дайте ми съвет!спешно е!!!

  • 2 522
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Мили майчета,бебенцето ми е на 27 дни и е със запушено носле,трудно диша,дави се и е неспокойно!Какво да правя....?Моля ви дайте ми савет!!!

# 1
  • Мнения: 4 433
Стеримар пръска се в нослето Peace

# 2
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Веднага да се обадиш на педиатъра, запушеното носле може и да не е толкова безобидно!!!!   bouquet

# 3
  • BG
  • Мнения: 1 900
Консултирай се първо с лекаря.Аз пръскам със Стеримар-физиологичен разтвор е.

# 4
  • Мнения: 147
При запушено носле помага Стеримар, но бебенцето е малко-конултирай се с лекаря му Simple Smile

# 5
  • Мнения: 6 713
Физиологичен разтвор в нослето, но питай и педиатъра си Peace

# 6
  • Мнения: 583
Обади се на педиатъра ви,защото може да е от топлото време,но може и да не е?Иначе физиологичен разтвор няма да навреди по 2-3 капки в ноздра.

# 7
  • Мнения: 1 103
Стеримар пръска се в нослето Peace
Peace

# 8
  • Мнения: 320
Веднага да се обадиш на педиатъра, запушеното носле може и да не е толкова безобидно!!!!   bouquet
Peace

# 9
  • Мнения: 1 763
Пръскаш стеримар, после вадиш секретите с клечка за уши. В началото бебетата се чистят и често им се запушват нослетата. Поне моето беше така  Peace

# 10
  • Мнения: 11 003
Обади се на педиатър, преди да пръскаш каквото и да било. Стеримар е безобиден физиологичен разтвор, но все пак трябва да се изясни причината за запушеното носле.

# 11
  • Мнения: 1 100
При тези признаци е най-добре да го види лекар. Аз Стеримар не съм ползвала досега. При запушено носле капвам няколко капки кърма в ноздричките и се оправя веднага.

# 12
  • Мнения: 1 006
Пръскаш стеримар, после вадиш секретите с клечка за уши. В началото бебетата се чистят и често им се запушват нослетата. Поне моето беше така  Peace
И за всеки случай се обади на педиатъра.

# 13
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Консултирай се първо с лекаря.Аз пръскам със Стеримар-физиологичен разтвор е.
Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Накапваш в носа физиол. р-р или Стеримар и после изсмукваш секретите с назална помпичка. И, разбира се, викаш лекар да го прегледа Peace

Общи условия

Активация на акаунт