Малко ми е притеснено...

  • 1 032
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 385
Здравейте! Пиша ви по повод това, че бяхме на консултация при д-р Найденов и ни препоръча продуктите на Аквасорс. Малко ми е тревожно, защото не съм добре запозната с  тези продукти, не съм ги ползвала на мой гръб, и ме е страх да давам на детенцето си. Моля не ме обвинявайте за скептицизма ми, вярно информация в нета има много и мнения има много, но още не мога да се гмурна спокойно и да следвам препоръките. За мен това е нещо ново и се питам защо го няма в аптеките,а продуктите се разпространяват чрез дистрибутори. Обръщам се тук към хората с по-голям опит, защото продължавам да се интересувам от тези продукти, а нямам познати или близки, които са ги ползвали и нямам мнения на устно дадени. Извинявам се ако звуча като невежа, но съм неуверена  затова и питам! Благодаря Peace

Последна редакция: сб, 21 юни 2008, 11:57 от chochka_nadik

# 1
  • Мнения: 468
 Извинявам се за страничния въпрос. за д-р Петър Найденов ли става дума? Ако да, вие в качеството му на какъв го потърсихте за консултация: като лекар, като хомеопат, като астролог ?

# 2
  • Мнения: 385
Извинявам се за страничния въпрос. за д-р Петър Найденов ли става дума? Ако да, вие в качеството му на какъв го потърсихте за консултация: като лекар, като хомеопат, като астролог ?
Да за него става дума. Потърсих го по съвет на майка от форума относно заболяването на детенцето ми от атоп. дерматит, та търсех решение на този проблем и така се озовах при него. А  прегледа съчета и лекаря  и хомеопата  и астролога, то май нещата си вървят заедно. Ох явно звуча наивно ooooh!, но наистина преди това не съм лекувала с подобни алтернативи и затова имам чуденки newsm78Благодаря!

# 3
  • Мнения: 468
Доколкото ми е известно, хомеопатия има много преди да има АкваСорс; също така хомеопатията твърде успешно възстановява здравето на човека без да има нужда от "добавки". Нямам наблюдения върху действието и ефектите на добавките на Аквасорс, имам наблюдение за това как се развива бизнесът с тях. Много хомеопати....спряха да бъдат хомеопати и се превърнаха в търговци на добавки.  Cry

Идеята на хомеопатията е в индивидуалния подход към всеки отделен случай и към това че се разглежда цялостно човек. Не виждам обаче, какво общо с индивидуалния подход има това да се препоръчва на всички коластра, зелена енергия,  слънчева енергия и т.н.  newsm78

Това разбира се е само от гледна точка на хомеопатията и съвсем естествено е само едно лично мнение - моето  Grinning

Има още много гледни точки, но първо трябва да се ориентирате вие, а след това да действате

Принципно хомеопатия може да помогне, при това без добавки

# 4
  • Мнения: 385
Напълно съм съгласна с мнението ти Nial ! Учудва ме и факта, че тези продукти "непременно действат" при всеки организъм независимо от възраст, заболяване и т.н  ThinkingИ тъй като се отнася за собственото ми дете, поднасям на съмнение супер рекламата на тези продукти и продължавам да търся отговор на чуденките си!

# 5
  • Мнения: 8 769
chochka_nadik, използването на продукти на Аквасорс не е задължително при хомеопатично лечение.
Моите деца не се повлияваха драстично по-добре от коластрата, заелената енергия , бифидуса и ацедофилуса (тези съм вземала). Само от алое фреш имам много добри впечатления-то наистина спомогна дъщеря ми да се избави от запека. Така че аз просто не им ги купувам от около година и половина.
Възможно е много хомеопати да ги предлагат именно заради печалбата, но има и такива, които вярват, че те могат да са помощно средство и ги продават по цени на дистрибутора, т.е. без надценката за печалба.

# 6
  • Мнения: 675
Аз също не съм доволна от продуктите на Аква Сорс.Пила съм ги,давала съм ги и на синът ми,когато беше малък и ходеше на детска градина(Коластра,Зелена Енергия),но никакъв ефект не съм забелязала.
За мен това е поредния бизнес на докторите.

# 7
  • Мнения: 552
По мои наблюдения т. нар. "положителни" отзиви са само от дистрибутори.

Общи условия

Активация на акаунт