За цикъла след аборт....

  • 566
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Моите премеждия продължиха и след аборта Sad
Преди време пуснах ето тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=291413.msg7435928#msg7435928
а преди 7 дни ми дойде и първият цикъл...
Отначало само леко -2-3 дни само капчици от време на време,после се позасили ...и вчера вечерта направих такъв силен кръвоизлив,че ми се налагаше да сменям превръзки през 10мин ooooh!.Уж нещата се нормализираха ,но днес привечер пак се започна- този път силни режещи болки,ниско долу в корема,които наподобяват контракции.Не можех да си намеря място от болка.Такова чудо не ми се е случвало никога-дори и при раждането,контракциите не са ме боляли така....
Да обясня -цикъла ми никога не е бил повече от 4-5 дни,нормално течение,рядко съм имала болки,които да не преминат с 1/2 Спазмалгон,кръвоизливи и пр. не съм имала,дори не ми се е случвало през нощта да се "изцапам"- просто за мен и двете неща са напълно нови...
Обадих се още вчера на лекаря ми ,обясни ми че може би е нормално и при положение че нямам силни болки/за снощи/и не губя съзнание,всичко е наред...
Сега съм уж по- добре- изпих за 3 часа 1 Спазмалгон и 1/2 Аналгин ,но продължавам да получавам болки през определени интервали,поне са поносими....
*Мислите ли че това е нормално?
*На някой случвало ли му се е подобно нещо сле даборт?
*Дали и за напред цикъла ми ще е така проблемен и ненормално дълъг?
 Hug

# 1
  • Мнения: 1 006
Не съм правила аборт.Но ме ми се струва нормално толкова обилно кръвотечение.Мисля,че спешно трябва да се консултираш с друг лекар.

# 2
  • Мнения: 827
Аз съм правила но бях много малка на 18 г. Не съм имала такива проблеми - а процедурата беше същата, с вакум.
Мисля че по най бързия начин (утре ) трябва да посетиш болница за да те прегледат. След раждането ме прегледаха въпреки че още имах лохии, така че не се притеснявам че си в цикъл.Когато имаш основание за притеснение веднага ще те прегледат за да се установи да не си направила някой кръвоизлив или нещо подобно.
Ще стискам палци вскичо да е ОК. Praynig

# 3
  • Мнения: 4 753
Това въобще не прилича да е нормално... Пък казваш като контракции... Определено утре се консултирай с лекар и да те прегледат, ако продължаваш така може и кръвозагуба да получиш... Няма да ти бъде такъв цикъла от тук насетне, не се притеснявай...  Peace

# 4
  • Мнения: 1 512
Не е нормално да имаш силни болки и да кървиш така.Иди на лекар да те прегледа.Аз не съм имала такива болки и цикъла си ми беше както преди.

Общи условия

Активация на акаунт