Отговори
  • Мнения: 140
Здравейте! Въпроса ми може да е смешен..., за което се извинявам.
Вчера си направих тест и беше положителен, днес мисля да ходя при лекар, но искам да ви попитам как сте процедирали вие? Да изчакам ли и да направя 2 тест или да ходя?
Ако теста е верен, мисля че съм във втората седмица Rolling Eyes
Предварително благодаря   bouquet

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 14:56 от kamelllia19

# 1
  • Мнения: 5 790
Втората седмица след оплождането, но се води 4-та седмица от бременността. Смята се от датата на последния цикъл. Трудно ще се види нещо, още е рано, според мен. Изчакай още седмица-две.

# 2
  • Мнения: 1 900
Аз помня, че ходих десет дни след закъснението. Може просто да се обадиш на лекаря си и да го попиташ кога е най-добре да отидеш.  Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Втората седмица след оплождането, но се води 4-та седмица от бременността. Смята се от датата на последния цикъл. Трудно ще се види нещо, още е рано, според мен. Изчакай още седмица-две.
Peace
След две седмици ще има какво да видиш  Grinning
Честито!

# 4
  • Мнения: 1 512
Честито. preggo Към 6-7 г.с. иначе по-рано няма какво да се види.

# 5
  • Мнения: 191
И на мен док ми каза да отида в 6-7 г.с. защото преди това не се виждаше почти нищо. Желая ти успех и една щастлива бременност.

# 6
  • Мнения: 219
и аз ходих в 6 г.с. тогава ми потвърди бременността, но каза да отида към 10г.с. за да се види нещо все пак  Wink

# 7
  • Мнения: 2 111
На преглед отидох 7 дни след закъснение на цикъла.

# 8
  • София
  • Мнения: 17 591
Направо отивай - на място, където има приставка за вагинален преглед. За да се види, че всичко е наред. Платен вариант - център Пиротска. Със ЗК - поликлиниката в МД.

# 9
  • Мнения: 9 814
Честито!!!  bouquet
Иди на лекар, не чакай!

# 10
  • Мнения: 2 587
Честито!Най-добре се обади на лекаря си да ти каже кога да отидеш.Аз лично отидох чак в третия месец  Embarassed

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Аз си направих два теста - положителни.След това веднага се обадих на док., за да потвърди, че нещо не ми се вярваше.Вече след като го потвърди със сигурност (бях трета седмица), той ми обясни как да процедирам с направление за избор на лекар за ЖК, за изследвания и т.н.

# 12
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
и аз ходих в 6 г.с. тогава ми потвърди бременността, но каза да отида към 10г.с. за да се види нещо все пак  Wink
Peace


....и честито   bouquet

# 13
  • Мнения: 73
Мисля,че веднага трябва да се отиде на гинеколог за да се направи картон и да се следи бременността,

# 14
  • Мнения: 7 201
Честито. preggo Към 6-7 г.с. иначе по-рано няма какво да се види.
Peace
ПП:Отидох 10 дни след закъснението.

Общи условия

Активация на акаунт