Свети Константин и Елена

  • 2 028
  • 13
  •   1
Отговори
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Тази година имаме намерение да отидем в КК Св.Константин и Елена.  Проблемът е ,че досега там не сме ходили. Казват ,че цените са високи. Интересува ме има ли заведения за хранене с нормални цени или леко завишени, защото под  високи незнам какво да разибирам. Възможно ли е да почива там нормално средностатистическо бъгарско семейство или да се отказвам докато е навреме?
Интересува ме плажа платен ли е, т.е. може ли човек да си сложи собствен чадър?

# 1
  • Мнения: 286
Тази година имаме намерение да отидем в КК Св.Константин и Елена.  Проблемът е ,че досега там не сме ходили. Казват ,че цените са високи. Интересува ме има ли заведения за хранене с нормални цени или леко завишени, защото под  високи незнам какво да разибирам. Възможно ли е да почива там нормално средностатистическо бъгарско семейство или да се отказвам докато е навреме?
Интересува ме плажа платен ли е, т.е. може ли човек да си сложи собствен чадър?
Не разбрах на хотел ли ще бъдете? Има заведения доста, но не знам какво се разбира под нормални цени. Все пак си е скъп курорт.
Плажът е безплатен и все още има места където можете да си сложите собствен чадър.

# 2
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Не, няма да бъдем на хотел. Вече съм резервирала една виличка на спирка Марек за 12 лв. на легло. Интересуват ме местата за хранене и примерно колко струва една кола, една супа, за да си направя сметка. Казаха ми, че миналата година 1 кг. сини сливи бил 8 лв. и се стреснах малко.

# 3
  • Мнения: 7 605
Около Марек има достатъ4но zаведения на нормални цени, иz вилната zона, например Уайкики. Има и минимаркет4ета, например на 22ра улица (там живея  Laughing ) има един с нормални цени ("Корона" се каzва). От там можеШ да си купиШ полодове, вместо от сергиите край плажа. Немалко хора иz вилната zона продават и плодовете от собствената градина.
Ина4е във Виница има супермаркет Макао, а Пикадили Парк е на 4км.
А в самия курорт има и Хепи.

# 4
  • Мнения: 342
Миналата година бяхме там ,но на всичко включено и не сме ходили много по заведенията ,но на мъж ми накрая му писна и последните вечери ядяхме навън. Не мога да ти кажа една кола колко струва,но за вечеря 2 възрастни и едно дете/което нищо не яде и не се брои/ плащахме около 70 лева.

# 5
  • Мнения: 229
Тъй като и ние мислим да ходим на море там с бебето тази година, някой би ли ми препоръчал добър хотел - поне 3*, а още по-добре и 4*?
Не държа да е all inclusive, даже предпочитаме с мъжа ми да има само закуска или макс. half board и цената да не е над 200 лв на нощ. Разбира се, да има хубави басейни, вкл. бебешки.
Гледах онлайн доста хотели, но малко ме е страх от разминавка реклама/реалност, че все пак сме с бебе и ще е много сложно, ако не ни хареса и трябва да обикаляме да търсим друго на място.
Ще съм благодарна, ако мамите с опит на този курорт споделят.  Hug
Ванила, вие къде бяхте? Доволна ли си?

# 6
  • Мнения: 7 605
Ами те хотелите 4* не са много, Комплекс Сент Елиас, Хотел Романс, Хотел Аврора, Естрея Палас, Аzалия и Сириус Бий4. И после в Слън4ев Ден има оЩе.
Свекър ми беШе в Аврора и остана много доволен. Оба4е е по дале4 от плажа, но Щом питате zа басейни, може и да ви устройва. http://www.aurora.bg/index.htm

# 7
  • Мнения: 229
Много благодаря, този "Аврора" изглежда доста добре, а цените му са удивително ниски.  Peace Сега ще им звънна да проуча и по телефона.  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 7 605
Само да ти кажа, 4е в Аврората по4иват много немци, някои хора имат проблем с това  Rolling Eyes zа това ти го каzвам  Wink

# 9
  • Мнения: 229
Само да ти кажа, 4е в Аврората по4иват много немци, някои хора имат проблем с това  Rolling Eyes zа това ти го каzвам  Wink
Половината ми рода е немска, така че никак даже нямам проблем с това.  Mr. Green  Peace
Ама и да не беше, нямам никакви расистки предразсъдъци и хич не ми пука с какви туристи ще е пълен хотелът, стига условията да са добри.  Peace

# 10
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Виница в Св.Константин ли е или във Варна?

# 11
  • Мнения: 7 605
Виница е във Виница  Laughing
Западно от Свети Константин е, на 8 или 9 км от Варна, но на 2км от брега.

# 12
  • Мнения: 4 916
Виница в Св.Константин ли е или във Варна?

Виница е квартал на Варна, т.е. в административната единица гр. Варна. Там ли ще бъдете през лятото?

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Hexina - виж хотелите от Сейнт Елиас.
За сем. с малко дете най-доброто е ALL.
Taм дете до 6г. не се таксува тъй, че ще плащате само ти и 1/2-рата ти.
Иначе ето от това съм доволна:
www.magnoliabg.com

На сп. Писател е, много чисто, тихо и с ALL и на плажа.

Общи условия

Активация на акаунт