Кой живее на Евксиноград? :)

  • 2 094
  • 19
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 443
Здравейте  wavey
Най-сетне наближи момента да се местим в мечтания апартамент на Евксиноград. Много ще ми е приятно, ако имам съседи от форума  Hug Ние сме в едното блокче на БОРД, което е до оградата на двореца. Има ли живеещи форумки из района? Simple Smile)) Имаме готина градинка м/у двата блока , направиха и детска площадка даже. Идеално е за събиране на мами с дечица  Peace  bouquet

# 1
  • Мнения: 750
Май сама ще си живееш там! Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 71
"Кой живее "в" Евксиноград?" !!! Не "на"! А иначе - там е прекрасно, блазе ви! Peace

# 3
  • Мнения: 2 161
Имаме вила в района.Хубаво местенце,но не живеем там.

# 4
  • Мнения: 4 916
"Кой живее "в" Евксиноград?" !!! Не "на"! А иначе - там е прекрасно, блазе ви! Peace

Във Варна се говори така. Всъщност за местности май наистина се казва "на". Ако момичето беше написало "Кой живее "в" Евксиноград?", аз поне щях до помисля, че става въпрос за двореца, а така е ясно, че пита за местността.

# 5
  • Мнения: 2 155
Ох, блазе ти с тоя Евксиновград!!!

# 6
  • Мнения: 2 161
Цитат
Във Варна се говори така.
Моя леля винаги казва,че живее "на телевизионната кула".Всеки път натъртвам:лельо,пак си помисли!

# 7
  • Варна
  • Мнения: 443
Какво ли съм си мислила, пускайки темата?!?  Crazy  Благодаря все пак за корекциите. Много добре знам как се следи тук за правописа, та помислих доста преди да напиша заглавието, но явно за толкова ми стига акъла Simple Smile


# 8
  • Мнения: 1 259
Блазе ти, че ще живееш там...

# 9
  • Мнения: 4 916
Какво ли съм си мислила, пускайки темата?!?  Crazy  Благодаря все пак за корекциите. Много добре знам как се следи тук за правописа, та помислих доста преди да напиша заглавието, но явно за толкова ми стига акъла Simple Smile




Не се стягай, де  Hug Хората нямат какво да правят и си чешат езиците, аз също  Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 71
Какво ли съм си мислила, пускайки темата?!?  Crazy  Благодаря все пак за корекциите. Много добре знам как се следи тук за правописа, та помислих доста преди да напиша заглавието, но явно за толкова ми стига акъла Simple Smile



Не съм искала да те засягам, просто ми стана весело. Знам, че много хора говорят именно така, не е голямо чудо. Laughing Ето ти една  Hug от мен! И аз ти завиждам!  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 699
Ооооо аз многооо добре знам БОРД какви прелестни сградички вдигат и ти завиждам благородно.Обаче като гледам май няма да имаш съседки от форума за жалост.Пък може да ни каниш на гости smile3521 Шегувам се бе.Поздравления за добрия избор.

# 12
  • Мнения: 2 386
За какво си говорите?  Laughing

# 13
  • Варна
  • Мнения: 443
Около нашите блокчета се застрои доста плътно и надявам се ще имам много съседи. Няколко години живея в къща и вече ми писна Simple Smile)) Свикнала съм да живея в блок  Mr. Green

Grizanka,  Hug

# 14
  • varna
  • Мнения: 676
Ние имаме страхотна вила там,но родителите ми живеят само лятото там.

Общи условия

Активация на акаунт