Парти на корабче във Варна...

  • 1 829
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 71
Здравейте мами!Знам ,че вие ще можете да ми помогнете!Силно се надявам де Embarassedискам да организирам детско пиратско парти за 30 деца и още толкова родители.някой може ли да ми каже фирми или към кого да се обърна.Нямам представа нито колко струва,нито колко време продължава.Някой присъствал ли е на такова?Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 953
Идеята ти е чудесна, но .. имай на предвид че на някой деца и възрастни може да им прилошее от корабчето и люшкането.
Не е хубаво да го правиш за много малки деца, няма да си спокойна дали някое няма да се преметне, а и те няма да разберат много от събитието.
За координати незнам къде.
Моят злощастен опит е покана за вечеря на корабче, което едва не ме умори, докато не стъпих на земята не спрях да повръщам :/

# 2
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
Ние вече 2-ро лято водим децата на подобно корабче- само, че риболовно. Тръгва от морска гара, стига до Траката, пуска котва, който иска лови риба /за кеф, де/ и накрая задължително пекат риба. Разходката продължава около 2-3 часа. Знам, че има и пиратски корабчета /замервали се с торби, пълни с вода и др./- най- добре попитай на морска гара. Има и на Златни пясъци, но там може би цените ще са по- високи.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3
Ние вече 2-ро лято водим децата на подобно корабче- само, че риболовно.

Каква е цената за това удоволствие?  Simple Smile

# 4
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
Не знам- просто наши познати ни поканиха Simple Smile

# 5
# 6

Общи условия

Активация на акаунт