Покажете си поканите за Кръщенето

  • 2 537
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Здравейте на всички!
Предстои ни кръщене и не знам къде да отида да си поръчам поканите за него...Проблемът ми е , че искам да са доста официални и не ме устройват тези от книжарници и магазини.Даже вече имам измислен текст, който да се изпише вътре, но няма  койда ми ги изработи...Моля Ви, ако имате вече опит и сте доволни от някоя фирма, която изработва покани и то точно за кръщенета да ме напътите, за което предварително Ви благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 298
Какви точно трябва да са поканите? Можеш да пробваш в някоя рекламна агенция ...

# 2
  • Мнения: 71
А какъв текст си измислила,че и на мен скоро ми предстои.Аз ще си ги поръчвам при рекламната къща,с която рабоим във фирмата.

# 3
  • Мнения: 2 807
Здравей, покани за сватбата ни, както и за рождените дни на децата ни, взимаме от Такрида.
Имат много, много покани (основно сватбени) и са невероятно стилни...

Не съм се сещала да питам обаче дали имат за кръщенета.
Можеш да позвъниш (ако не си го направила вече Wink) и да попиташ  Peace



# 4
  • Мнения: 2 770
Виждала съм по  булчинските магазини  Peace
Има страхотни покани за всякакви тържества.Ако не се лъжа можеш да си дадеш текста който си намислила и да ти ги напишат/ специално тази услуга съм я виждала в магазин за опаковане на подаръци,не в булчински магазини,но мисля че и те вземат поръчки за надписи/
Виж тук     и тук    на същата фирма друг вид   трети

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 02:13 от polly

# 5
  • Мнения: 1 896
Аз също се интересувам от текста на поканата, който си избрала, защото и на нас ни предстои да кръстим сина си следващия месец.
Бих  ти била много благодарна, ако го публикуваш в темата.   bouquet

# 6
  • Мнения: 1 931
Сестра ми в събота ще правят сватба и в една печатница си поръчаха поканите и станаха такива каквито те си искаха, хубави  и оригинални. Текста е написан от нея, сканираха и така.

Общи условия

Активация на акаунт