Настинала съм...

  • 984
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 299
Момичета чуствам се ужасно Sad от вчера съм с едни сополи,боли ме гърлото и съм схваната безумно,ма както и да е-проблема е че ме е страх да се доближа до бебка(тя е на 2 месеца)-изпитвам панически страх че мога да я заразя-направо незнам какво да правя SickТрябва ли да си слагам марля на устата newsm78когато съм покрай нея или нещо такова...

# 1
  • Мнения: 3 562
Ради беше на 4м когато и аз настинах. Два дни бях с маска (истински ад), много течности, малко парацетамол, чай и мед, и малко вит С - така се оправих. Защо не пробваш с хомеопатия?

# 2
  • Мнения: 5 228
Добре е да си сложиш маска или марля. Консултирай се с педито дали да дадеш нещо профилактично на бебчо. На мен в такива случаи ми помага осцилококцинум за мен и бебка, но твоето бебе е малко и трябва само по лекарско предписание.

# 3
  • Мнения: 5 299
Благодаря ви много-добре че все пак има кой да ме замества през повечето време(и майка ми и баба ми) Simple Smileама направо ме е страх да стоя в една стая с малката-дано по скоро да ми мине EmbarassedПия "осцилококцинум" ма нещо май не ми действа,а за малката мисля че няма много варианти-че е много малка...

Общи условия

Активация на акаунт