Ползвали ли сте Саменто? Става ли за деца за имунната система?

  • 16 899
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 644
И доволни ли сте най вече ползвалите?

# 1
  • Мнения: 59
Здравей sneji20,
малко е стара темата, сигурно вече си наясно, но все пак ще отговоря.
Пила съм течно Саменто няколко пъти. Има ефект - косата спира да капе както преди, по-добре се спи, дори болките при цикъла намалявати т.н. Определено действа добре и на деца. Има нещо, което трябва да се знае. течното Саменто, каквото съм си купувала щом започнаха да го внасят , беше силно и ефективно. поддържащата доза беше 5 капки на ден . в началото на годината пиех по 15 пъти дневно, но какво се оказа. Без да ни уведомят чрез "Лечител" , че концентрата е силно разреден, ние пак давахме същите пари -40 лв - за нещо със много по-слабо действие. Случайно в една дрогерия на "Лечител" ми казаха, че минималнта доза отдавна не е 5 а 15 капки и препоръчаха да си купувам на капсули. То било за предпочитане. 
Добре е да се има предвид, ако вземете от течното.
  bouquet

# 2
Искам да кажа аз лично сам го давала на моя син и сам много доволна.Давала сам го когато беше на 4 год. ,защото боледуваше много с плевмония и какво ли не.След приема на  капсули от 30 броя по 1 на ден детето не ми боледува до момента .Много рядко настива но това мисля ,че енормално. Heart Eyes Искам да уточня има капсули големи и малки аз му давах малки и мисля че е много много ефикасно . Ако искате направете и някаква друга консуртация все пак но укрепва имунната система  Heart Eyes

# 3
  • Кредитен консултант - Варна
  • Мнения: 136
По колко капки се дава на деца от Саменто и Нони? За сега давам профилактично веднъж на ден колкото са годините (за 5 годишно - 5 капки)но не знам дали е така. Цитросепта например е според килограмите. Thinking

# 4
  • Мнения: 132
откъде се купуват?

Нонито под каква форма е плодов сироп , спиртен извлек, хапчета?

# 5
  • Мнения: 644
откъде се купуват?

Нонито под каква форма е плодов сироп , спиртен извлек, хапчета?

Абсолютно същия ми е въпроса?

# 6
  • Мнения: 59
http://www.lechitel.bg/departments.php
Това е линк на "Лечител", отивате направо на страницата с адресите и телефоните на дрогериите на "Лечител" в София и всички други градове.
Като разгледате цялата страница, ще видите че се предлагат на капсули и течно. Течното се разтваря във вода и не се усеща неприятен вкус.Добре би било преди да си ги купите да попитате -в случай , че не се сетят да ви кажат- дали има талони с намаление в последния в-к, ще се спестите около 5 лева. Останалата информация можете да прочетете както в сайта, така и да получите доста изчерпателен отговор от аптекарите за дозата според килограмите, заболяването и т.н., както и с какви чайове е по-ефикасно да се комбинират и колко време да се пият.
Успех!  bouquet

# 7
Получих точните отговори, които ми трябваха и на мен, благодаря!  bouquet

# 8
  • Мнения: 110
Приемам Саменто профилактично от 2-3 дни, но се чувствам различно имам 2 въпроса
1-во Може ли Саменто да има разхлабващо действие, защото от началото на приема на Саменто имам проблема с честото ходене до тоалетната и сега го пия заедно с Имодиум, няма логика ако трябва 3 месеца да пия Саменто и с него Имодиум
2-ро Има ли сънотворен ефект

Моля който го е приемал и който може да ми помогне да ми отговори, ще ви бъда много благодарна.

# 9
  • Мнения: 110
Никой от вас ли не е ползал Саменто, нямате ли впечетления за продукта

# 10
  • Варна
  • Мнения: 144
Аз също давам Саменто на детето си . Беше ми препоръчано от приятелки , които са доволни. Започнах от както започнахме и ясла . Немога да кажа колко е ефикасно защото от 6.10 .2008 г / тогава тръгнахме на ясла / дъщеря ми до момента два пъти беше болна . Първия път хрема и червено гърло , втория път висока Т и леко червено гърло . Заради високата Т пием и АБ.
Давам по 5 капки , а когато се разболее увеличавам до 3 по 5 капки . По заръка на лекаря когато има Т обаче не давам . Обясняваше ми нещо , но бях притеснена че немога да сваля Т от 39.4 цял един ден и въобще не го чувах  Rolling Eyes !

# 11
  • Мнения: 59
Приемам Саменто профилактично от 2-3 дни, но се чувствам различно имам 2 въпроса
1-во Може ли Саменто да има разхлабващо действие, защото от началото на приема на Саменто имам проблема с честото ходене до тоалетната и сега го пия заедно с Имодиум, няма логика ако трябва 3 месеца да пия Саменто и с него Имодиум
2-ро Има ли сънотворен ефект

Моля който го е приемал и който може да ми помогне да ми отговори, ще ви бъда много благодарна.
Вероятно има и такъв ефект при някои. Естествено, че не трябва да се пие с Имодиум.
Защо не се обадиш в Лечител или просто попитай в дрогериите им. При мен беше нормално.
И сега ли продължава така? newsm78

# 12
  • Мнения: 110
Приемам Саменто профилактично от 2-3 дни, но се чувствам различно имам 2 въпроса
1-во Може ли Саменто да има разхлабващо действие, защото от началото на приема на Саменто имам проблема с честото ходене до тоалетната и сега го пия заедно с Имодиум, няма логика ако трябва 3 месеца да пия Саменто и с него Имодиум
2-ро Има ли сънотворен ефект

Моля който го е приемал и който може да ми помогне да ми отговори, ще ви бъда много благодарна.
Вероятно има и такъв ефект при някои. Естествено, че не трябва да се пие с Имодиум.
Защо не се обадиш в Лечител или просто попитай в дрогериите им. При мен беше нормално.
И сега ли продължава така? newsm78


Да съжаление и сега продължава така, след всеки прием на Саменто, и се започва интензивно прибягване до тоалетната, обадих се в Лечител и ми казаха ,че това най-вероятно е лична реакция на организма.Щяло да премине, но съм така вече 1 седмица от началото на приема.
Какво бихте ме посъветвали, дали трябва да го спра или да го заменя с нещо подобно?
Благодаря предварително.

# 13
  • Мнения: 59
Щом продължава така, може би трябва да намалиш дозата или да го спреш, да се надяваме, че е съвсем скоро ще отмине и от Лечител са прави. Нека още някой се включи, на мен ми подейства много добре, но защо при теб така става?  bouquet

# 14
  • Мнения: 59

2-ро Има ли сънотворен ефект

нормализила съня,спиш по-дълбоко, но не те успива,

Общи условия

Активация на акаунт