бебе боян

  • 2 495
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 412
на 17.06, в 9.25 се появи и бебе Боян - брат на пепи и ина
наздраве и с много обич и пожелания за подобно щастие на всички!

# 1
  • Мнения: 1 165
Честита радост! Нека е здрав и много щастлив малкия Боян.    bouquet

# 2
  • Мнения: 623
Честито!Пожелавам на малкия Боян да расте здрав и щастлив и само радостни мигове във вече голямото ви семейство!   baloni baloni

# 3
  • Мнения: 1 744
Гери, честито! Да ви е жив и здрав! Като имаш повечко време разкажи как мина и дай снимки разбира се! Hug newsm51

# 4
  • Мнения: 1 895
Жив и здрав да е Боян! Да расте умно и добро дете! Баткото и каката да помагат, доколкото това е възможно! victress, много щастие с трите ти късметчета  bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 471
Честита трета рожба! Да е жив и здрав малкия Боян, да ви радва много, а баткото и каката да слушат и да помагат Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 950
Прекрасни новини!  Hug  bouquet Hug Честита рожба! Желая ви много много щастие в пълната къща!  Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet

# 7
  • Мнения: 255
Честито ви юначе  bouquet
 Да ви е жив и здрави и той и другите две слънца Hug
Много радостни и щастливи емоции ви пожелаваме newsm51

# 8
  • Мнения: 770
Честита радост! Да е жив и здрав!  bouquet

# 9
  • Мнения: 3 638
Честито трето "крокодилче"! Много щастие в голямото ви семейство!

                     

# 10
  • Мнения: 355
Поздравления!!!  bouquet
Нека расте голям и силен, а на цялото ви порастнало семейство - само здраве и любов!

# 11
  • Мнения: 3 336
Честита трета рожбичка  bouquet Да ти е здрав като камък, много късмет в живота и да бъде много спокойно бебе  bouquet

# 12
  • Мнения: 412
мили мами
вече започваме да влизаме във форма;изпратихме таткото с каката и баткото на моренце и ние се отглеждаме Laughing Laughing
вече сме почти двойно пораснали и имам много снимки но не съм съвсем сигурна как точно да ви ги покажа;ако някой е по-вещ от мен по въпроса да ме образова моля newsm78
бебчо е прекрасен - съвсем бях забравила колко е сладко да гушкаш бебенце - пък и честно казано сега имим много повече време за гушкане - с каката и баткото - едва смогвах да ги изхраня, такава умора беше.. #Crazy
май това е за сега от нас;
пожелавам на всички подобно щастие с риск многодетните мами да ме напляскат  bouquet  bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 803
Явно си е як екшън с три хлапенца  Laughing Laughing Laughing Laughing
Да сте живички и здравички всички в къщи
victress страхотна организация  Hug Hug Hug да изпратиш тати и   големите на моренце ееееех че хубаво    bouquet  bouquet  bouquet
Много да се гушкате с малкия Боян  Hug Hug Hug

# 14
  • Мнения: 2 950
Няма да те пляскаме - и аз съм супер изморена, но пък е весело у нас!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт