рошава коса :)

  • 6 357
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте..на скоро си постригах косата късо..кам 6 7 сантиметра е..отзад скосено..но искам по късо , за да мога да я правя рошава с много пяна гел лак и такива..ако може да ми намерите такива снимки на къси рошави коси ще сам ви много благодарна  Praynig ..аз търсих . но нищо не намерих..мерси предварително!  Peace

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 4 736
Защо не изпозлвате Google? Shocked

# 3
  • Мнения: 3 036
И аз искам да ми стои рошава отзад,а не знам как става?
Нещо подобно като на тази

# 4
  • Мнения: 12
ох как харесвам и аз тази прическа но уви не на всеки косата муе подходяща...успех...

# 5
  • Мнения: 451
И аз искам да ми стои рошава отзад,а не знам как става?
С вакса.

# 6
  • Мнения: 3 036
А има ли нещо по различно при сушенето?
Примерно да е кръгла четка, сешоар и нагоре да се изтегля  newsm78

# 7
  • Мнения: 451
Ми ако си с права и тънка коса, първо й слагаш малко пяна,сушиш, после оформяш с ваксата и накрая фиксираш с лак, ти си решаваш вече как и с какво ти е по-лесно Tired Малко ще ти е трудно отзад Peace

# 8
# 9
  • Мнения: 758
Здравейте..на скоро си постригах косата късо..кам 6 7 сантиметра е..отзад скосено..но искам по късо , за да мога да я правя рошава с много пяна гел лак и такива..ако може да ми намерите такива снимки на къси рошави коси ще сам ви много благодарна  Praynig ..аз търсих . но нищо не намерих..мерси предварително!  Peace
dai snimka ako imash! Peace

# 10
  • Мнения: 19
мерси много на всички  Hug ..

SLADYR4E  за в момента нямам снимка на мойта прическа , но ако имам възможност ще кача!  Peace

# 11
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
И аз съм с къса коса и никога не мога да си я направя рошава  Tired

# 12
  • Nearby
  • Мнения: 194
Едно е да си бухнал,друго е да си с пълнеж  Laughing
Както кава една приятелка на брат ми -ВАЖНОТО Е ДА СИ РОШАВ tooth

# 13
  • Мнения: 3 695
много са сладки тези прически  Laughing

# 14
  • Мнения: 30 969
Така изглежда моята коса, като показаните. Просто ми става с кристали и сешоар и ми стърчи така отстрани и отзад. Явно е до коса. Не слагам стилизанти. Много се омазнява късата коса.От пипането с ръце и рошенето явно, но като бях с дълга я миех два пъти в седмицата, а сега се налага по-често.

Общи условия

Активация на акаунт