Препоръчайте ми добър съдов хирург,моля!

  • 1 611
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 9 845
 Предполагам темата не е за тук,ще я пусна и в здравния,но все пак моля да не я местите,защото се отнася до нещо доста спешно.
Синът на наши добри приятели/той е на 22г/ има сериозен проблем.Като дете се е изгорил с гореща вода по крака.Навремето са му направили уж успешна операция,обаче след години се явява сериозен проблем.Изгореното място не зараства както трябва и се образува некрозирала тъкан.оказва е,че вената,която е именно на това място,не работи качественно.Предполагам обясненията ми са съвсем опростени,не съм навътре в материята.Та,не стига достатъчно кислород ,раната не зараства,боли...положението е много зле.В последните години са правени редица операции в Плевен,за съжаление безуспешни.Последната беше миналата седмица.Доктора е казал,че единственното решение е присаждане на някаква изкуственна вена,но това се правело само в чужбина.И дефакто не са ги насочили наникъде.Разбирате-хората са страшно притеснени,майката плаче постоянно...
Молбата ми е ако имате някаква информация за съдов хирург в Сф,добър хирург,моля да ми пишете!

# 1
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ще ти пиша следобед на лс, но не знам - след като са казали чужбина, може би наистина е за чужбина.....

# 2
  • София
  • Мнения: 9 845
ще ти пиша следобед на лс, но не знам - след като са казали чужбина, може би наистина е за чужбина.....

Наде,те дефакто не са им казали нищо повече...всъщност аз не се изразих правилно,операцията може да се направи и тук,стига да се намери такава изкуственна вена.ама как да се намери,откъде..нищо повече.

Общи условия

Активация на акаунт