнат да се пързалят  и да гонят нещо с клюнове...Няма такова чукане....В 6 сутринта, за Бога!  #Cussing out

# 13
  • Мнения: 2 550
Сложи снимка на Сашка Васева (може и на Вулева) вместо палшило и проблема ти е решен!  Embarassed

# 14
  • Мнения: 107
е добре де,ама това се слу4ва по4ти в центъра на Сф.....Европейското не е ли доста по-на запад Twisted Evil

Някой ги е светнал за Диемата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт