Елидел и рак?!!

  • 1 926
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 479
Момичета съвсем се обърках вече.

И на нас ни предписаха елидел. Купих го и започнах да мажа Васи с него. Докторката го изписа като заместващ адвантана. Спирам постепенно адвантана и започвам да мажа с елидел. Иска един месец да мажа с елидел и да отида пак при нея за да го спрем и него по схема и да остане на поддържаща козметика. Вече екземи нямаме, мажа с елидел само местата на които са били екземите.

НО.... след това което прочетох за елидела че можел да причини рак, ми настръхнаха косите направо. Знам че избора е мой дали да мажа детенцето си с него или не, но ми се искаше и вие да споделите мнение и опит от този продукт.

Благодаря.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 430
виж в търсачката,по-подробно за Елидел,а най-сигурното е да звъннеш един тел.до НОВАРТИС,фирмата производител и вносител,както всички фарм.фирми те имат такъв отдел,който се занимава с клинични проучвания,и те със сигурност ще ти дадат най-конкретен отговор.Какви са противопоказанията и т.н.

# 2
  • Мнения: 1 655
виж в търсачката,по-подробно за Елидел,а най-сигурното е да звъннеш един тел.до НОВАРТИС,фирмата производител и вносител,както всички фарм.фирми те имат такъв отдел,който се занимава с клинични проучвания,и те със сигурност ще ти дадат най-конкретен отговор.Какви са противопоказанията и т.н.
Не вярвам фирмата производител да твърди, че техен продукт причинява рак.
И аз съм чела проучвания за продукта със заключение че е канцарогенен. Продукта е нов и за това предполагам, че няма да се намери човек разболял се от рак в следствие на използването му. А и дори да се е разболял, трудно ще свържат двете неща.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 430
може и така да е!Ама все пак вярвам(или поне се надявам)да има включени противопоказания,и проучванията им да са коректни,то е валидно и за другите лекарства

Общи условия

Активация на акаунт