Боя за яйца вместо сладкарска

  • 14 823
  • 10
  •   1
Отговори
Трябват ми сладкарски бои доста спешно,но в кварталния магазин няма.Вкъщи имам останали бои за яйца,но не знам до колко могат да заменят сладкарските.Може би трябва да добавя,че сладкишът няма да се яде от малки деца.

# 1
  • Мнения: 720
Прегледай опаковката, обикновено пише подходяща ли е и за сладкиши.

# 2
  • Мнения: 491
Няма проблем, само провери да не е солена.

# 3
Нищо не пише на опаковката...Съдържанието и е E102,E110,E122,E133 и магнезиев стеарат

# 4
  • София
  • Мнения: 5 074
Боята за яйца се ползва и като сладкарска. Няма проблем, пише че е безвредна  Grinning
А че има е-та, то във всичко има......

# 5
  • Мнения: 6 015
Shocked Не бих използвала, ако не пише, че става и за сладки изделия!

# 6
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Винаги оцветявам с бои за яйца.Български.Е то нали яйцата се пукат пък са и шуплести.Да сме се изтровили на всеки Великден.Кока -колата е по-отровна.

# 7
  • Мнения: 491
Аз също използвам само бои за яйца, от тези, които са в твърдите желатинови капсули. Пише, че са безвредни.

# 8
Те и тези са такива...желатинови капсули...ами вече ги използвах...пък ще видим

# 9
 Иаз се заредих по Великден с бои повечето в капсули ,защото сега ,ако потърсиш няма ,поне във Бургас или аз не знам къде да търся,

# 10
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Аз също използвам само бои за яйца, от тези, които са в твърдите желатинови капсули. Пише, че са безвредни.
И аз използвам същите. Доволна съм като цяло, но са на различни фирми. Имам предпочитания към боя за яйца "ИЛИАНА". И други бои съм ползвала и за сега проблеми не е имало.

Общи условия

Активация на акаунт