Съобразявате ли винаги облеклото с фигурата си?

  • 9 009
  • 194
  •   1
Отговори
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
това ми е въпросът.
аз лично, мисля, че да.
не си позволявам дълбоко деколте (въпреки, че много ми се иска), защото нямам какво да покажа.
както и къси панталонки - краката ми вече не са перфекти, а и смятам, че ми е минало времето.
лично на мен ми е много грозно и смешно, като видя огромна жена, изцедена в тесен бял панталон, или с прозрачна рокличка.
вие сте.


# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Съобразявам, да. Много съм критична към себе си и въпреки, че харесвам тялото си, винаги внимавам какво обличам.

# 2
  • Мнения: 1 058
Задължително. Не мога да си купя нещо ако не ми стои добре.

# 3
  • Мнения: 3 036
Много неща ми харесват и много неща ми се носят,но... Naughty
Човек трябва да има мярка за всичко - и за възраст и за ръст.
Искам да нося дълбоко деколте,но не мога понеже bombs и винаги съм се притеснявала.
Както и да нося и потничета с тънки презрамки.

# 4
  • Мнения: 7 186
Нали не очакваш някой да си признае, че не се съобразява? Mr. Green
В това число и аз Laughing И аз си харесвам тялото и общо взето нося всякакви неща, но има някои дрехи и комбинации, с които не се одобрявам и ги избягвам.
Тези хора, които се обличат неподходящо за фигурата си, вероятно нямат усет за тези неща, едва ли някой ще тръгне зорлем да се загрозява Simple Smile

# 5
  • Мнения: 4 300
В общи линии да. Да не говорим, че фигурата ми има чудното свойство да не успява да се нацеди в неподходящото облекло Mr. Green
А майка ми твърди, че съм се обличала скучно и пенсионерски Confused.

# 6
  • Мнения: 5 103
Фигурата ми позволява да нося каквото си поискам Peace

# 7
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
така, както е формулиран въпросът и поясненията след него, мога да кажа, че се съобразявам. дори се ограничавам.

# 8
  • Мнения: 957
Понякога изобщо не ми пука..и не се съобразявам дали ми отива..или пък ми подчертава някои дефект..важното е да ми е удобно..и не ми пука..за чуждото мнение. Почнах нищо да не връзвам специално... защото ми писна..а и постоянно ми се менят размерите..не мога да си купувам..различни дрехи всеки месец.

# 9
  • Мнения: 1 731
Съобразявам се винаги.Искат ми се много неща ама няма как поне засега.За в бъдеще -незнам.То доскоро и дънки не носех ама сега нося ,така че не се знае. Peace

# 10
  • Мнения: 123
Понякога изобщо не ми пука..и не се съобразявам дали ми отива..или пък ми подчертава някои дефект..важното е да ми е удобно..и не ми пука..за чуждото мнение. Почнах нищо да не връзвам специално... защото ми писна..
Абсолютно съм съгласна с теб Peace

# 11
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Понякога се съобразявам, понякога не  Wink
Нося това, което ми е удобно, но никога не бих си купила дреха, която не ми стои добре  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 2 792
 Възползвам се от възможностите, които дават определени дрехи да прикрия определени тлъстини, така че моето не е точно съобразяване, а си е живо използване.
 Не обичам големите деколтета и никога не съм си падала по тях, не защото няма какво да покажа, а защото не намирам за необходимо да показвам, въобще демонстрацията на тяло никога не ми е допадала, повече ми допада демонстрацията на стил.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
И аз се съобразявам-много ясно е, че като съм пуснала бричове, няма да облека поличка-коланче, а колкото до деклотето-никога не съм могла да нося поло-яка (направо ме задушава)!  Crazy Предпочитам да предизвиквам завист в околните  Crazy шегичка

# 14
  • Мнения: 3 376
Да.

Не бих искала да подчертавам недостатъците си.

Общи условия

Активация на акаунт