Имам незабавна нужда от помощта ви! С лекарство в зъба съм.

  • 761
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Днес  бях на зъболекар и неочаквано излезе че имам полпит ( извинявам се ако го пиша грешно). Изобщо не бях подготвена , зъболекарката ми сложи лекарство в зъба, а аз дори не се усетих да кажа че кърмя  Embarassed
Вече мина едното хранене на малката и аз изведнъж загрях че може да е потивопоказно  Cry
Много ви моля за спешни отговори за да зная дали последното хранене да го заменя. Лекарството е едно такова розовеещо и не съм сигурна дали зъболекарката не каза арсен. Ужасно съм претиснена и се извинявам ако пиша хаотично и неразбрано

# 1
  • София
  • Мнения: 2 658
ами спокойно, при мен имаше съмнение за пулпит преди няколко месеца, добре че не се оказа такова. И по този повод разпитах зъболекарката и тя ми каза, че няма от какво да се притеснявам, нито арсена, нито лекарство което слагат за да лекуват зъба не преминава в кърмата и са в много малки количества.

# 2
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=132272
виж тук,дано да ти помогне Peace

# 3
  • Мнения: 4 242
За тия 3.7г бая зъби правих  даже вадих, не се тревожи кърми си спокойно, единствено ако ползваш упойки или ти предписват АБ предупреждавай че кърмиш, има съвместими лекарства.

# 4
  • Мнения: 53
Момичетааа, направо ми олекна след отговорите ви! До сега кърмих, но с притеснение и само се тренчех в малката да не й стане нещо. Мнооого ви благодаря  Hug
Ще се старая друг път да съм по-внимателна за да не стигам до такива излишни страхове  Embarassed
  bouquet

# 5
  • Мнения: 433
Даже е много добре, че лекуваш зъба си. Нелекувани тлеещи възпаления в организма на кърмачката не са никак полезни за детето, а и за самата майка. То и без да е кърмачка пак не е добре, де  Sick

# 6
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Аз съм питала зъболекаря и той каза, че лекарството въобще не излиза от зъба, защото ако излезе, че умъртви тъканите, където попадне. Важно е да отидеш да ти го извадят навреме. (лекарството де)

Общи условия

Активация на акаунт