Моля Ви за съвет! (за достинекса и спирането на кърмата)

  • 557
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 306
Момичета, налага ми се да спра кърмата...От вчера пия достинекс, по половин таблетка сутрин вечер, досега три половинки. Ефекта обаче е никакъв, гърдите са ми страхотно напрегнати и на бучки. Снощи и сутринта изцедих по малко за да се махнат бучките. Дали е правилно? И ако тези 2 таблетки не свършат работа, да продължавам ли с други 2 таблетки? Да се цедя ли за да освободя напрежението?
Не стига, че се чувствам достатъчно зле психически, че трябва да я спра, ами и това... Cry
А пък и малката  изобщо не хареса вкуса на адаптираното мляко, което и дадох тази сутрин Cry

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 15:33 от sweet_kiss

# 1
  • Мнения: 789
Правилно е да се цедиш, за да облекчиш гърдите. За нови 2 таблетки питай лекаря. Пий чай от салвия (градински чай) - казват по 3 пъти на ден по една винена чаша, но аз си мисля, че може и повече - направи го основното питие Simple Smile Студени зелеви листа в сутиена облекчават донякъде. Сложи и удобен сутиен - лично аз сложих пак кърмаческите.

А колко е голямо детето? Пробвай няколко вида АМ, ако е по-малко или ако е по-голямо опитай кисело или прясно. Ива харесва прясното, кисело не обича да пие. Можеш да го подсладиш малко.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт