Само да можем да се докопаме и до тук...www.quelle.fr...

  • 10 730
  • 81
  •   1
Отговори
  • У дома
  • Мнения: 135
Пускам я тази тема, за да видим дали не можем всички заедно да измислим нещо. Полудяла съм по сума ти неща в този сайт!Страхотии има, но как да поръчам, като няма май доставка до Бг, а на всичкото отгоре с френски абонамент не ми приема картата...оххх Пощурях!Хайде мислете и Вие:)

# 1
  • Мнения: 305
Страхотни неща има и на ниски цени... newsm78

# 2
  • Мнения: X
Да, има хубави неща, стил ларедутски са ми.  Laughing
Страхотни туники си харесах.  #Crazy

# 3
  • Мнения: 522
И аз си харесах доста неща а цените са едни такива народни....Няма ли начин да се поръча от там?

# 4
  • У дома
  • Мнения: 135
Освен да търсим помощ от мацките във Франция.Те поръчват и препращатдо Бг.

# 5
  • Мнения: 231
Наистина страхотни неща, дори някои на по-добри цени от Ла Редут. Жалко за френския, няма доставка до БГ.
Аз се поразтърсих, и видях, че има подобен сайт и на немски, италиански и тн. Не знам обаче със сигурност дали е едно и също, защото не изглеждат идентично с френския. Проверих вече немския, от който може да се доставя, но не и до БГ, има до Турция, Сърбия и тн, но не и до нас...продължавам да се ровя.

# 6
  • у нас
  • Мнения: 5 696
Мда, и аз се зарибих с този сайт.  Hug

# 7
  • Мнения: 2 577
gold_bg ти как успя да се регистрираш? как стигна до плащане
Не само, че няма доставка до Бг, но и на мен дори и регистрация не ми приема, че пощенския код не отговарял на населеното място /Le code postal ne correspond pas à la localité précisée/ Извън базата данни сме им  Rolling Eyes
Мъча се от половин час, слагам 0 отпред, какво ли не, не става и не става

... можеше да драснем едно писъмце до отдела за работа с клиенти , дали предвиждат да ни включат  Mr. Green
иначе не виждам варианти, ама ще следя и аз, че съм мераклийка и аз клиент да им стана Peace

# 8
  • У дома
  • Мнения: 135
Аз имам регистрация направена от там. Проблемът е в това, че не приемат карти за плащане извън Франция. Сестра ми е там адрес и телефон винаги ще имаме, но как ще поръчваме...Освен френскоговорящите да направят запитване.Amelia  давай!:)

# 9
  • Мнения: 157
stokite naistina izglejdat straxotni,no ni6to koeto sam kupila ne mi xaresa kato ka4estvo

# 10
  • София
  • Мнения: 1 524
QUELLE не е ли немска фирма. Преди години даже имаше и доставка в БГ. Но не помня от къде и как се поръчваше.

# 11
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
QUELLE,OTTO И NECKERMAN/www.neckermann.de/са немски фирми за каталожна търговия.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 270
Quelle продават в поне 8 страни(поне преди 2 год-сега може и да са повече).знам го защото правим тяхните каталози тук в БГ.
мисля,че нямат доставка до БГ

# 13
  • София
  • Мнения: 1 168
И мен ме е яд,че не правят доставка до тук.Работят с 15 държави,като най-близките до нас са Румъния и Гърция.Проверих в гръцкия сайт,но цените са много по-различни,не толкова народни като във Франция.За доставка се плаща 6,95 евро и срокът е до три седмици.Ето го и него:http://www.quelle.gr/gr/extern/index.html?EMBPERL_UID=:840f67564 … fsreloaded=1&
Уточнявам,че доставката си е само за територията на Гърция,макар че пише,че при определени условия може и извън нея.Не са споменати обаче въпросните условия  newsm78

Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 14:01 от em4eto

# 14
  • Мнения: 305
Някой писа ли им?

Общи условия

Активация на акаунт