Меден месец през септември- давайте идеи

  • 4 220
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 917
Подразбира се от заглавието - предстои ни меден месец този септември  Crazy
Търсим идеи  Flutter
Единствено условие е да не е студено, а по-топличко  Crazy
Засега няма ограничения за бюджета.
Ако сте доволни от някое местенце, или познавате доволни - споделете  Flutter

# 1
  • София
  • Мнения: 2 658
ние ходихме на Тенерифе само че през юни. Там е вечна пролет и на мен лично много ми хареса. А и кухнята е на много висока ниво навсякъде, дори и в крайбрежните ресторантчета.

# 2
  • Мнения: 917
ние ходихме на Тенерифе само че през юни. Там е вечна пролет и на мен лично много ми хареса. А и кухнята е на много висока ниво навсякъде, дори и в крайбрежните ресторантчета.
мерси за отговора   bouquet
можеш ли да ми препоръчаш хотел, ресторант и т.н  Flutter трябват ли ни визи за там  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 2 658
ами ние ходихме чрез агенция, преди 2 години ни излезна по 1900лв на човек. Фактически пътя оскъпява много.

# 4
  • Мнения: 3 215
Много романтична темичка...
А може ли все пак малко повече ориентири - за колко дни,колко далеч ви се лети ( колко часа със самолет максимум),ограничения в бюджета няма,но все пак сигурно имате някакъв таван.., има ли места,където вече сте били и не ви се повтаря,за да не ви ги препоръчваме тях...ей такива работи.
За да сме максимално полезни със съветите си   bouquet

# 5
  • Мнения: 11 747
Щом нямате ограничения в бюджета - Малдиви или Сейшели - класика в жанра и има защо...  Rolling Eyes

ако все пак искате нещо по-наблизо - Санторини или Миконос или подобен гръцки остров - септември е идеален месец за тези дестинации. Красиво, екзотично...

Ако беше за мен, щях да го отложа за октомври и щях да отида в Тайланд или Индонезия. Бали или Пукет... ооох...

# 6
  • София
  • Мнения: 3 878
и нашият меден месец беше в Тенериф, красота Peace
не ти трябват нито визи, а за хотел аз препоръчвам Джакаранда, но не се сещам в коя курортно градче беше newsm78
но и ние бяхме преди 5 години все пак, от агенцията ще ви препоръчат, ако решите да ходите там Wink

# 7
  • Мнения: 7 605
Ние бяхме на Ривиера Мая в Мексико, то4но преz септември (преди 5 години  Whistling ) в хотел Иберостар Параиzо Бий4 5*, гореЩо препоръ4вам  Peace
Ето малко снимки от хотела http://www.trivago.de/playa-paraiso-51593/hotel/iberostar-parais … each-16814/bilder  и плажа http://www.trivago.de/playa-paraiso-51593/hotel/iberostar-parais … -16825/bild-i3948  Sunglasses

# 8
  • Мнения: 3 215
Tatjana, и аз си мислех да им я предложа (не съм била на меден месец,но живях там).Само,че  е далеч и не е евтино,а ако се отиде, е хубаво да се поостане поне 10 дни...Затова зададох онези въпроси на авторката.
Иначе ето още един вариант-Мароко,с отсядане в някой  приказен риад от сорта на този: http://www.splendia.com/en/riad-fes-fes.html

# 9
  • Мнения: 11 747
ох, аз в Мароко бих отишла.
Ако няма никакви ограничения във времето и парите, бих отишла във Френска Полинезия също - Бора Бора или по-добре няколко острова за по 3 дни на всеки.

# 10
# 11
  • Мнения: 11 747

от тази класация не мога да се съглася с Париж, Ню Йорк и Венеция. Те са си дестинации за екскурзия, да се обикалят забележителности, които там са в изобилие, цял ден да си на крак и в движение и вечер да се прибираш с отекли крака. Натоварени, многолюдни и шумни градове са. Определено бих отишла, но не за меден месец.

Сега се сещам за Брюж! След като гледах филма 'В Брюж' и като почетох темата, тук във форума за града - да това е подходящо за меден месец, а и Белгия не е далече, стига се бързо и с директен полет. Има белгийски шоколад, канали през града, в които да се возиш с лодка, средновековна архитектура и прочие.  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 215
Е Пина, има хора с различни вкусове и представи за прекарване на времето.И не е задължително да се разбиваш от ходене в тези градове - можеш да отседнеш в невероятни хотели, да посветиш време на галерии и театрални постановки, да отидеш на опера, да вечеряш в уникални ресторанти....Въпрос на желание и организация.

# 13
  • Мнения: 11 747
Разбира се, Олд Спорт, аз не оспорвам предложенията ти. Изказвам лично мнение!  Peace Аз не съм била в Париж и ако попадна там ще се разбия от обикаляне, докато не видя всичко, което си струва и не си струва... Аз лично предпочитам точно екскурзиите, но нали за меден месец все се говори за спокойствие, тишина, романтика, повече време в спалнята... Аз затова и на меден месец няма да ида...  Thinking

# 14
  • Мнения: 3 215
Не се заричай! Mr. Green
Ако си с любимия човек (и с достатъчно пари в джоба) можеш да се усамотиш навсякъде по света - на далечен остров, и в центъра на Ню Йорк.
Дано авторката скоро да се включи, че да видим полезни ли сме или не.Иначе благодаря за възможността да си развихря въображението  Peace Даже си мисля да започна бизнес, организирайки само сватбени пътешествия...
 

Общи условия

Активация на акаунт