в коя г.седмица усетихте движението на 2-то си бебето

  • 2 710
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 341
Здравейте, бременна съм за втори път.
Вчера и днес усетих движенията на бебето. Онова специфично гъделичкане и пърхане на пеперудка. Но ми се струва супер рано. Много добре знам какво е усещането, може би и за това му обърнах внимание. Знам, че и втория път се усеща по-раничко, ама аз нямам и 12 г.с.  newsm78 Та ми стана интересно

# 1
  • Мнения: 5 577
много късно, към 20. г.с.

бях се притеснила много, макар, че лекарите ме успокояваха, че всичко е наред

# 2
  • Мнения: 9 776
Аз също си мислех, че вторият път ще усетя движенията по-рано, но не беше така. Май беше в четвъртия месец към края, ама не съм сигурна. Съмнявам се и ти да усещаш това. Имай напредвид, че аз също бях много бдителна и в очакване, но толкова рано...Незнам. Затова пък сега се радвам на голяма активност.

# 3
  • Мнения: 1 341
С първата бременст усетх гъделичкането около 14 седмица. Помня със сигурност, защотот бях в Шейново за задържане и  обяснявах на момичетата в стаята, та тогава те ме светнаха

# 4
  • Мнения: 3 818
В 17-та седмица. За сравнение първото бебе го усетих в 21-ва. Обаче 11-12-та седмица ми се вижда твърде рано, по това време не е ли твърде малко, за да може да упражни какъвто и да било натиск? Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 341
ама то не е натиск, то е гъделичкане. Сега 2 момичетата от отчетната темата казаха че също имат това усещане на гъделичкане. Едното е с второ детенце и тя знае какво е усещането

# 6
  • Попово
  • Мнения: 687
16-17г.с, с третото пак по това време  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 143
 С второто ги усетих около 16 седмица и доктора пак ми казваше, че е невъзможно.

# 8
  • Мнения: X
Първото бебе промърда в 16 седмица. Второто и третото бебе ги усетих в 12 ненавършена гест. седмица. Гинеколожката смяташе че си въобразявам, но аз знам какво съм усетила и съм сигурна че е било именно бебето.

# 9
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 383
Ами и аз доста рано усетиш второто бебче.За седмиците не съм много сигурна някъде между 3 и 4 месец.Знам от една жена)може и да е пак някоя бабина деветина),но когато усетиш бебчето рано да мръдне ще е момченце.При мен  така стана(може да е съвпадение)Първото детенце го усетих в 5 месец , а второто по рано.

# 10
# 11
  • Мнения: 1 341
Знам от една жена)може и да е пак някоя бабина деветина),но когато усетиш бебчето рано да мръдне ще е момченце.
Ха сега ще видя. АЗ знам, че като го усетиш човекът който пръв видиш такова ще е бебето. Сега говорех с един колега. а идруго знам ако човекът е хубав и бебето ще е хубаво
Това са за забавление  Mr. Green

# 12
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми не помня Thinking ooooh! ама беше доста късно

# 13
  • София
  • Мнения: 114
В 14-та. Лекарката твърдеше че е невъзможно, но знаех какво усещам и че не бъркам.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз усетих движението в 14-тата

Общи условия

Активация на акаунт