Овлажнител за лице

  • 4 034
  • 7
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 967
   Здравейте,искам  да ви питам какъв овлажняващ крем за лице ползувате и дали сте доволни.Искам да си взема,но се колебая какъв да си купя.
   Предварително благодаря!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 415
На Clinique и Darphin съм ползвала и съм много доволна  Crazy

# 2
  • Мнения: 191
Освен хидратацията чрез крем, не е лошо да си пръскаш и термална вода от време на време. Иначе за кремове - Аvene не са лоши и не чак толкова скъпи, колкото Darphin i Clinique. Да не говорим, че от първия получих алегия - толкова праи на вятъра. Ако си решила да инвестираш повечко за крем, задължително си вземи тестер.

# 3
  • Мнения: 31 128
Аз харесвам Ла Рош-позе и Авен.Наистина най-добре да използваш тестер.Зависи и колко пари си решила да отделиш.

# 4
  • Мнения: 87
Бих ти препоръчала хидратантът за лице DuoSkin  на LED.Открих го съвсем случайно и съм приятно изненадана,че на такава цена (около 17 лева)има толкова добър продукт.Преди това ползвах на Авен и мога да ти кажа,че кремът DuoSkin   е по -хубав!Горещо ти го препоръчвам!

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Благодаря ви.

Мислех да си взема на Диор,който е и тониращ и с 20-ти фактор защита,но няма тестери.Някой ползувал ли го е?

# 6
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Ако можеш да си позволиш по-скъп крем, попитай в темата "Ягодка и Саса...". Там ще получиш добри предложения.
Извинявай, ама защо "ползувал". Просто не се сдържах. Сори!

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 967
ползувам и ползвам -сега може да се напише и по двата начина,но по-рано беше правилен само първият и по навик...

Мерси ,ще попитам в Ягодка.

Общи условия

Активация на акаунт