Кратка и оскъдна менструация

  • 6 356
  • 5
  •   1
Отговори
вече 3 ти месец менструацията ми е 2-3 дни като само парвия е по обилна а а седващите 1-2 почти нищо дори е едно такова кафеникаво, моля ви ако на някои му се е случвало не6то такова да ми каже каква може да бъде причината. Тест не сам си правила а не лекар ще ходя чак в четвъртък. никога не сам имала обилна менструация нормалното 5-6 дни. Преди две години пиех Ясмин заради киста на единия яйчник. след около 1 год всичко беше нормално и ги спрях. но от тогава са минали 2 години и не мисля че може да се дължи на хапчетата.Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 234
За съжаление не мога да отговоря на въпроса ти, но ще подбутна темата, с надежда някой да пише! Аз по принцип съм с кратки цикли  21-24 дни и много оскъдни- до 3 дни....

# 2
  • Мнения: 17 546
Тест за бременност направи ли си?

# 3
  • Мнения: 694
Аз също съм с такъв цикъл,но досега не ми е създавал проблеми.След първия ми спонтанен аборт се промени от 5 дни на 3 и така си и остана.Никой лекар не ми е казвал ,че това е проблем по скоро обръщат внимание на обилни менструации.Важното е да ти идва всеки месец и на датата, но за твое успокоение се консултирай с гинеколог.Пиши какво е казал Hug

# 4
  • Мнения: 2 197
Ами  при мен причината беше: бременност. Обаче ставаше въпрос само за един месец. Така че при теб едва ли е това.
Все пак само лекар може да ти отговори адекватно.

# 5
  • Мнения: 51
При мен също причината беше бременност,така че ти препоръчвам да отидеш колкото се може по-скоро на гинеколог да те види на видеозон.Успех! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт