Споделете 69

  • 24 600
  • 1 114
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Наздраве! Щастлив съм да пусна точно тази тема, нищо че Вълка не схваща защо точно нея искам, знам, че вие го разбирате.
Старата тема
Никога не съм разбирал защо слагаме линк към старата. Пука ли му на някой...

# 1
  • Мнения: 4 585
Наопоследък забелязвам пристрастяване към една и съща храна, за година две.
Две лета откачах за смокини, година и половина за маслини, сега сирене, независимо какво.
Трябва ли да се безпокоя, ако изяждам по половин килограм всеки ден? Вече се срамувам и
дебна Вълчицата като излезе. Още едно резенче - няма да личи, от другата страна малко се
зачупило - да подравня. Освен това сирене със сладко, сирене с пъпеш, сирене с диня. Shocked

# 2
  • Мнения: 1 616
Да се намъкна и аз в 69-а тема... Но край мен нищо хубаво - детето почна в сряда антибиотик и уж всичко беше добре, снощи вдигна температура, днес цял ден пак е с температура. Лекарката каза да почне по-силен антибиотик, а в понеделник - снимка... Дано не се окаже нещо сериозно, че ще се побъркам... Cry Оплаках се...
Да благодаря на Летящата и Калина за разясненията (във връзка с Уорда)! Hug

# 3
  • Мнения: 4 585
ДеЩо, хлебароците преживяват и с останала храна на молекулно ниво по измити
чинии, но с педагогическа цел може да съчиняваш.
Докато се борех с мравски в предишния апартамент, те ми правеха сечено и войната приличаше
на безкрайна с променлив успех.
В момента в който вдигнах ръце и се отказах, се строиха в две колони - едната от чучура на терасата до кофата за боклук, а другата от долния ъгъл на кухната, по вътрешния ръб, до горния ъгъл.
 Веднъж съседът отгоре ме пита в заводското барче как се справям с мравките, а аз сериозно му отговорих, че съм подпрял в ъгъла една тръба и те я ползват от вътрешната страна за проход от първия етаж - направо на третия. Нещо като прохода под Ламанша. Очите му станаха така  Shocked

# 4
  • Мнения: 1 052
Споделям, че не виждам какъв е проблема на Дещо с 69. Тя може и странично и всякак, важно е правилото да се спази.
Хубав балкон, хубава кухня и прекрасно дете.
Напоследък се замислих, че трябва да се коригирам малко и да не бъда такава една перфектна, защото ще взема да превърна детето без да искам в гейша-умна, забавна и услужливо-грижлива.
Не и трябва.


Сметаната става мазна и лепкава.
няма нужда, един душ върши чудеса Joy

# 5
  • Мнения: 2 792
Ставането от компа е добра идея. Обаче, се налага да ви чета, за да не заспя, а съм с 39.7 градуса, мъж далеч... Защо не съм болна от любов, ех...
   Миличка болничка ли си, както е прието в темата да се казва - Дано се оправиш скоро, цунки гунки по муцунки.

   Кейс яко ти дупе, кофти  е ситуацията, оздравявай  Heart Eyes

   Кодови названия за мъжа ми бол:
   Мълчаливият- може да мълчи много изразително. Мълчи сърдито, мълчи укоряващо, мълчи каращо се, мълчи показателно  един вид "Аз ти казах", мълчи пренебрежително и тн.
  Спящият- заспива навсякъде, по всяко време и във всяка поза, дори заспа на една сватба във вихърът на шумотевицата.
  Многознаещият- няма ситуация и нещо на света, за което да се затрудни да даде съвет как е най-правилно...

# 6
  • Мнения: 17 402
Малко ягоди да ви споделя. Няма мъже около мен, не ми трябват Wink

# 7
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Да,ще ви разваля сладкодумната вечеринка!
Хората се хвалят с плаж и тръпнат по морето,аз пък споделям,че бяхме у гората на хлад!
Благоверният и малката нинджа спят!Дренкич, почти съм в твоята ситуация..

# 8
  • Мнения: 2 032
А пък аз съм си изключила виждането на подписи и аватари.
Сега трябва да се измисли и филтър за, хм,  полюциите на някои потребители тука.

Но съм с настроение фадо (стила португалска музика, дето все страдат и рИвът изпълнителите).

http://youtube.com/watch?v=pHzaIK8fGVg

# 9
  • Мнения: 1 533
Сели, те вече ме 'зимаш за мезе. Нищо, във вените ми тече жинтоник.

Сопрано, поете, чакам Татти да кацне и да ти отвърне подобаващо. Много добре ви се получава.

Алиске, ние се напъваме да се пременяме, а ти ни виждаш дибидюс голи. Засрами се.

# 10
  • Мнения: 274
Мерси мерси...И наздраве.

Алиса, ква е тази музика...?! Къв е този стил....?! То тва направо е харвестър ъф сороу!

# 11
  • Мнения: 1 533

Алиса, ква е тази музика...?! Къв е този стил....?! То тва направо е харвестър ъф сороу!

Не четеш ли назад? Свекърва й ще й гостува цели 4 седмици.

# 12
  • Мнения: 2 792
 Селинджър не се излагай, може ли да не знаеш Фадо-то (португалска народна музика, както отбеляза Алиса).
 Латиносите са авторите на най-чувствената музика, мани го джаза, трябва да минеш и през това за да усетиш...

# 13
  • Мнения: 7 837
Кифлич, благодаря ти миличка, пилинце  Hug
"Дупе", ще го приема като комплимент.

Мислех че най-дългите дни в живота ми, бяха като раждах децата. Но, май  е днешния.

# 14
  • Мнения: 274
Португалците кога измислиха този стил? След осирацията онзи ден срещу немците ли?

Чета назад, но съм пропуснал...Simple Smile Алис, ние с теб сме  осъдени души

Тъща ми е в нас, но само за тази вечер Simple Smile

ПП. Готина е тъща ми. Изглежда по-добре от половината ми съученички.

Общи условия

Активация на акаунт