Подходящи препарати за вана?

  • 921
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 511
Бихте ли ми препоръчали, моля, специализиран магазин, в който да намеря подходящи препарати за почистване и поддържане на вана? Не искам да разчитам на масовите средства за почистване- не ми се вярва да са подходящи - не толкова за самата вана, колкото за кожата след използването им.

Не съм сигурна дали темата е за този раздел, но не знаех къде другаде да я публикувам  newsm78

# 1
  • Мнения: 1 554
Магазин немога да кажа,но ние като имах ме вана,аз я 4истих с циф паста,сега незнам дали я има Rolling Eyes или крем пак на циф,бях доволна Peace не съм имала проблем с кожата Simple Smile

# 2
  • Мнения: 3 459
Ето тук я публикувай  Peace

Нашият дом
Строителство, обзавеждане, ремонти, почистване, домашен бит и техника, интериорен дизайн, украса на дома.

# 3
  • York
  • Мнения: 826
Мистър Мускуло за варовик изчисти идеално нашата вана. Защо не използваш ръкавици, когато работиш с препарати? newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 550
Аз нашата я чистя с Cif Cream, доволна съм и не сме имали проблеми с кожата  Peace

# 5
  • Мнения: 34
И аз я чицтя с Cif много добре почиства и мирише страхотно Peace

# 6
  • Мнения: 511
Cif ми мирише ужасно силно Tired По-скоро имах предвид нещо за накисване на ваната, някакви дезинфектанти?  Rolling Eyes

ponqkoga, използвам ръкавици винаги, иначе е немислимо. Имах предвид за кожата на тялото при използване на ваната - искам да съм сигурна, че няма микроби по ваната, но също и да няма следи от препарата.

# 7
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Аз я чистя с Медикс за фаянс,поливам хубаво,оставям няколко минути,изтърквам с гъбата и всичко лъска(но за кратко),после пак отново и така.....

# 8
  • Smallville
  • Мнения: 994
И аз я чистя с Циф,но ще следя темата за нещо по различно.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 193
Аз пък я почиствам с Frosch. Универсален е, с него почиствам и гранитогреса, а и няма толкова силна  миризма.
Изобщо не обичам да купувам хиляди препарати и да се чудя къде да ги прибирам, обикновено купувам един универсален и с него почиствам.

# 10
  • MJF
  • Мнения: 8 528
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=266432.0
има и други предложения ,които излизат на търсачката,включително и за стерилизацияне се засягай но такова чудо стерилна вана в ежедневието няма.[/size]

Общи условия

Активация на акаунт