Аборт - къде?

  • 7 149
  • 28
  •   1
Отговори
Здравейте, мами 
За съжаление ще Ви запитам нещо доста неприятно за всяка жена, но уви явно на всеки може да се случи  Моля Ви не ме критикувайте, защото аз самата достатъчно се критикувам и никога не съм вярвала, че ще ми се случи подобно нещо ....  Искам да Ви попитам към кого трябва да се обърна за консултация за аборт в София. Първо при личната лекарка ли трябва да отида за направление или направо в някоя АГ Болница?

# 1
  • Мнения: 3 675
Аз не съм от София, но ще предпоръчам специализирани болници като Майчин дом или Таня Киркова.В частни кабинети също се правят аборти, но най-добре да се отиде при добър специалист.Не знам как стои въпроса с направленията, но май първо трябва да се отиде при джипито.Ако на частно ще го правиш може и без направление.

# 2
  • Попово
  • Мнения: 687
GP-то за направление за гинеколог и там вече се решава какво що и къде  Peace Късмет

# 3
Благодаря за инфото. След обед ще ходя до поликлиниката да видя какво ще ми кажат ....

# 4
  • Мнения: 9 776
Вземи си направление от личния и той може да ти препоръча къде да отидеш. Няма нищо срамно, страшно или каквото и да било. На много жени се случва. Струва около 100лв. или малко повече, но там някъде / в държавна болница, за частните - незнам /. Успех и не се обвинявай!

# 5
  • Мнения: 90
Миналия месец правих . Във частна болница " ВИТА " , прегледа преди аборта е 40 лв . , а цената на самия аборт е 250 лв . не се изисква направление от личния лекар . Успех ти пожелавам.

# 6
Благодаря ти мила N_VIA  Simple Smile Искам да те попитам как беше след аборта защото мен ме е супер страх и незнам на кой свят съм ........  Cry

# 7
......... имам позната на която и се наложи да прави в Майчин дом и беше страшно зле след това - дигна температура и беше на антибиотици 20 дни - едвам се размина с престой в болницата и недай си Боже и други последствия ,  затова съм много изплашена ......

# 8
  • Мнения: 9 776
Това, че на приятелката ти и е било зле, не означава, че и на теб ще ти бъде. По-често няма проблеми след това. А антибиотик така или иначе пак ще ти изпишат. Но не си мисли, че ако платиш повече пари, застраховката ти е пълна. И в държ. болница ще се погрижат за теб, и то на половин цена, доколкото виждам. Че и по-малко. Обслужването е едно и също. Знам, че сега се притесняваш, но всичко ще мине и ще бъде наред.

# 9
Мерси polin_a  за успокоението   bouquet  и аз се моля всичко да мине добре ....

# 10
  • гр.София
  • Мнения: 380
И на мен ми се случи преди време, за съжаление. По препоръка на гинеколожката си отидох във Втора градска болница и всичко мина добре. Самата процедура не е болезнена, защото си под пълна упойка. Първият половин-един час след излизането от упойката е малко неприятен, защото се чувстваш замаяна. Изписаха ме същия ден и на следващия бях на работа. Задължително пий от изписаните ти антибиотици и ако имаш някаква болка или неразположение-не пропускай да отидеш на лекар. Успех!

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Взима се направление от личния за гинеколог-след това ще обсъдиш с него нещата

# 12
  • София
  • Мнения: 17 591
Силно се надявам, че имаш достатъчно сериозна причина да убиеш детето си.

# 13
  • Мнения: 4 784
... Искам да те попитам как беше след аборта защото мен ме е супер страх и незнам на кой свят съм ........  Cry
Това как ще се чувстваш е индивидуално, зависи от психика, организъм, настройка.
Аз съм правила в частна клиника /не в СФ/ и след манипулацията ме болеше корема, но бързо се оправих и скоро след това се чувствах много добре.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 296
Силно се надявам, че имаш достатъчно сериозна причина да убиеш детето си.
Нищо лично,но авторката изрично е помолила да не я критикуваме.

По темата-Не съм правила аборт,но ти препоръчвам добре да сондираш мнения и препоръки,
потърси добър специалист,желателно в специализирана болница.Успех,и дано всичко мине добре.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт