Искам да съм тъмно руса, ама не за дълго

  • 1 828
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Здравейте,
искам да си боядисам косата тъмно руса, а естествената ми е светло кестенява, но знам, че няма да издържа дълго да се боядисвам, а и харесвам цвета си.....просто искам малко разнообразие. Можете ли да ми препоръчате нещо....някаква отмиваща се боя или дали този Hair Color Remover би ми помогнал Praynig

# 1
  • Мнения: X
Според мен можеш да пробваш да я изсветлиш няколко тона с безамонячна боя, която с времето се отмива и не е така трайна.

# 2
  • Мнения: 212
Обратният вариант е по-лесен.
Безамонячната боя не вярвам да хване,а и предимно са тъмни нюанси.

# 3
  • Мнения: 33
А амонячната боя дали ще падне например след 20-30 измивания или трябва да се чака косата да израсте?

# 4
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Безамонячната няма да и хване изобщо.Бе мацка,като знаеш че няма да стоиш много време с тоя цвят,защо да си тормозиш косата? Иначе вземаш палете,1-2 тона по-светло от това,което искаш(ама пак зависи колко ти е съмна косата) и мажеш или на фриз.иди,най-добре

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Иди на море.  Laughing Моята така изсветлява. И я обливай с отвара от лайка, ако ти се занимава.

# 6
  • Мнения: 2 388
Иначе вземаш палете,1-2 тона по-светло от това,което искаш(ама пак зависи колко ти е съмна косата) и мажеш или на фриз.иди,най-добре
Като бивша блондинка, минала през всички цветове на русото подкрепям това мнение.

Щом естествената ти коса е светло кестенява, този съвет също ще помогне. Това от наблюдения по чужди коси.

Иди на море.  Laughing Моята така изсветлява. И я обливай с отвара от лайка, ако ти се занимава.

# 7
  • Мнения: 33
Лошото е, че на мен ми се иска един определен отенък на русото...Пробвах и с палете от тези, които се отмиват....Естествено дори не си личеше, че нещо съм направила Crazy Благодаря за отговорите...Май наистина ще отида на фризъор да видя и там какво ще ми кажат

# 8
купуваш си определен отенък+окислител 9 или 12%(зависи колко по светла коса искаш)и се боядисваш!аз се боядисвам със palette-светло рус+9%.естествената ми коса е като твоя.смятам следващия път да се боядисвам със 12%,за по светло!успех! Wink

Общи условия

Активация на акаунт