Фризьор в Бургас

  • 1 816
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 186
Някой може ли да ми препоръча добър фризьор/-ка/ в Бургас,за предпочитане около центъра,но може и другаде.Видях,че има стари теми,но ми трябва свежа информация Sunglasses.Мерси предварително Heart Eyes.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
За какво ти трябва?
За всичко, освен за къдрене, мога да ти препоръчам моята фризьорка - казва се Събина, салонът й е в бл. "Народен юмрук" - ако искаш, мога да ти пратя GSM-а й на лични. За съжаление, не къдри, ето защо питах тук за друг фризьор, но този, при който отидох, не успя да се справи със задачата!

# 2
  • Мнения: 7 186
За какво ти трябва?
За всичко, освен за къдрене, мога да ти препоръчам моята фризьорка - казва се Събина, салонът й е в бл. "Народен юмрук" - ако искаш, мога да ти пратя GSM-а й на лични. За съжаление, не къдри, ето защо питах тук за друг фризьор, но този, при който отидох, не успя да се справи със задачата!
Трябва ми за боядисване и подстригване.Ако е добра в това отношение дай някакви координати.Ааа и тук там някоя официална прическа ако ми се наложи.

# 3
  • Мнения: 5 539
Преди време бяха препоръчали тук във форума една фризьорка, която се казва Гергана. Преди месец аз и мъжа ми кумувахме и отидох при нея за прическа. Останах много доволна.
Мацката е млада, готина, има разни награди от различни фестивали на прическата и при нея винаги се ходи със записване, понеже има много клиентки. Абе много съм обнадеждена, защото отдавна търся свястна фризьорка, но не смея все пак да ти я препоръчам, защото още не съм ходила на подстригване при нея. Предстои ми тази седмица, но не знам кога ще се наканя.
А, и не взима скъпо. Ако случайно решиш:
Салонът е на улица "Княз Борис", казва се "Лотус", пада се отстрани на електротехникума. Гсм-ът и е 0886416067.

# 4
  • Мнения: 7 186
Преди време бяха препоръчали тук във форума една фризьорка, която се казва Гергана. Преди месец аз и мъжа ми кумувахме и отидох при нея за прическа. Останах много доволна.
Мацката е млада, готина, има разни награди от различни фестивали на прическата и при нея винаги се ходи със записване, понеже има много клиентки. Абе много съм обнадеждена, защото отдавна търся свястна фризьорка, но не смея все пак да ти я препоръчам, защото още не съм ходила на подстригване при нея. Предстои ми тази седмица, но не знам кога ще се наканя.
А, и не взима скъпо. Ако случайно решиш:
Салонът е на улица "Княз Борис", казва се "Лотус", пада се отстрани на електротехникума. Гсм-ът и е 0886416067.
Супер си!Точно тва ми трябва.Кви са и тарифите за подстригване,боядисване и официална прическа долу-горе?Щото една мацка от Кю-то ми препоръча една Слава,която работела в Лазур зад Краставицата в салона на "Лореал-Керастаз" и само за боядисване взимала 50 кинта #Crazy.Ако е плюс маска,подстригване и издухване-стотак.Малко ташкън ще ми дойде всеки месец newsm78.

# 5
  • Мнения: 5 539
Ами подстригването май беше 5 лева, дневна прическа 7 лева, официална 25. Друго не си спомням Embarassed
Абе нормални цени са

# 6
  • Мнения: 7 186
Ами подстригването май беше 5 лева, дневна прическа 7 лева, официална 25. Друго не си спомням Embarassed
Абе нормални цени са
newsm74

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
.........друг фризьор, но този, при който отидох, не успя да се справи със задачата!
Ходи ли втори път при Кондев, да те дооправи или се отказа?

# 8
  • Мнения: 7 186
Ходи ли втори път при Кондев, да те дооправи или се отказа?
Я дай малко инфо за този Кондев-добър ли е,адрес,телефон...

# 9
  • Варна
  • Мнения: 11 340
.........друг фризьор, но този, при който отидох, не успя да се справи със задачата!
Ходи ли втори път при Кондев, да те дооправи или се отказа?

Не отидох повторно, защото косата ми нацъфтя и реших, че няма смисъл да я тормозя с още едно къдрене в рамките на същия месец. Пък и каква ми е гаранцията, че втория път ще стане?!

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ходи ли втори път при Кондев, да те дооправи или се отказа?
Я дай малко инфо за този Кондев-добър ли е,адрес,телефон...

Чувам добри отзиви, но Чоколина е жив пример за недоволство (за къдрене).
Телефон незнам, но салона му се намила срещу спирката на Ботева, под една нова кафеникава кооперация, на ъгъла има табела "Кондев". Измиване, подстригване, издухване -12лв.

И аз съм за подстригване и се чудя при кой да се престраша - Кондев, Ангел или някой ако по добро предложение, моля да свирка  Whistling

# 11
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Бих препоръчала Поля-млада, готина и много се старае. Работи с продукти на Лореал професионална серия. Измиване, постригване,сешоар - 16 лева. Ако желаете мога да ви дам тел.номер. Салона е в пресечка на Александровска срещу тухления червен блок в нова кооперация. Не знам как се казва улицата.

# 12
  • Мнения: 7 186
Бих препоръчала Поля-млада, готина и много се старае. Работи с продукти на Лореал професионална серия. Измиване, постригване,сешоар - 16 лева. Ако желаете мога да ви дам тел.номер. Салона е в пресечка на Александровска срещу тухления червен блок в нова кооперация. Не знам как се казва улицата.
Давай телефони и координати Grinning,къде точно е тази пресечка?

# 13
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Мобилен-0898444522. Пресечката не знам как се казва там се намира една кръчма Ронера ако я знаете

# 14
  • Мнения: 1 313
за постригване и боядисване горещо ти препоръчвам Нели-салона е до църквата Кирил и Методи,тел. е 816466

Общи условия

Активация на акаунт