Това можех да бъда аз

  • 4 552
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 622
 Днес в 19.20 часа на бул Владислав това БМВ (не му личи много, че е БМВ, ама..) ме "натисна" отзад (карах в лявата лента), да му отстъпя място, защото бързаше (явно).





 Секунди след като го пуснах и минах в дясно, този кабриолет



реши да изпреварва с бясна скорост и докато се правеше на Шумахер и изпреварвайки между моята кола и БМВ-то, се занесе, удари и повлече колата, която преди секунди бях пуснала пред мен. Ако не бях направила място на БМВ-то, това, което отнесе оградата между платната, щеше да бъде моята кола. А бях с детето...

Всичко стана пред очите ми, за стотни от секундата.

В момента, в който кабриото удари другата кола и двете поеха в незнайно какви посоки, абсолютно неуправляеми, не знаех дали няма да забършат и мен, защото бях на няколко метра от тях  Confused

После едва се прибрах, ръцете ми трепереха. И още треперят, ама май е и от това, че ударих едно голямо, че не знаех на кой свят се намирам.

Благодаря на Бога, че ми се размина (После мъжа ми ме помоли да отидем да види какво е станало, тогава и снимах и видях, че на потърпевшите всъщност им нямаше нищо)  Praynig

Не обичам да пускам такива теми, но днес ми дойде в повече.  Confused

Карайте внимателно!   bouquet

# 1
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
добре, че ти се е разминало.
не, миличка, никой не кара внимателно. вчера пътувах от Търново за Варна. ми то си е пълно със (само)убийци... 

# 2
   Луди хора #CrazyИ закъде са се разбързали такива?Като стигнат  с една  минута по-рано всичката ще я втасат.Мен редовно ме освиркват, че карам бавно, ама да си гледат работата.Има знаци и правилник.Който не му изнася , да ходи да кара  по пистите.
  Добре, че ти се е разминало.И то с детето си била...ужас...

# 3
Запали свещ в църква. Наистина сте имали късмет и слава Богу!  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 792
 Много кофти преживяване, как няма да трепериш, то си е стресиращо. Добре че няма жертви, но можеше да има.
 Аман от хора без грам мозък в главата си...

# 5
  • Мнения: 5 622
добре, че ти се е разминало.
не, миличка, никой не кара внимателно. вчера пътувах от Търново за Варна. ми то си е пълно със (само)убийци... 

Преди седмица ходихме до Трявна. На няколко пъти на отиване и връщане влизахме в банкета заради същите (само)убийци.


   Луди хора #CrazyИ закъде са се разбързали такива?Като стигнат  с една  минута по-рано всичката ще я втасат.Мен редовно ме освиркват, че карам бавно, ама да си гледат работата.Има знаци и правилник.Който не му изнася , да ходи да кара  по пистите.
  Добре, че ти се е разминало.И то с детето си била...ужас...

Честно казано изобщо не разбрах как се прибрах до нас. В главата ми беше само това, на което станах свидетел (и благодаря на Бога), което избегнах с незнам и аз какъв късмет.


Запали свещ в църква. Наистина сте имали късмет и слава Богу!  bouquet

Мислих си го! Ще отида още утре. Днес не бях в състояние.



# 6
  • Мнения: 5 622
Много кофти преживяване, как няма да трепериш, то си е стресиращо. Добре че няма жертви, но можеше да има.
 Аман от хора без грам мозък в главата си...

Истинско чудо, че няма жертви, наистина и само двете коли са пострадали. Вижте къде са се ударили колите и къде в отсрещното платно е отишло кабриото (на третата снимка, където е кабриото се вижда в далечината другата ударена кола). Явно в този момент на светофара по-долу е било червено и затова е нямало други коли в отсрещното платно.

За пръв път ми се случва да съм свидетел и почти учстник в подобно нещо, наистина е стресиращо...

# 7
  • Мнения: 3 835
Буба, и аз като теб, всеки път като видя някой ненормалник, че се е залетял нанякъде, му давам път да ходи да се трепе. И винаги давам такъв съвет на приятелките си. Никога не разбрах каква е тръпката да се правиш на състезател по пътищата, какво доказваш и на кого?!
Слава богу, че сте се разминали, като прочетох, че си била с детето изтръпнах. Сипи си още едно, и ако имаш време утре ходи да запалиш една свещичка.

# 8
  • Мнения: 738
Днес един ме изпревари и след 20 метра му хвръкна лодката, която беше закрепил "добре" на покрива на колата. Полетя към мен, изтръпнах, набих спирачки, но лодката се паркира в насрещното напречно и на двете ленти. Пътя Бургас-Созопол. Хвърчат безсмъртни. Дано е успял да я махне от пътя навреме... Praynig

Буба, лей си куршум.На детето също.
Преживяла съм няколко тежки катастрофи, благодаря на Бога, че оцелях! А на тези хора, явно няма да им дойде акъла в главата Cry

# 9
  • Мнения: 212
Бубе, просто още не ти е било дошло времето за умиране. Не се притеснявай - няма да умреш нито секунда по-рано или по-късно от колкото ти е писано... Живей си живота и недей обръща внимание на такива незначителни случки. Господ си знае работата.

# 10
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Mnogo стресиращо преживяване. Добре, че не са ви закачили и вас. Добре, че нищо ви няма и сте живи и здрави. Запали си една свещичка утре за здраве и не мисли много за случката.

За съжаление, това е честа гледка вече. Sad

Радвам се, че сте добре.

# 11
  • Мнения: 750
БУБА-ангелче ти седи на рамото!Нека да продължава да те пази!

# 12
  • sofia
  • Мнения: 7 477
БУбе,важното е,4е се е разминало Hug
за жалост много 4есто внимателни шофьори плащат скъпо.....
ОПитвам са да забравя,но.......в 4етвъртък пътувах до Трън.Градът е в планинска местност и 5-6 км.преди самия град пътя е с много завои и не позволява скорост над 20 км.Трима сме в колата ми,аз карам,познавам пътя добре......Както си говорим на един от завоите в един момент само виждам фарове и осъзнавам ,4е срещу мен на метри има кола,която изпреварва!!!!!!!Набих спира4ки и се изнесох максимално в дясно(където е много високо и сантиметри са фатални да полетиш надолу)......Оня дивак отсреща явно не ме о4акваше,но то какво ли трябва да о4аква CloseУспя да върне колата и за милиметри се разминахме ShockedТой така са разлюля,4е в един момент имах 4увството как ще се ка4и върху предната кола...Изтръпнах,смразих се хора,няма такова усещане Confused........Нямаше и как да спра после ,4е няма къде,карала съм на магия до града....

Хем аз и в града карам на фарове,виждам се,но да изпреварваш и без см.видимост това е убийство.После се поокопитих бързо,но сега като ти гледам снимките икато се сетя за нас в 4етвъртък настръхвам Confused

Мацни още е едно голямо ,помага  bouquet

# 13
  • Мнения: 604
БУБА-ангелче ти седи на рамото!Нека да продължава да те пази!


 Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Бубе, слава Богу, че сте добре Praynig
Точно днес гледах по Частен случай снимки от камерите за наблюдение по софийските улица - е, нема такава касапница Shocked ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт