Американска наследница

  • 23 187
  • 257
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 017
Довечера започва сериала. По рекламата, която пускат изглежда интересен. Има ли други, които мислят да го следят?
Американската теленовела “Американска наследница” съвсем скоро ще се завърти по бТВ. Теленовелата е създадена от телевизия MyNetworkTV, но в САЩ са излъчени само 26 от всичките 65 епизода.
Теленовелата е реймек на мексиканската теленовела “Наследницата” със Силвия Наваро и Серхио Басанес, която се излъчи у нас по Евроком.

Сериалът съчетава екзотиката на южноамериканската природа и блясъка на светския живот.
 
От 26 юни всяка седмица от понеделник до четвъртък от 21 ч. зрителите на bTV ще могат да гледат един от най-лъскавите сериали на "Фокс" - "Американска наследница".

Историята на сериала разказва за Елизабет Уейкфийлд, която е най-малката дъщеря на богатата фамилия Уейкфийлд. След като оцелява след самолетна катастрофа в Гватемала, тя се оказва изгубена в джунглата. Спасителните екипи не намират оцелели на мястото на кървавата трагедия, а семейството й я смята за мъртва и прекратява всички опити за нейното издирване.

Въпреки това Елизабет не е сама. До нея е капитан Джей Ди Брус, който спасява живота й след тежката катастрофа. Двамата трябва да устоят на изпитанията, които им поставя дивата природа – да намерят храна, подслон и път през джунглата, който да ги отведе у дома.

Лионел Уейкфийлд е главата на империята Уейкфийлд. Той е горд баща на пет деца. Най-големият му син Деймиан Уейкфейлд е алчен и отмъстителен. Неговото желание за победа на всяка цена не му позволява да се спре пред нищо, за да постигне целите си, дори и това да означава саботиране на всеки опит за спасяване на сестра му Елизабет.

Междувременно отлъчената от семейството майка – Джордан Уейкфийлд, се появява, за да предяви своите претенции към наследството на богатата фамилия.

След завръщането на Елизабет и Джей Ди връзката им отново е подложена на изпитание, този път от най-близките им и от трагичната заплаха, която непрестанно съпътства семейство Уейкфийлд...


 

# 1
  • Варна
  • Мнения: 618
Смятам дове4ера да го гледам, дано не се окаже някоя бозичка. Но все пак рекламата му ме заинтрегува!  Peace

# 2
  • Мнения: 3 459
И аз смятам да го гледам довечера  Peace
Ще видим какво ще излезе  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 413
и аз се нареждам на диванчето до вас Blush

# 4
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
И аз смятам да го гледам довечера  Peace
Ще видим какво ще излезе  Simple Smile
Peace

# 5
  • Мнения: 3 459
Хареса ми на първо гледане  Simple Smile
Приятно филмче се очертава, смятам да го следя  Peace

# 6
  • Мнения: 31 177
Хвърлях по едно око. Нещо не ме заинтригува първоначално. Ще видим по-нататък. Wink

# 7
  • Мнения: 413
да, и на мен ми харесва Peace

# 8
  • Мнения: 3 459
Ще гледам и утре, че ми стана интересно каква е развръзката  Thinking

# 9
  • Мнения: 52
Интересно изглежда Peace

# 10
  • Мнения: 4 514
А не ви ли се струва, че малко преиграваха актьорите?  newsm78 Едни физиономии, едно чудо... Но като за вечерно сериалче става, мисля да го следя, ако дечурлигата благоволят да не ми се качват на кратуната за един час...

# 11
  • софия
  • Мнения: 2 140
Хареса ми!Ще го гледам! Peace

# 12
  • Мнения: 3 459
От понеделник до четвъртък ли ще се излъчва  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 6 017
От понеделник до четвъртък ли ще се излъчва  Rolling Eyes
Да, мисля, че ще е така. Аз проспах половината сериал, че ми се спеше. Иначе по БТВ-то върви реклама с награди за въпроси свързани със сериала.

# 14
  • Мнения: 2 516
Някой знае ли къде има качена серията, че не можах да я гледам, а ми се искаше?   Blush

# 15
  • Мнения: 3 459
Някой знае ли къде има качена серията, че не можах да я гледам, а ми се искаше?   Blush
Ей сега видях, че има серии в youtube  Peace

# 16
  • Мнения: 2 516
Някой знае ли къде има качена серията, че не можах да я гледам, а ми се искаше?   Blush
Ей сега видях, че има серии в youtube  Peace
  bouquet

# 17
  • Мнения: 6 017
Снощната серия беше много интересна. Тия в джунглата постоянно се карат.  Laughing

# 18
  • Мнения: 3 459
Снощната серия беше много интересна. Тия в джунглата постоянно се карат.  Laughing
L 0 V E, би ли обяснила надве-натри какво стана снощи, че не можах да гледам.  Praynig

# 19
  • Мнения: 6 017
L 0 V E, би ли обяснила надве-натри какво стана снощи, че не можах да гледам.  Praynig
Разбира се, но имената им все още не съм ги запомнила, затова няма да ги пиша.
Оперераха бащата, но не пускат никой да влиза при него. Разбра се, че сестра им, която излетя със самолета е катастрофирала и всички "много" се притесниха. Пратиха да я търсят. В болницата им съобщиха, че не могат да я намерят и брат им- този дето направи така, че да катастрофира сестра им, каза да спрат да я търсят, а не беше минал и един ден от търсенето. Та май спряха да я търсят. Катастрофиралата си спаси багажа от водата. Спаси и единият от пилотите, който остана жив. После малко се караха в джунглата, защото тя не иска да му помага за лагера, които си направиха. Човека се мъчи да пали огън, докато тя имала запалка  Laughing . Той ходи да търси нещо за ядене в случая- банани и й поръча да събере дърва, а тя си сгъваше дрехите. Откачената им сестра отиде в една дискотека и там някакъв фотограф я снима. Най- притеснен за сестра им беше другият й брат. Ами долу- горе това се случи.
  Peace

# 20
# 21
  • Мнения: 4 514
Ама чистички, чистички бяха в джунглата... Joy По една рана мацната на челата и толкоз.  Laughing Нямам търпение да се залюбят тия двамцата, страшна двойка ще бъдат.
А празноглавата сестра изби рибата просто.  Shocked Да ти кажат, че самолетът на сестра ти се е разбил и тя най-вероятно е мъртва (как пък за един ден ги разбраха тези неща, ама айде) и баща ти да отърве живота на косъм, а ти да се държиш, кат' че ли си на абитуриентски бал и по-зле, е нямам думи направо.  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 6 017
Нямам търпение да се залюбят тия двамцата, страшна двойка ще бъдат.

И аз нямам търпение. Страшни са   Heart Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 2 006
Снощната серия така се точеше като латино сериал. Чак ми се прииска тия в джунглата да ги изядат крокодили, пирани, туземци или каквото се намира там наоколо. Joy

# 24
  • Мнения: 6 017
Снощната серия така се точеше като латино сериал. Чак ми се прииска тия в джунглата да ги изядат крокодили, пирани, туземци или каквото се намира там наоколо. Joy
Laughing Laughing Laughing Joy
Тоя Дениал е много коварен  #2gunfire .

# 25
  • Мнения: 3 459
Снощната серия така се точеше като латино сериал. Чак ми се прииска тия в джунглата да ги изядат крокодили, пирани, туземци или каквото се намира там наоколо. Joy
Laughing Laughing Laughing Joy
Тоя Дениал е много коварен  #2gunfire .
Вчерашната серия направо си беше латино сапунка.
Баси' и жалките опити за свалки бяха.  Joy

# 26
  • Мнения: 4 514
Все едно гледах второкласници.  hahaha "Обичаш ме!" "Не те обичам, мразя те" "Ама я как ме гледаш" "С отвращение те гледам".  Joy Милите деца...  Laughing
Маман се появи. Тя ми е по-интересна какви ще ги върши.

# 27
  • Мнения: 3 459
Маман се появи. Тя ми е по-интересна какви ще ги върши.
Ще падне голяма борба за наследството.  Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 9 857
И на мен ми хареса сериалчето!Обичам такива филми да гледам вечер-неангажиращи,тип сапунки,подобни на Грозната Бети. Grinning

# 29
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Пльос на дивана и от мен!

# 30
  • Мнения: 599
А не ви ли се струва, че малко преиграваха актьорите?  newsm78 Едни физиономии, едно чудо... Но като за вечерно сериалче става, мисля да го следя, ако дечурлигата благоволят да не ми се качват на кратуната за един час...

И на мен ми се струва, че преиграват, но мисля, че това се получава от озвучаването на филма.
Тия гласове са от латиносериалите, неопитни някакви, мрънкащи. Все едно някой ми го рзказва филма.
Затова се получават тия "физиономии", защото интонацията на озвучителя не е както трябва.
Но не е лошо филмчето, ще го следя и аз  Peace

# 31
  • Мнения: 2 960
Все едно гледах второкласници.  hahaha "Обичаш ме!" "Не те обичам, мразя те" "Ама я как ме гледаш" "С отвращение те гледам".  Joy Милите деца...  Laughing
Маман се появи. Тя ми е по-интересна какви ще ги върши.
и аз се цопвам в темата ,след този точен пост!!!Филчето е неангажиращо ,ама много ми ветрее нещо..чак издиша Joy Joy

# 32
  • Мнения: 851
Доста ми е тъпо и предвидимо до сега. Дано нататък стане по-добре, но няма да си давам зор да го следя... Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 6 017
А някои участва ли в играта на сериала?

# 34
  • Мнения: 3 459
А някои участва ли в играта на сериала?
Лично аз не, за другите не знам  Peace

# 35
  • Мнения: 728
Някой знае ли от къде мога да изтегля целия филм или сериите до сега,но на БГ? Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 2 960
айде да видим тази вечер ,лошото момче на сериала  Дейниън  ,какви ще ги надроби.Ама май има по голям злодей тук-мама Джордан.......Абе дано малко се пораздвижи филмчето ,че доста кухарски е в повечето моменти.Аз не съм участвала в играта bowuu

# 37
  • Мнения: 4 514
И аз не съм учавствУвала, нямам и намерение.  Mr. Green
Честно да ви кажа, с много по-голямо нетърпение очаквам "Кашмирена мафия", имам усещането, че ще бъде доста по-интересен. Този бозица излезе, но ме човърка какво ще се случи, въпреки мудното действие.

# 38
  • Мнения: 6 017
И аз не съм учавствУвала, нямам и намерение.  Mr. Green
Честно да ви кажа, с много по-голямо нетърпение очаквам "Кашмирена мафия", имам усещането, че ще бъде доста по-интересен. Този бозица излезе, но ме човърка какво ще се случи, въпреки мудното действие.
Бозица,а ?  Whistling

# 39
  • Мнения: 4 514
Добре де, бозище.  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 2 960
тя и темата ни такава ,мудна и заспала Whistling

# 41
  • Мнения: 5 577
и аз съм фенка тук  Peace

# 42
  • Мнения: 6 017
тя и темата ни такава ,мудна и заспала Whistling
Ами няма на кого да прилича.....
На сериала само Laughing

# 43
  • Мнения: 14
Пилотът е готин. Mr. Green

# 44
  • Мнения: 2 960
Сега да кажа-много смешен този злия тип- Дейниън!!! Прави едни физиономийки ,присвива едни очичики ooooh!сякаш ти казва "Ейю сега ще видиш какво съм скроил"  WhistlingМного ми беше смешничък ,като "рибка на сухо ",кагато татенцето му буквално ингорирайки го напълно -демонстрира доверието си на онзи другият- адвокат ли беше ,къв ли newsm78Пък "злодеят" гледа като на умряло ,ПО ТОЧНО  hahahaкато на запсало и проявява"твърд характер".Ама с гОООлям зор артиста го докарва този образ...на моменти изфирясва напълно.А иначе богатият татко е пич от класа PeaceДано само да не разреши маман Джордан да го катурне отново в  #Crazyлукавите си обятия.
Ами толкоЗ от мен за тази вечер  bouquet

# 45
# 46
  • София
  • Мнения: 6 268
Все едно гледах второкласници.  hahaha "Обичаш ме!" "Не те обичам, мразя те" "Ама я как ме гледаш" "С отвращение те гледам".  Joy Милите деца...  Laughing
Маман се появи. Тя ми е по-интересна какви ще ги върши.
и аз се цопвам в темата ,след този точен пост!!!Филчето е неангажиращо ,ама много ми ветрее нещо..чак издиша Joy Joy

Точно казано!  Joy Доста ветрее, и актьотрите едни.... ама поне са хубави  Mr. Green

Ама като приспивам дребоса в 21 часа ми трябва нещо за гледане, а то друго освен това сега нямам (преди гледах по това време по Холмарк "Среща с Джордан", ама свърши  Confused , след това "Отчаяни съпруги", ама и той свършу пусто).

# 47
  • Мнения: 3 459
Тоя филм като нищо може да е 9000 серии като гледам как се точи.
Започна да ми писва от лиготиите на ония двамата, ама пък ми се иска да видя развръзката между тях  Grinning

# 48
  • Мнения: 4 514
Я кажете накратко снощи какво се случи, че гледах гърбом и слушах с половин ухо и нищо не разбрах.

# 49
  • Мнения: 154
Да ме извинят феновете, ама мнооого слаб филм - ужасни актьори, блудкав сценарий, визия като на латино сериал или "Дързост и красота".  Sick Гледах 2 серии, защото не предполагах, че БТВ ще пуснат по вечерно време такава пълна боза. То си излезе баш сапунка, от долнопробните.

# 50
  • Мнения: 2 960
Снощи -Принцесата Елизабед  и Пилота успяха да забегнат от хватките на бандягите.Няколко пъти Пилота /с бяля ризка ,неизцапана от мръсотиите в джунглата/ изкача и скача отново в храстите,докато направи самоделни бомби ,за да сплаши лошите апаши.Накрая започна да ги мята ,онези се объркаха ,разбягаха....той хоп използва паниката и влезе при мацИто.Половин час /забързано и задъхано/ряза въжето ,с което ръцете и бяха вързани.После я гепа за ръчичката и двамцата се впуснаха в луд бяг.Обаче онези надушиха на къде търчат и започна гоненица из храсталаците.В един момент момчето го раниха.Така продължиха бягството си.
Другите-в цивилизацията чакат  уж стария Лайанъл да мре ,ама той жилав и след двата инфаркта.Няма да им се даде.Даже мислеше скоро да се връща в офиЦа ,което пък хич не зарадва Мракобесния Дейниън.Лошото момче на филма продължава кроежите как да премахне татото-богаташ от пътя си и да си се вихри ,както му се ще.
мама Джордан се навърта покрай така наречените си деца и се мъчи да ги спечели отново.Те обаче не и се дават-мразят я отвсякъде.
Стриптизьорката ,любовница на Мракобесния/ последовател на Макиавели/-дочу за неговите черни сделки с оръжия.Така ,че беше осъдена -да бъде убита от ръката на любовника си.Самият Дейниън я причака пред колата и и заби нож в корема .Онази горката невярващо се свлече на земята и.....май умря !!!
Дъщерята -Лорън продължава да се вихри по купони ,да се кърши чаровно по барове ,да пие и простее.Тъй  като беше удобно простичка и не загря какви тъмни сделки върти Дейниън -животът и бе пощаден.Ако беше включила -щеше да последва любовницата му към небитието.
Спасителната група ,изпратена да търси Елизабед продължава да се лута из гори и паланки ,разчита някакви сателитни снимки и се подготвя за удара.
Това е накратко. Simple Smile

Съгласна съм с elfpath ...!!!Ама  всеки си гледа каквото му е кеф...

# 51
  • Мнения: 3 459
Я кажете накратко снощи какво се случи, че гледах гърбом и слушах с половин ухо и нищо не разбрах.
Джей Ди спаси Елизабет и тръгнаха да бягат из джунглата, а Дейниън намушка с нож оная чернокожата, тъй като знаела прекаленно много неща за него. Това е накратко.

# 52
  • Мнения: 6 017
Сериала наистина се развива прекалено бавно, ама и аз искам да разбера какво ще се случи по- вататък. Това с катастрофата е вече банално, че те от началото на сериала стоят на тоя остров и много ме нервят. Ми така си е- до сега да бяха ги спасили. Харесва ми как Джей Ди нарича Елизабет "принцеса". Много добре го казва  Wink , а и очите му са страхотни. Embarassed

# 53
  • Мнения: 2 960
Харесва ми как Джей Ди нарича Елизабет "принцеса". Много добре го казва  Wink , а и очите му са страхотни. Embarassed

и устните също Rolling Eyes Joy Joy Joy

# 54
  • Мнения: 3 459
Има страхотно излъчване   CrazyHeart Eyes

# 55
  • Мнения: 6 017
Има страхотно излъчване   CrazyHeart Eyes
О, да за това няма две мнения.

# 56
  • Мнения: 6 017
Ето малко снимки на героите:
Тая много ли я гримират за сериала не знам, но е страхотна.



тоя е отвратителен

тук изглеждат страхотно


# 57
  • Мнения: 2 960
страхотна мацка е -няма спор bowuu

# 58
  • Мнения: 3 459
Има страхотно излъчване   CrazyHeart Eyes
О, да за това няма две мнения.
Определено!
На него никоя не би му простила  Grinning

# 59
  • Мнения: 6 017
Определено!
На него никоя не би му простила  Grinning
Laughing

# 60
# 61
# 62
  • Мнения: 2 960
на един от кадрите май е Елизабед ,триумфално завръщаща се у дома Laughing

# 63
  • Мнения: 6 017
на един от кадрите май е Елизабед ,триумфално завръщаща се у дома Laughing
Със зелената рокля ли?

# 64
  • Мнения: 3 459
Най-накрая благоволиха да ги спасят принца и принцесата  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 2 960
на един от кадрите май е Елизабед ,триумфално завръщаща се у дома Laughing
Със зелената рокля ли?

да със зелената рокря,хванала двата кавалери от двете и страни Peace

# 66
  • Мнения: 6 017

да със зелената рокря,хванала двата кавалери от двете и страни Peace
Да, видях.
Джей , така е. Най- накрая ги спасиха. Ми така зе. То вече банално беше станало  smile3506

# 67
  • Мнения: 728
Страхотна е! Peace

 

# 68
  • София
  • Мнения: 6 268
Уф, на моменти много издиша тоя сериал. И ми е много странно това на края с Деймиън и мислите на известни люде, не ми се връзва с вятърничавия сценарии.


Не ми харесва тази. Май най-мноог ми допада като външност Деймиън  newsm78 , другите са ми прекалено захаросани.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 672
Този Деймиън е голям симпатяга  Crazy , но ролята му е кофти.

# 70
  • Мнения: 4 514
Наистина ли ви харесва? Според мен има отвратителна форма на лицето и малки очета. Много му отива ролята на злобюл, на гОркия.  Tired

# 71
  • Мнения: 6 017
Наистина ли ви харесва? Според мен има отвратителна форма на лицето и малки очета. Много му отива ролята на злобюл, на гОркия.  Tired
Да, верно  Peace

# 72
  • Мнения: 133
може ли някой да разкаже как ги спасиха, защото пропуснах снощната серия

# 73
  • Мнения: 6 017
може ли някой да разкаже как ги спасиха, защото пропуснах снощната серия
Те не ги спасиха снощи  Peace Май не само снощната серия си пропуснала.
Спасиха ги набързо. Бандитите ги нападнаха и междувременно ги спасяваха. Една обърквация.

# 74
  • Мнения: 4 514
Този сериал ужасно ми напомня "Наследството на Гулденбургови". Joy

# 75
  • Мнения: 6 017
Този сериал ужасно ми напомня "Наследството на Гулденбургови". Joy

Rolling Eyes Това пък за първи път го чувам...Сериозно!  Simple Smile
Вчерашната серия ми беше интересна...особено като се сбиха брятята, че и майката и дъщерите  Laughing ....Още по- хубав беше последният момент, когато бащата се усмихна, подозиращ, че Елизабет е влюбена

# 76
  • София
  • Мнения: 104
Гледам го всяка вечер, ама нещо почна да ми доскучава като че ли

# 77
  • Мнения: 6 017
Гледам го всяка вечер, ама нещо почна да ми доскучава като че ли
Нали? Елизабет не спира да се дърпа.  Tired

# 78
  • София
  • Мнения: 104
Гледам го всяка вечер, ама нещо почна да ми доскучава като че ли
Нали? Елизабет не спира да се дърпа.  Tired

Да, и Лорън с нейното пеене, и Джордан, нещо определено се забави действието.

# 79
  • Мнения: 6 017
много се забави  Tired

# 80
  • Мнения: 6 017
daninka   видя ли кога Елизабет беше със зелената рокля- на рожденият си ден в четвъртък. Забравих да пиша тогава. Аз съвсем забравих темата. Това между нея и Джей Ди много бавно се развива, но въпреки това го следя с интерес. Опитите за убийство на Деимиън не спират обаче....

# 81
  • Мнения: 3 459
Момичета, днес даваха ли го филма  Rolling Eyes
Към 20.40 като пуснах ТВ-то даваха мач  Thinking

# 82
  • Мнения: 6 017
Момичета, днес даваха ли го филма  Rolling Eyes
Към 20.40 като пуснах ТВ-то даваха мач  Thinking
Не са, имаше мач на Левски с някви други..Жалкоо

# 83
  • Варна
  • Мнения: 672
Май темата е позамряла Simple Smile
Това русото момиче, бременно в 7-я месец от къде се появи?

# 84
  • Мнения: 4 514
И аз това се чудя - коя е.
Този сериал взе, че живна малко - мистериозно гадже, застрелян баща, почна да става за гледане, за убиване на времето.  Mr. Green

# 85
  • София
  • Мнения: 15 463
Кой застреля бащата, изпуснах го!Видях снощи направо погребението.

# 86
  • Мнения: 4 514
Е как кой - обичния му син.   Tired Peace Голямо говедце е. Обаче брат му го подозира, тъй че сигурно ще разнищят историята. Т.е. - със сигурност ще я разнищят, ще видим кога.

# 87
  • София
  • Мнения: 15 463
Е оня приятеля му не успя ли да го спаси? С пистолета на дъщерята, който беше в чантата на майката ли го застреля?

# 88
  • Мнения: 4 514
Ами сигурно с него ще да е, защото видях в предната серия, че фиксира пистолета, но кога и как го е взел, не съм видяла. Приятеля му нищо не знаеше, Соломон ли беше. Баща и син просто се скараха, бащата каза, че знаел за историята с Карлос и му нареди да прекъсне веднага връзките си с него, оттам се скараха, онуй недоносче се изнерви и гръмна баща си. Елизабет го намери. После Деймиън се обади на Соломон, разказа му и двамата инсценираха скандал в нощно заведение, като алиби. Платиха на един фотограф да публикува снимки във вестника.

# 89
  • Мнения: 2 960
Той бащата може и да не е умрял напълно-нали така става в тези сапунки....съживяват се изненадващо по няколко пъти ,след като или са инсценирали смъртта си или някой незнайно как е подменил трупът им с гумена кукла например. Mr. Green

Да застреля го привърженика hahaha на Макиевалските сентенции- с пистолета на кукувицата Лорън ,която щеше да застрелва онзи маймуняк Солоном. Joy JoyЛуда работа!!!

# 90
  • Мнения: 4 514
Аааа, Данинка, ти бъркаш с един друг сериал.  Laughing Но като се има предвид, че и двата сериала прозилизат от едни и същи географски ширини  hahaha - кой знае...

# 91
  • Мнения: 2 960
Аааа, Данинка, ти бъркаш с един друг сериал.  Laughing Но като се има предвид, че и двата сериала прозилизат от едни и същи географски ширини  hahaha - кой знае...
не бъркам ,не бъркам аз...то сапунките от едни мъдри глави се мъдрят Joy Joy Joy

# 92
  • Варна
  • Мнения: 672
Тя май и майка им подозира, че Деймиън е убиеца ( всъщност й е ясно че е той ) .
А аз така се надявах да има вече някакво развитие в отношенията Елизабет-Джей Ди  Crazy Сега ще се наложи да чакам още толкова серии.

# 93
  • Мнения: 2 960
тази ми ти стюардеса дали е заченала наистина от нашия хубавец?! newsm78

# 94
  • Варна
  • Мнения: 672
Според мен го мотае. Бебето сигурно е от друг, но той я е зарязал.....И тя се е присетила за пича-пилот Simple Smile

# 95
  • Мнения: 343
Лелеее, ние с мъжът ми като се върнем от фитнес веднага се чува команда "Пускай ТВ" за гледаме сериала. Този Деймиън какви физиономии прави  Joy Joy Joy умирам от смях

# 96
  • Мнения: 920
И аз да се запиша тук, като фен на сериала. Писна ми да чакам да се развият отношенията между Елизабет и Джей Ди. А тази русата стюардеса 100% не е бременна от ДЖей Ди Peace

# 97
  • Мнения: 7
Аз не го бях гледала многоо време и вчера включвам последните минути и гледам погребение. Shocked Пилотчето и и наследницата ще са много сладка двойка иначе! Simple Smile

# 98
  • Варна
  • Мнения: 3 238
И аз да се запиша, в началото изобщо не успявах да гледам, но от седмица го следя и вече съм навътре с интригата  Mr. Green

# 99
  • Мнения: 6 017
Според мен го мотае. Бебето сигурно е от друг, но той я е зарязал.....И тя се е присетила за пича-пилот Simple Smile
И според мене. Ще видим днес какво ще стане.
Иначе ми стана жал, че убиха бащата.  Confused
Дано принцесата успее да се справи сама с нападките на брат си.
Нищо не казаха за завещание. Кога ли ще го четат!?

# 100
  • Мнения: 7
Лорън и дъртака бяха ужасна гледка. Sick

# 101
  • Мнения: 6 017
Лорън и дъртака бяха ужасна гледка. Sick
Да...И как умря накрая

# 102
  • Варна
  • Мнения: 672
Снощи го изпуснах, но една приятелка ми разказа че Деймиън накарал Лорън да се омъжи за оня тип Соломон.....и тя се съгласила  Rolling Eyes
Наистина трябва да четат вече завещанието. И най-вероятно Деймиън ще фигурира в него  Sick

# 103
  • Мнения: 920
С това завещание не ми стана много ясно. Защото Лионел написа друго и го даде на женка си д го занесе на Паркър, обаче Соломон нали и той фалшифицира някакво и него май додоха на Паркър. Има и нещо друго, майката нали взе диска със записа на убиеца, така че ако Деймиън е наследникът, тя ще го изнудва 100% А пък Лорън ми е много смотана, като умря тоя що не звънна на другия си брат, той нямаше да я изнудва да се жени за Соломон. Понякога е много плосък тоя сериал.
А тази бременната и тя откъде се взе, били гаджета не знам какво. Сега Джей Ди ще вземе да се ожени за нея. Абе голяма тъпотия. ДА ви кажа скъсах се да го търся тоя сериал в нета да си го изтегля, дори и по американските торенти нищо не открих, много ме е яд.

# 104
  • Мнения: 4 514
Снощи гледах само отчастти по няк. секунди и много неща от коментарите ви не са ми ясни. Кажете какъв е този дъртак и как е умрял.
Другото, което не ми стана ясно е защо Джордан натири секретарката? (Това го гледах - как й дава самолетния билет и й казва да се разкара, но не схванах какъв е конфликта).

# 105
  • Мнения: 920
Анту, Лорънчето беше изгонена от Деймиън от къщата, защото само срамяла името на фамилията и тя тръгна да  звъни на бивши гаджета да се спасява да не остане на улицата. Та едното от бившите гаджета беше този въпросния дъртак, който искал да се жени за нея. Тя го викна да пият вино и да правят сещаш се какво Laughing след което той заспа.... завинаги Crazy Уморила го с тялото си, както се изрази Деймиън Peace

# 106
  • Мнения: 343
Ама и тая Лорън много смотана, не каза на Деймиън да си гледа работата-да не е единствен наследник.

# 107
  • Мнения: 6 017
Ама и тая Лорън много смотана, не каза на Деймиън да си гледа работата-да не е единствен наследник.
Да бе. Имам чувството, че тя не разсъждава изобщо- в смисъл ролята й е такава.
Аз пък мисля, че всичко ще прибере Елизабет. Самото заглавие на сериала ме кара да
мисля така  newsm78

# 108
  • Мнения: 343
И аз съм на същото мнение.
Тъй като мъжът ми и той гледа сериала, ме вбесява с неговите разсъждения" Защо Паркър се занимавал с тая торба Елизабет, а не на.бе това готиното парче Лорън, която му се слага" #Crazy #Crazy

# 109
Давам линкче за един форум на сериала ако разгледате страниците има всички епизоди излъчвани до сега с бг аудио ! Simple Smile
http://tvnovelasbg.4.forumer.com/index.php?showtopic=6497

# 110
  • Варна
  • Мнения: 672
Никой ли не го гледа вече този сериал Simple Smile

# 111
  • София
  • Мнения: 15 463
Снощи погледнах малко, защо ми се струва,че актрисата, която играе Елизабет, е бременна и се опитват да го скрият с дрехите? А актьорът който играе Деймиън, няма начин да е толкова добър артист, ако и той самия не е такъв в живота.

# 112
  • Варна
  • Мнения: 672
Обаче тази Джордан е кучка от класа Simple Smile Как само прикотка най-добрия приятел на мъжа й. Сто процента нещо е наумила, да го изнудва, както ще направи и с Деймиън.

# 113
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Много се накефих като прочетоха завещанието  Mr. Green

# 114
  • Мнения: 2 960
и аз се изкефих на завещанието ,само дето Лорън се прекара /меко казано/ с прибързания си брак с онзи Соломон ooooh!

# 115
  • Мнения: 6 017
и аз се изкефих на завещанието ,само дето Лорън се прекара /меко казано/ с прибързания си брак с онзи Соломон ooooh!
Даааа, но кво да се прай...
Принцесата взима всичко.  Joy понякога е в полза да си "на тати момичето"  Laughing

# 116
  • Мнения: 2 960
Обаче не ми е ясно какво точно цели Джордан!!Много загадъчно си запази козовете ...да притиска синчето -злодей!

# 117
  • Мнения: 1 312
Момичета изпуснах серията в четвъртък - вечер.Случили се нещо интересно newsm78

# 118
  • Мнения: 2 960
Лорън се вихри по барове да изневерява на мъжО . Соломон беснее!!Злодея-брат склони да запознае т.нар си майка със мафиота Карлос!!!Елизабет беше хваната от Соломон да рови из кабинета на брат си-злодея.Джей Ди се опитва да се примири с мисълта ,че ще става баща.Човърка го въпросът какво ще стане с чувствата му към Елизабет.Двете сестри си поговориха за нещата от живота ,за любимите мъже ,за това с кого трябва да продължат живота си!Джейди беше хванат от Матю в  кабинета на агентката  и беше обвинен  ,че се е  натискал на Елизабед в интерес на разследването .Наемен килър се опита да застреля  Кени --не успя ,защото Джей Ди влетя и спаси положението.КРАЙ!!

# 119
  • Мнения: 1 312
daninka Благодаря ти  love001

# 120
  • Мнения: 4 514
Малей, Матю умря ли бре?  Shocked Как се озова бомбата в ръцете му, че не видях?

# 121
  • Мнения: 6 017
Аз не съм го гледала два дена  Embarassed , но разбрах, че е умрял. Тая вечер обезателно ще го гледам Peace

# 122
  • Мнения: 343
Според мен не е умрял Матю, защото сестра му каза, че двамата /Матю и Серина/  са закарани в болницата. Иначе ще доскучее филма.

# 123
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Малей, Матю умря ли бре?  Shocked Как се озова бомбата в ръцете му, че не видях?
Соломон сложи в колата един подарък бомба, уж от Серина. А тя преди това му беше казала, че му е подготвила подарък, така че не се усъмни.

# 124
  • Мнения: 4 514
Аха, схванах.
А ако след тази здрава експлозия е оцлелял младежът, този филм ще е мега яко фентъзи.

# 125
  • Мнения: 6 017
Тоя Деимиън ще ги избие всички  Laughing

# 126
  • София
  • Мнения: 15 463
Тая гад Деймиън не се спира пред нищо. Ама майка му сега що реве, ако го беше предала, нямаше да убие брат си! Сега се чудя от къв зор Деймиън накара доктора да излъже онзи човек, че е болен от левкемия,  Embarassed забравих му името?

# 127
  • Мнения: 343
Паркър.

# 128
  • Мнения: 7
Ееее как можаха да убият и Матю. Confused Не мислех,че няма да оцелее честно казано!
Много тъпо...накрая да не стане така,че само наследницата да остане жива. Laughing

# 129
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Сега се чудя от къв зор Деймиън накара доктора да излъже онзи човек, че е болен от левкемия,  Embarassed забравих му името?
Според мен за да го махне от компанията доброволно

# 130
  • Мнения: 69
брей тоя филм нещо много бързо почна да се развива(крайно време беше),тоя Деймън голям звяр,изби половината си семейство. Rolling Eyes Все си мисля,че накрая ще се окаже,че той не е син на Лайънъл. Thinking

# 131
  • София
  • Мнения: 15 463
Като нищо може и да не му е син, виж, че всички са бели, руси, синеоки, а Деймиън мургав и тъмноок.

# 132
  • Мнения: 4 514
И аз си мисля, че Деймиън май ще се окаже не на татко си издънка. А може да е на баща си, но не и на майка си. Иначе не мога да си обясня тази злоба майка-син. Тя с всички се сдобри, освен с него. Има нещо гнило в Дания, оп, в Деймиън, ама ще видим.
За Матю и на мен ми стана кофти.  Confused Сигурно майката се тръшка, че не е предала овреме Деймиън, но късно вече.
За Паркър и аз не разбрах що му трябваше на Д. да го изкарва болен?
И още нещо - Соломон кого уби с нож в предната серия?

# 133
  • Мнения: 343
И още нещо - Соломон кого уби с нож в предната серия?

Този, който направи бомбата за Матю, но не е убит, а в критично състояние.
Ето и полицайката премахнаха от разследването.

# 134
  • София
  • Мнения: 15 463
Аз понеже по това време гледам "Трета смяна" по AXN и хващам само 10 минути от края на този сериал и все нещо изпускам.

# 135
  • Мнения: 2 960
И на мен ми стана мнООООго тъжно за Матю-еготи доброто същество,нежно ....уфффффффффф.
Според мен Паркър е неудобен ,защото първо е много верен на Елизабед и следи за нейните интереси и второ ,защото е много на "ти"със свички сделки в компанията и на Деймиън това не му отърва-пречи на спокойствието на сделките му с оръжие.
Според мен тази Джорда се разчуства ,но замалко!!!И някак си при последната прегръдка с Елизабет ,когато щерката и каза "Сега имаме нужда от майка"-Джордан не беше майката от която имат нужда.... newsm78може и да греша,ама пази боже от такава майка ooooh!

# 136
  • Мнения: 2 108
И този Паркър не е най..... при поставена дигноза левкимия/или там каквато беше/ и срок на живот 6 месеца макс не бихте ли отишли и до още един лекар?
Елизабет така и не успя да мистане симпатична.
Лорън ми е симпатична още от началото.
Деймиън е много странен-направо неестествен някак си....
Ще го хванат накрая-трябва да е сапунка все пак....

# 137
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
А тази Ашли от къде се взе?И въобще бременна ли е?И Джей Ди бащата ли е? А Деймиън няма ли някой да дойде и да го  #2gunfire ?!!!Много ме нерви това същество!
А майката е кучка от всякъде.Много пресметлива и нагла.Дано скоро да го издаде! Simple Smile  А Лорън как върти Соломон! Simple Smile че и дете ще си раждат сега  Laughing

# 138
  • Мнения: 3 459
Не знам защо, но ми се струва че Матю не е умрял.
Имам чувството, че приятеля на Лайънъл (забравих му името) прави капан на Деймиън и затова може би искат да си мислят, че е мъртъв.
То ако и Матю умре тоя филм ще загуби смисъл. Мен ми писна да гледам само касапските изпълнения на Деймиън  ooooh!

# 139
  • Мнения: 7
Да и на мен ми се струва,че не е мъртъв.Но знае ли човек. Rolling Eyes

# 140
  • Мнения: 343
Дааа, тая Лорън нещо е намислила. И аз имам чувството, че Матю е жив.

# 141
  • Мнения: 6 017
Аз пък не мисля, че Матю е жив. Но времето ще покаже. Не ми е ясно защо ....забравих й името- майката.... не каже какво знае за Деимиън?? Защо го прикрива като вижда че избива всички????

# 142
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
И аз искам да разбера защо тая Джордан иска толкова да се набута при тоя Карлос и защо продължава да прикрива Деймиан, нещо не мога да и схвана играта.

# 143
  • Мнения: 2 108
Колко епизода е сериала всъщност?
Кой епизод гледахме снощи? /опитвам се да се ориентирам колко остава Embarassed/
Тоя Деймиън като октопод бре. То един го изкара болен-умиращ, уби баща си и брат си, пренася оръжие,Бремелинката нахака на пилота,омъжи сестра си за Соломон-кога има време да яде тоя човек?! Thinking

Последна редакция: пт, 29 авг 2008, 10:54 от Наоми

# 144
  • Мнения: 3 459
Колко епизода е сериала всъщност?
65  Peace

# 145
  • Мнения: 4 514
Ама историята с бремелинката пак на Деймиън ли е дело?!  #Crazy Леле, тоя е неизчерпаем!  ooooh! Накрая как ще се оплете в собствените си л**на, не е истина!
Дано сте прави за Матю, макар че след такава експлозия... не знам...
Наоми, написала си точно неща, които си мислех и аз - да ми кажат, че умирам и аз да седна да се самосъжалявам, вместо да потърся и друг специалист, при това имам и възможности. Странна работа. Елизабет и на мен не може да ми стане симпатична.
А аз забелязах един гаф  Simple Smile (те кой знае колко са) - след погребението на бащата на приема в семейството Елизабет нали си тръгна, за да отиде при Джей Ди. Та в двата отделни кадъра - у тях и у Джей Ди, беше с различна прическа.  Grinning

# 146
  • Мнения: 343
- след погребението на бащата на приема в семейството Елизабет нали си тръгна, за да отиде при Джей Ди. Та в двата отделни кадъра - у тях и у Джей Ди, беше с различна прическа.  Grinning

 Joy Joy Аааа, и аз го забелязах. Като говорим за гафове ще изляза мъничко встрани от темата: В рекламата за Сървайвър, корабокрушенецът нали изяжда 1 мида и намира в нея 1 перла.... Като я върти мужду пръстите си, тя е с дупкаJoy Joy Кой знае от кой гердан е измъкната.

# 147
  • София
  • Мнения: 15 463
Тая дупка и аз я видях! Grinning Те мидите ги прозвеждат готови, с дупки.

# 148
  • Мнения: 4 514
И такива кръгли и шлифовани и задължително с този размер. Набереш си 20-30 миди и огърлицата готова.  Mr. Green

# 149
  • Мнения: 6 017
А колко са минали?  Mr. Green Hug

# 150
  • София
  • Мнения: 15 463
Май 33 или 34 епизода досега.
 Интервю с Деймиън: Тук!

# 151
  • Мнения: 35
На мен взе все повече да ми прилича на сапунка, но като прочетох в началото на темата ми стана ясно защо, но пусто любопитство щего изгледам до край.  Laughing

Иначе това с различните прически и дупката в мидата и аз го забелязах  hahaha

# 152
  • Мнения: 3 459
Нямам си и на идея.

Май 33 или 34 епизода досега.
Но мисля че приблизително толкова.
Горе-долу от около месец и нещо го дават филма  Peace

# 153
  • Мнения: 343
Всъщност какво цели Лорън със Соломон? Та той е супер недоверчив. Сега дете ще му ражда. Накрая така ще се оплете, че няма да може да се измъкне от него.

# 154
  • Мнения: 2 960
А Паркър как не пукяса -нали нагълта една шепа хапчета??? newsm78После Елизабет го прекъсна за следващата доза-ама как нищо не му стана от вече нагълтаното Rolling Eyes
Как се предаде на хищницата Лорън  Mr. Green

# 155
  • Мнения: 3 459
Тоя филм взе да ми писва вече.
Трябва да минат 100 серии, за да видим развръзката ли?  Tired

# 156
  • Мнения: 6 017
Сега дете ще му ражда.
Аз пък мисля, че го лъже и детето което ще роди няма да е негово, а на Паркър. Лично мое мнение, но е два ли ще тръгва да ражда от Соломон.
Дано вече да хванат Дейимиън, че вече ми писна....Остава още някого да убие.
Защо си мисля, че детето на Ашли не е от Джей ди....иии тя само го лъже.. newsm78

# 157
  • Мнения: 2 960
.
Защо си мисля, че детето на Ашли не е от Джей ди....иии тя само го лъже.. newsm78[/b][/color]

аз мисля,че много правилно мислиш.Така ще излезе накрая!!!

# 158
  • Мнения: 69
Цитат
Публикувана от: Джей 
Вмъкни Цитат
Тоя филм взе да ми писва вече.
Трябва да минат 100 серии, за да видим развръзката ли?
и мен почна да ме дразни много,голяма сапунка стана

# 159
  • Мнения: 2 108
Майката нещо на я разбирам.много плоска играта и някак си. Кършене, подхвърляне,лигавене и изведнъж цупи устни и за почва да говори за бизнес Thinking ooooh!
В живото дали така става? Tired

# 160
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
Тая Джортан се навира между шамарите ама да видим какво ще стане ,дано се усети ,че я врътка тоя и не е Карлос за който се представя

# 161
  • София
  • Мнения: 15 463
Майката нещо на я разбирам.много плоска играта и някак си. Кършене, подхвърляне,лигавене и изведнъж цупи устни и за почва да говори за бизнес Thinking ooooh!
В живото дали така става? Tired
Майката се прецака.Уж иска да отмъщава, но май нищо няма да направи с човека на Карлос. Оня ще си я ползва безплатно, защото се пише много умна.

# 162
  • Мнения: 2 960
Да бе  bowuuголямо прецакване за Джордан hahahaобичала да спи с влиятелни мъже ,пък то накрая не улучи правилния човек Joy Joyне ми се мисли ,като разбере за "грешката е вярна"как ще се почувства печената хиена Shocked

# 163
  • Мнения: 6 017
Тая Джортан се навира между шамарите ама да видим какво ще стане ,дано се усети ,че я врътка тоя и не е Карлос за който се представя
Аз пък защо съм останала с мнението, че този с когото спи Джордан се казва Карлос??  newsm78
Другият- баш шефа не се казва така. Имаше друго име, но сега ми изскочи от главата. Нали е бил годеник на Даниел...Ехххх как се казваше. Забравих, но не се казва Карлос. В това съм сигурна 100%  Peace

# 164
  • Мнения: 2 960
За пред всички ,той /бившето гадже на Динеел/не е Карлос.Никой не го нарича така/тя му казваше май Дейвид/НО всъщност той е истинския КарлосМондрагон  ,другият е подставено лице ,което се представя за него.Така един вид -самоличността му се пази в сянка и е предпазна мярка !!!

# 165
  • Мнения: 4 514
Аз сякаш друг сериал гледам. Коя е тази Даниел бе? И кой последно е Карлос - виждали ли сме го, не сме ли?  newsm78

# 166
  • Мнения: 6 017
Аз сякаш друг сериал гледам. Коя е тази Даниел бе? И кой последно е Карлос - виждали ли сме го, не сме ли?  newsm78
Даниел е детектива, Карлос- контрабандиста.  Peace

# 167
  • Мнения: 2 960
Аз сякаш друг сериал гледам. Коя е тази Даниел бе? И кой последно е Карлос - виждали ли сме го, не сме ли?  newsm78
Даниел е агентката от ЦРУ-Хопкинс/май така беше/.А Карлос е бившето гадже на Даниел/тя го нарича Дейвид ,при последната им акция като агенти ,него уж го застреляха и тя страда за него,но напразно,защото е жив и е най- hahahaстрашния престъпник на престъпниците Joy Joy/.Та вторият мъж от бандягите ,дето все ходи с онзи мнимия Карлос /дето прелъсти мамчето Джордан/ е истинския бос на мафията  Карлос Мондрагон Peace

# 168
  • Мнения: 6 017
НО всъщност той е истинския КарлосМондрагон  ,другият е подставено лице ,което се представя за него.Така един вид -самоличността му се пази в сянка и е предпазна мярка !!!
А мое би той си е Дейвид. Просто сега всички го мислят за умрял и за това използва името на онази негова пионка Карлос.
Или може би Карлос е просто име, което не принадлежи нито на единият нито на другият, за да може да прикриват самоличостта си.
Определо той не се казва Карлос, а Дейвид, както каза, защото ако не се казваше Дейвид, полицията бързо щеше да разбере. Все пак да не забравяме, че той също е рамотил в ЦРУ....
Много заплетено стана  Tired може никои да не разбере какво искам да кажа.  Thinking

# 169
  • Мнения: 4 514
Мерси, момичета, схванах какво имате предвид. Мале, голяма плетеница тука. Не го очаквах от този муден сериал.  Mr. Green

# 170
  • Мнения: 2 960
Или може би Карлос е просто име, което не принадлежи нито на единият нито на другият, за да може да прикриват самоличостта

]
така е  Peaceважното е кой го играе "боса на босовете ,"а това е точно този екс-годеник на агент Хопкинс.
То всичко е мацаница,защото сценаристите са го намацали и нацапали набързо. Mr. Green

# 171
  • Мнения: 6 017
То всичко е мацаница,защото сценаристите са го намацали и нацапали набързо. Mr. Green
Така е. Не го очаквах от този филм. Но някак си от ден на ден става все по интересен и забъркан. Поне на мен ми харесва, не знам за вас.
Дали път Паркър няма да разбере, че не е болен от левкимия....и сега примерно Лъорън, ако е забременяла от него, няма да се съберат. Всичко е възможно. Таааа предполагам, че накрая Лорън и Паркър ще се съберат...Изглеждат толкова красива двойка.
Мисля, че Ашли ще загуби бебето  newsm78

# 172
  • Мнения: 3 459
Мисля, че Ашли ще загуби бебето  newsm78[/b][/color]
А аз пък си мисля, че Лорън ще се окаже бременна от Паркър  Laughing

# 173
  • Мнения: 35
Аз пък предлагам да извикаме капитан Вентури и екипа му за да разплетат цялата работа има няма за две серии всичко ще се изясни  Joy Joy Joy Joy Joy

# 174
  • Мнения: 6 017
Може ли някой да ми разкаже какво се случи вчера....Започнах да го гледам послудните 15 минути...Щях да си го гледам целия, но уви.  Rolling Eyes

# 175
  • Мнения: 2 960
Подтикван от Деймиън да сподели какво се случва с него Паркър му сподели ,че умира и не му остава много.Деймиън стана да сипе питиета ,за да се уташат двамата от лошите вести ,сложи тайно в чашата на Паркър някакви две таблетки.Появи се Елизабет и под влияние на думи казани от Деймиън ,Паркър реши да  и разкрие мрачната си тайна-ще умира.Тя се разтрои ,а той в един момент  пльооос припадна на земята/от незнайните хапчета на злодея/.Като се свести -настанаха едни нежни думи между него и Елизабед ,той я помоли да стане негова жена и да сбъдне един вид предсмъртното му желание-да бъде негова.Тя му обеща да си помисли.
Джордан набара една бележка в дрехите на мнимия Карлос -там бяха посочени координати ,час и подробности за предстояща оръжейна сделка.Реши да доложи на приятеля на мъжО си-Ричард,той пък каза на агент Хопкинс и така ...ЦРУ се озова на мястото-но се оказа ,че складовете на празни -ни оръжие,ни чудо.Деймиън ,воден от някаква си своя интуиция преместил мястото на сделката,без да каже на когото и да било и така остави ЦРУ на сухо.
агент Хопкинс продължава с опитите да пъхне прекрасната /забравих името на асистентката на Лорън и гадже на Матю/ в ръцете на Деймийн ,та да можело той да и се довери  и тя да го изпързаля.Ама онази се дърпа,не ще да прелъстява злодея.
Накрая филма изненадващо свърши -без "Макиавели е казал......"

# 176
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
Да бе  bowuuголямо прецакване за Джордан hahahaобичала да спи с влиятелни мъже ,пък то накрая не улучи правилния човек Joy Joyне ми се мисли ,като разбере за "грешката е вярна"как ще се почувства печената хиена Shocked
Незнам тя кога ще разбере ама Карлос вече разбра , че тя е провалила акцията и незнам какво ще става с нея довечера,дано не е само  #2gunfire

# 177
  • Перник
  • Мнения: 396
... А Карлос е бившето гадже на Даниел ...
Shocked А, това съм го проспала. Уж всяка вечер го гледам, ама...  Grinning

# 178
  • Мнения: 6 017
Подтикван от Деймиън да сподели какво се случва с него Паркър му сподели ,че умира и не му остава много.Деймиън стана да сипе питиета ,за да се уташат двамата от лошите вести ,сложи тайно в чашата на Паркър някакви две таблетки.Появи се Елизабет и под влияние на думи казани от Деймиън ,Паркър реши да  и разкрие мрачната си тайна-ще умира.Тя се разтрои ,а той в един момент  пльооос припадна на земята/от незнайните хапчета на злодея/.Като се свести -настанаха едни нежни думи между него и Елизабед ,той я помоли да стане негова жена и да сбъдне един вид предсмъртното му желание-да бъде негова.Тя му обеща да си помисли.
Джордан набара една бележка в дрехите на мнимия Карлос -там бяха посочени координати ,час и подробности за предстояща оръжейна сделка.Реши да доложи на приятеля на мъжО си-Ричард,той пък каза на агент Хопкинс и така ...ЦРУ се озова на мястото-но се оказа ,че складовете на празни -ни оръжие,ни чудо.Деймиън ,воден от някаква си своя интуиция преместил мястото на сделката,без да каже на когото и да било и така остави ЦРУ на сухо.
агент Хопкинс продължава с опитите да пъхне прекрасната /забравих името на асистентката на Лорън и гадже на Матю/ в ръцете на Деймийн ,та да можело той да и се довери  и тя да го изпързаля.Ама онази се дърпа,не ще да прелъстява злодея.
Накрая филма изненадващо свърши -без "Макиавели е казал......"

Благодаря ти много  Hug  bouquet
И аз забелязах, че сериала завърши без "Макиавели е казал......"  hahaha

# 179
  • София
  • Мнения: 15 463
Прави ли ви впечатление, че на Елизабет на всеки 5 минути и се сменя прическата - при Паркър къдрава, у тях, когато каза за годежа вече с права коса? И много лошо и правят косата - отгоре полуплешиво и загладено, а надолу гъсти букли, много неестествено с тази присадка.

# 180
  • Мнения: 6 017
Прави ли ви впечатление, че на Елизабет на всеки 5 минути и се сменя прическата - при Паркър къдрава, у тях, когато каза за годежа вече с права коса? И много лошо и правят косата - отгоре полуплешиво и загладено, а надолу гъсти букли, много неестествено с тази присадка.
Напълно права си  Peace
Да видим какво ще спечели Даниел от това което й каза Серина. Дали ще разоблечи Деймиън...

# 181
  • Мнения: 2 960
Първо и аз си мисля ,че от подметнатата инфо.от Серина ,агент Хопкинс ще започне да души и тя ще бъде hahahaспасителката на Паркър и ще му помогне да разбере истината ,че  hahahaще живее.
Друго си мислих ,понеже малко разсеяно /покрай децата/ гледах една част от филма... ТА Джордан ,като я гепаха ,нали се мазнеше и правеше разни чупки около другия/не любовника си /а Виктор му казаха май на горилата.Та тя ли му бутна в джобчето онзи кибрит ,на който беше написан номер и с който отърва един вид кожата.Нали тогава Карлос и Карлос-Дейвид "разбраха" ,че онзи бил предател newsm78,а не тя?????????????

# 182
  • Мнения: 6 017
Има нещо такова....  hahaha много е умна тая Джордан

# 183
  • Мнения: 3 459
Някой може ли да ми каже какво стана след като Елизабет каза, че ще се омъжва за Паркър.
После видях, че на Лорън и стана доста криво и каза, че отива да спи.
След това обаче не можах да го гледам.

# 184
  • Мнения: 4 514
Хуните ми се прибраха от лятна ваканция при бабите и не мога да гледам сериала.  Grinning Добре, че сте вие!   bouquet

# 185
  • Мнения: 2 960
Някой може ли да ми каже какво стана след като Елизабет каза, че ще се омъжва за Паркър.
После видях, че на Лорън и стана доста криво и каза, че отива да спи.
След това обаче не можах да го гледам.
Сещам се ,че Деймиън да не остане назад каза ,че ще се ожени за Серина.Тя излетя вбесена от това ,че обявява нещо за което не я е питал.
Елизабед се обади на Паркър да го светне по въпроса ,че е обявила сватбата им.Успокои го ,че е запазила в тайна болестта му.
Серина се измъкна от леглото на Деймиън и се срещна с агентката ,да я информира за някакви неща ,които видя в тефтера на Деймиън.После и сподели ,че нещо странно става с Паркър ,тъй като според нея горкият добродушен човечец може да се окаже плячка и журтва на машинациите на Деймиън.Агент Хопкинс се замисли над казаното.

# 186
  • Мнения: 2 108
Снощи изпуснах епизода Sad
Горе-долу разбрах от думите ви следното:
- Елизабет ще се жени за Паркър
- Деймиън и Серина са преспали
- той е заявил,че ще се женят;
-тя е снесла инфо на Хопкинс
-Джордан са я гепили?!-какво е станало с нея точно? Има ли развитие при блемелинката и Джей Ди? Той научи ли за омъжването на Елизабет?

# 187
  • Мнения: 2 960
? Има ли развитие при блемелинката и Джей Ди?
аха Crazyизточи на ДжейДи цялата кредитна карта ,за да си напазарува,най-необходимото Party

# 188
  • Мнения: 6 017
Джей Ди май отиде да търси сметка на Елизабет за това, че ще се омъжва. Нали приятеля му, му показа новината от вестника.  Joy

ПП: Ще разберем чааак понеделник. Що го няма качен в нета тоя фелм.

# 189
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
Добре , че я отвлече Джей Ди Елизабет , че да не направи грешката да се омъжи за Паркър , а да има дете от Джей Ди (защото ми се струва , че е бременна с това леко прилошаване)  Thinking

# 190
  • Мнения: 2 108
ха-ха
снощи мъжа влиза и вика ,какво става,кой е този филм?... казвам, този я отвлече тази от сватбата и..... той гледа ,гледа...вика на детето...гледай тате, тая отвлечената как я е толкова яд и страх от похитителя,че му разкъса дрехите и се сблече доброволно Joy

# 191
  • София
  • Мнения: 639
дам, при отвличането Елизабет, толкова силно викаше че направо оглушах   Mr. Green hahaha Joy hahaha

# 192
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Добре , че я отвлече Джей Ди Елизабет , че да не направи грешката да се омъжи за Паркър , а да има дете от Джей Ди (защото ми се струва , че е бременна с това леко прилошаване)  Thinking
Че те допреди това правили ли са секс  newsm78 Аз мислех че са само на целувчици  Laughing

# 193
  • Мнения: 2 960
Добре , че я отвлече Джей Ди Елизабет , че да не направи грешката да се омъжи за Паркър , а да има дете от Джей Ди (защото ми се струва , че е бременна с това леко прилошаване)  Thinking
Че те допреди това правили ли са секс  newsm78 Аз мислех че са само на целувчици  Laughing
мисля ,че снощи им беше сефтето.Досега само на"принцесо" и "не ми викай така" я караха.А след снощната бурна секси-вечер ,най-вероятно Елизабет ще забременее ,но според мен все пак ще се омъжи за Паркър.
Но сцената с бурните мятания ,бЕлото и бельо и боричкането по леглото ми бяха някак си малко смешни.

# 194
  • София
  • Мнения: 15 463
Аз пък с глас се смях пак на прическата на булката, така се изсмях та дъщерята дотича да види какво става. Като започна да се целува с пилота и висеше един кичур от прическата, в следващия момент продължават да се целуват, но висящия кичур е вече прибран в кока. Кога има време да го прибере, като ръцете и бяха заети?

# 195
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
Аз пък с глас се смях пак на прическата на булката, така се изсмях та дъщерята дотича да види какво става. Като започна да се целува с пилота и висеше един кичур от прическата, в следващия момент продължават да се целуват, но висящия кичур е вече прибран в кока. Кога има време да го прибере, като ръцете и бяха заети?
Доста гафове има в този филм  обаче,когато се събличаше Джей Ди беше с черни боксери с сива лента , а после като легна в/ху Елизабет бяха на раета Laughing и прическата на Елизабет - в единия кадър с изправена коса , а в другия навита изобщо......

# 196
  • Мнения: 2 960
стига бе Mr. Green ooooh!аз това с боксерките съм го пропусналааааааааааааааааа Joy Joy

# 197
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
стига бе Mr. Green ooooh!аз това с боксерките съм го пропусналааааааааааааааааа Joy Joy
и аз досега не бях забелязала гафовете ,но като ви четях тук и взех да гледам по задълбочено.

# 198
  • Мнения: 920
Леле колко сте наблюдателниии бе мацки, аз се бях вече ядосала на Елизабет и Джей Ди, дотегна ми да гледам едни и същи безмислени караници и исках да се взема най-макрая.
Сега обаче и аз си мисля, че тя ще вземе да забременее Wink

# 199
  • Мнения: 2 960
Ох,,момичета снощи наистина щяд да падна на земята от майтап.Тези хора ,дето го"правят"филма или са пълни смешници или нещо ние тук не сме в час.Категорично обаже техниката на монтажа им куца!!!!
ТА снощи-гледката беше следната в моите очи:
Седналите на дивана Лорън и Джордан първо  са кръстосали и двете еднакво ляв върху десен крак-стоят и отговарят на въпросите на разследващия изчезването на Елизабет.
СЛЕДВА -Кадър -2 сек. те нещо казват -секунди ,в които в кадър е полицаят -следва кадър пак на мацките с метнати крака на обратно ,пак кадър с полицая -пак те отГоварят с крака отново  преметнати  В ОБРАТНА посока ooooh!В рамките на половин минути в редуващите се кадри /буквално за 1-2 сек/ краката им бяха мятани ту ляв -върху десен ,ту обратно.И на двете мацки винаги в еднаква посока.Явно като са монтирали серията -не са били особено внимателни.Щрак кадър двете шматки- ляв върху десен-щрак въпрос на полицая,щрак пак мацките десен върху ляв..... Whistlingи така преброих поне 20 .......после спрях Mr. Green

# 200
  • Мнения: 4 514
Ох, момичета, развеселихте ме с тези гафове! Определено този сериал чупи всички рекорди!
Данинка, представям си ги бясно премятащи крак връз крак: леви-десни, десни-леви, лев-десни, и просто ме напушва на смях.
Започвам пак да следя сериала и ще гледам само за гафове.  Laughing Автоматичната прическа на Елизабет е номер 1. Дали има някаква джаджа за автоматично променяща се прическа?  newsm78 Цък копче - къдрава, цък копче - права, цък копче - на опашка...  Crazy

# 201
  • Мнения: 343
Данинка моите поздравления за наблюдателността ти. Страшна си.

# 202
  • Мнения: 2 108
Снощи не успях да гледам серията.Дайте моля нещо в резюме!

# 203
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Видяхте ли рекламата - в събота ще има от 21 часа, даваха кадри от някаква вечеря, където са всички и Карлос. Дали няма да е последната серия тогава  newsm78

# 204
  • Мнения: 349
Видяхте ли рекламата - в събота ще има от 21 часа, даваха кадри от някаква вечеря, където са всички и Карлос. Дали няма да е последната серия тогава  newsm78
И аз се учудих newsm78?

# 205
  • София
  • Мнения: 15 463
На мен филма все повече ми заприличва на комедия!

# 206
  • Мнения: 2 108
хайде моля ви Praynig-дайте двете последните серии в резюме!

# 207
  • Мнения: 2 960
Паркър ,разбра че не е болен от рак.Сподели това прекрасно свое "изцеление"на Елизабет.Двамата решиха да не разкриват какво са открили ,за да бъдат един ход пред Деймиън.
Елизабет и ДжейДи отново бяха в прегръдките си.
Бременната продължава да тормози ДжейДи ,че не и обръща внимание и ,че синът им има нужда от баща си.
Деймиън подари на Серина пръстен ,тя не го сложи .
Соломон потърси сметка на Лорън -за това ,че го мотае ,че флиртува с други мъже и че не правят секс.Тя го вбеси ,като му каза ,че е била принудена да се омъжи за него и изобщо не и пука за него.Соломон реши да я вразуми ,като помисли ,че ще я надвие и ще получи това ,което му се полага.Тя обаче като подивяла тигрича го тропяса.Деймиън уж уплашен от разразилия се скандал извика поличия. Арестуваха Лорън.
В същото време Джордан реши да пребоядисва къщата ooooh!в някакви по свежи цветове/разбирай нЕкакво роз-пембе/.Елизабед се върна и я изхваша с четката и боичките.Скараха се и Джордат бутна Елизабед ,така че тя повреди скъпия портрет на баща си.Тогава започна и тупаника на века.Блъскаха се ,ритаха се ,хапаха се.Джордан блъсна Елизабед  и кохата с роз-пембето се настани на русите и къдри Mr. GreenИ така оцветени /комедийно и смешно беше тук де/ продължиха тупаните.Полицията дойде пак и последва следващият арест-на двете дами. Събраха се тринките  Shockedзад решетките.
Туй то в кратце!!!
Тази серийка беше доооста смешна.

# 208
  • Мнения: 97
страхотни сте

# 209
  • Мнения: 4 514
Боят снощи беше върха. Както и репликата на Йорданка, предизвикала кютека: "Тази къща прилича на декор от сапунен сериал!" (или нещо такова).  hahaha  hahaha  hahaha С мъжо се попикахме от смях.
Анонсът за съботния епизод и мен ме учуди. Нямат ли си филми за тогава, или този епизод ще е по-специален?  newsm78 Да не би да е последен, да не му се надява човек?

# 210
  • Мнения: 2 960
и как беше захапала Shockedщерка си по глезена Hugне е истина.
И аз си помислих да не би това да е  последен епизод,преди някаква почивка newsm78.Да не тръгва някакво предаване от понеделник :roll
:

# 211
  • Мнения: 2 108
daninka   специални благодарности  bouquet
Паркър  как разбра,чене е болен? Разбра ли,че Деймиън му е скроил шапката?/този добър негов приятел hahaha/
ще гледам да наваксам в събота със специалното издание Simple Smile

# 212
  • Мнения: 2 960
Паркър припадна и го взеха в болница за преглед.Там доки му каза -айде нищо ти няма ,здрав си като камък Joy JoyПаркър се ококори и му вика7А бе здрав съм ,като се има предвид ,че съм болен от рак.Доки му се облещи-какъв рак ,какви пет лева.Тогава Паркър разбра ,че Деймиън го е излъгал и започна да му крои шапка ooooh!
В СЪБОТА МНОГО КУЛТОВА  се очертава серийката bowuu

# 213
  • Мнения: 4 514
Мдааам, в десет часа всички тука да си обсъждаме.  Laughing
Данинка, и аз блгодаря за всички преразкази, и аз не бях разбрала Паркър как се е светнал, че е здрав. Все още не ми побира ума как няма да поиска второ мнение и на Деймиън с кой акъл му хрумна такава простотия, но нищо, то само това да бяха гафовете... Whistling

# 214
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Що я дават днес тая боза?

# 215
  • София
  • Мнения: 15 463
Абе досега не съм изгледала нито една цяла серия, но много се хиля като хвана някоя част от филма и видя разни грешчици.Днес от 21 ч. ли е?

# 216
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Абе досега не съм изгледала нито една цяла серия, но много се хиля като хвана някоя част от филма и видя разни грешчици.Днес от 21 ч. ли е?
Да, чакам с интерес  Laughing

# 217
  • София
  • Мнения: 15 463
Благодаря! Hug

# 218
  • Мнения: 4 514
Днес не можах да гледам. Видях само, че секретарката на Лайънъл се е върнала и че агентката разбра, че Карлос = Дейвид.
Ще чакам преразказ.   bouquet

# 219
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Нека някой друг се включи да преразкаже, Данинка  Hug, мен хич ме няма  Sad
Забележете какво ни очаква по програма тази седмица:
15.09 - филма от 20 и 21ч две серии
16.09 - 20ч
17.09 - 20ч
18.09 - 20 и 21ч две серии
иии за финал 20.09 събота от 20 до 22.30ч три серии  Mr. Green

# 220
# 221
  • Мнения: 3 459
Нека някой друг се включи да преразкаже, Данинка  Hug, мен хич ме няма  Sad
Забележете какво ни очаква по програма тази седмица:
15.09 - филма от 20 и 21ч две серии
16.09 - 20ч
17.09 - 20ч
18.09 - 20 и 21ч две серии
иии за финал 20.09 събота от 20 до 22.30ч три серии  Mr. Green
Юхуууу. Супер  Crazy Party

# 222
  • Мнения: 4 514
иии за финал 20.09 събота от 20 до 22.30ч три серии  Mr. Green
Малей, знаете ли какво ще ми се случи, ако седна 3 часа да гледам филм?  ooooh! Мъжо ще има да врънка, още повече, че аз му се цупя, като седне да гледа разни властелини на пръстени, бойни галактики и пр. простотии.  Crazy

# 223
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
Нека някой друг се включи да преразкаже, Данинка  Hug, мен хич ме няма  Sad
Забележете какво ни очаква по програма тази седмица:
15.09 - филма от 20 и 21ч две серии
16.09 - 20ч
17.09 - 20ч
18.09 - 20 и 21ч две серии
иии за финал 20.09 събота от 20 до 22.30ч три серии  Mr. Green

Ехеее направо ПИРФЕКТНО #Crazy

# 224
  • Мнения: 97
някъде качват ли сериите?

# 225
  • Варна
  • Мнения: 124
ихааа супер  tv Popcorn

# 226
  • Мнения: 2 960
Е те направо се уляха с тези ударни серии #Crazy

уф какво ли става-то вече ми стана една бозЪ в главата от толкова серии.
Снощи изтървах началото ...ама подразбрах  ,че агент Хопкинс се  събуди от заблуждението си и разбра ,че нейният прекрасен годеник е Карлос.Отиде на онзи ми ти "таен " остров и там се срещнаха.След като тя напусна ,Карлос =Дейвид нареди да я посетят скоро и да и видят сметката.
Елизабед разбра ,че ДжейДи работи за ЦРУ  и нстъпиха пак едни разправии ,една кавга .. ooooh!шамароса го няколко пъти и го обвини ,че я е използвал ,за да шпионира семейството и.Караха  се ,той се опрадвада ,тя си знае нейното.Опасенията и бяха ,че няма да хванат ДЕЙМИЪН  и обвиненията ще съсипят компанията ,градена толкова време от баща и. Така и стана.
Акцията на ЦРУ се оказа безпладно-Деймиън изпревари агентите и заедно със Соломон унищожи всички възможни доказателства ,свързващи него и фирмата с каквито и да било оръжейни сделки.
Агентите пристигнаха пред офиса ,направиха "професионална"обсада ,атакуваха по всички правила и намериха hahahaпразен и чист офи.Удариха отново на камък.
Агент  Хопкинс щеше да си изяде ушите от яд...ама факта си е факт -Деймиън отново беше на стъпка пред останалите. bowuu
В момента на нахлуването на агентите в сградата Елизабед реши да изтрие някакви файлове от компа на баща си и да си ги прехвърли на дискета ,за да запази и малката възможност разследването да не навреди на фирмата ,на клиентите ,на акциите и на работата  на компанията.Демек-да си запази паричките и наследството Peace
Лорън реши да навести Джей Ди за да го накара да вразуми Серина ,да не се занимава с ужасния Деймиън.Нещо и стана кофти,което ни подсказва че май има  baby_neutral от Паркър.Заформя се интригатааааааааааа #Crazy
Деймиън завари в леглото си сънената и приятно ухаеща Серина.Вмъкна се при нея и започна цуни-гуни .Тя обаче като хитра лисица промълви едно "Оооо ,Матю..."Онзи се сепна  и се дръпна от нея.А тя едно невинни "Какво ..да не казах нещо ,о аз съм сънена още..." JoyТака си спести едно неприятно задължение -секс с Деймиън.Онзи се врътна на другата страна и нацупено се отказа от ласки Mr. Green
Това е от мен!!!!  bouquet

Последна редакция: вт, 16 сеп 2008, 10:40 от daninka

# 227
  • Мнения: 3 459
Момичета, аз ли съм в грешка, или наистина не даваха филма във вторник и сряда?  Rolling Eyes

# 228
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Момичета, аз ли съм в грешка, или наистина не даваха филма във вторник и сряда?  Rolling Eyes
Даваха го, но от 20 часа. Днес ще е от 20 и 21 часа

# 229
  • Перник
  • Мнения: 396
Така обичам да гледам сериали - по няколко епизода на куп. А иначе като дават по един епизод в седмицата, забравям за какво изобщо става въпрос в еди кой си филм.  Peace

# 230
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Изтървах - защо Паркър и Лорън се криеха, и къде изчезна Соломон?

# 231
  • Перник
  • Мнения: 396
То и аз гледам с едното око и слушам с едното ухо, ама разбраха - май от Джордан - че са в опасност и отидоха в дома на Паркър. Обаче Соломон ги видя през прозореца да се целуват и влезе вътре да  fight , просна Паркър на пода, ама Лорън бързо взе една ваза/часа и право в главата. И така остана на пода - дишащ или не, не разбрах. И след това пак се криеха, ама и аз не разбрах къде.

# 232
  • Мнения: 4 514
Тия се изпотрепАха в тоя филм.  ooooh! Йорданка и Елизабет колкото пъти се разприказват, толова пъти хвърчат шамари. Лорън и тя бойна мацка. Абе голям екшън.
У дома обаче екшънът бе по-голям днес, та от двете серии и 5 мин. не съм видяла, затова благодаря за всички преразкази и коментари.   bouquet
Отивам да наням.  Tired

# 233
  • София
  • Мнения: 15 463
Момичета, само на мен ли ми се струва, че филма вече го направиха като евтина Хонг-конгска комедия?Много се смях снощи, то бива  бива, но снощи се отнесоха с фантазиите.Не може Джордан и Елизабет да са толкова тъпи, Даниел също.Гафове колкото искаш: Когато Соломон отиде в Паркър, Паркър и Лорън се целуваха отвътре пред вратата, а Соломон уж стоеше пред вратата, а им видя осветените като с прожектор сенки на прозореца.Като влезе те все още си бяха пред вратата, а вътре беше сумрачно.. И оня, не му помня името, май Робърт, дето се направи,че получи инфаркт, защо не си стоя мирно ,като го помислиха за умрял, а започна да се бие с убийците? Имаше още гафове, но не ги запомних всичките.И ЦРУ и Джордан, хем видяха, че не иска да стои в мотела, хем им оставиха само един охранител да ги пази.А вечерята с Карлос малко ми заприлича на един филм, където канеха гости,хранеха ги,  сипваха им отрова ,а после умрелите ги заравяха в двора и садяха домати върху тях. Накрая сами се изпотровиха.Ама ще го догледам, нищо, че вече е комедия, искам да видя какви гафове още са измислили.

# 234
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Тайна, мъжа ми си умря от смях точно заради това. Той следи Семейство Сопрано, и ми вика - давай да превключваме на истинските гангстери, какви са тези аматьори тука  Joy

# 235
  • Мнения: 4 514
Момичета, само на мен ли ми се струва, че филма вече го направиха като евтина Хонг-конгска комедия?Много се смях снощи, то бива  бива, но снощи се отнесоха с фантазиите.
Joy  Joy  Joy Не обиждай хонгконгските комедии, моля те.  Mr. Green
На мен са ми много смешни ЦРУ-ските им акции.  Joy Като че ли ше ловят Осама бин Ладен, голямо театро играят. Laughing

# 236
  • Мнения: 2 960
  "Тайната вечера "  Mr. Green на тиквите снощи направо беше капака на комедията,ама на най-слабата комедия.ooooh!Всички приличаха на сбирщина от слаби актьори с неясни послания към драгия зрител, гарнирани с набързо скалъпен сценарии, несвързани действия на някои герои -уж ще трепе някой ,уж хвърля заплахи и изведнъж незнайно от къв зор се отказва/визирам Карлос=Дейвид/.И невероятно тъпо онзи "избраният"изигра сцената на отровен от арсеник WhistlingСлаба работа!!! Mr. Green

# 237
  • Мнения: 1 312
Момичета тази вечер май няма да го дават  smile3506

# 238
  • Мнения: 4 514
Не, днес е петък - ден за хумор, макар че аз по-смешно нещо от Американска наследница в скоро време не съм гледала.  Laughing
Споко, утре има ударна доза (ударна, щото мъжа ми ще получи удар направо Crazy) - три епизода един след друг.  Flutter

# 239
  • Мнения: 3 459
Аз не можах да го гледам във вторник, сряда и четвъртък  Confused
Имаше ли нещо интересно?  Rolling Eyes

# 240
  • Мнения: 1 312
Не, днес е петък - ден за хумор, макар че аз по-смешно нещо от Американска наследница в скоро време не съм гледала.  Laughing
Споко, утре има ударна доза (ударна, щото мъжа ми ще получи удар направо Crazy) - три епизода един след друг.  Flutter


A дали ще са последните  newsm78 знаели някой  Hug

# 241
  • Мнения: 4 514
Аз мисля, че ще са последните, защото после идва ред на риалитата. Освен ако не забият сериала след 22:30, но не ми се вярва. То и действието май върви към развръзка... newsm78
Да, няма го в програмата за следващата седмица.

# 242
  • Мнения: 151
Момичета ще има ли повторение на сериите тази вечер или дали може да се свалят от някъде?Май ще излизаме тазин вечер и ще пропусна финала.

# 243
  • Мнения: 0
запишете 3 те серии плс Simple Smile

# 244
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
The_light_2008 аз ще ти ги разкажа после. Ти си излизай на спокойствие  Wink

# 245
  • Мнения: 6 017
Гледам следите сериала редовно. Аз също си го следя, но нямам време и компютър от където да ви пиша. Сериала май скоро ще свърши  Wink Wink

# 246
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Цитат
Сериала май скоро ще свърши  Wink Wink

Не скоро а още тази вечер ще е свършил  Wink

# 247
  • Варна
  • Мнения: 124
приготвих се за сериала салатка водка с кола  tv
следя го от самото начало ooooh!
даже преговарях с татито да гледа беба за да го изгледам но незнам защо голям смях ме гони с този филм
а мажо само ме подиграва че го гледам даже и сега ми вика бързо филма ще си изтървеш ooooh!

# 248
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Айдее свърши се  Crazy
Без малко да го изтърва, 20 мин нямахме ток в 8 часа

# 249
  • София
  • Мнения: 15 463
Много смях, много нелепи и безмислени действия. Само за Ричард ми стана мъчно, защо като медиците отнесоха Паркър с линейката, не обърнаха внимание и на Ричард  и го оставиха да умре? Защо Карлос караше оня да прекъсне програмата все едно компютрите нямат щепсели да ги дръпне от контактите? По няколко пъти умират и се свестяват убитите, Никой не проверява кой е умрял и кой не, удря и вече си стои спокоен, а "убития се надига" отново по няколко пъти... Ако се сетя още нещо ще дописвам.

Последна редакция: нд, 21 сеп 2008, 13:09 от Тайна

# 250
  • Мнения: 4 514
Tайна, и ние за това се чудихме с мъжа ми. Толкоз ли нямаха две линейки да пратят, егати малоумния филм, че му оставиха кръвта да му изтече, на горкия човек. Ричард е той, ама това няма значение.  Wink
А финалът беше.... противно лигав.  Sick Даже и за този филм не очаквах чак толкоз захаросан да е.  ooooh!

# 251
  • София
  • Мнения: 15 463
Аз имена не помня много, но знаех, че беше нещо  с Р. Peace

# 252
  • Мнения: 6 017
Ехххххххххх кк го изтървах значи........
Жалко. Дали няма от къде да го гледам повторение- нещо ?

# 253
  • Мнения: 36
Ооо, LOVE, не си изпуснала нищо кой знае какво, може би дори щеше да се разочароваш. Много банален някак си беше финала, всичко баш "като на филм".

# 254
  • Мнения: 1 554
този сериал така и не ме грабна,защо ли Rolling Eyes

# 255
  • София
  • Мнения: 15 463
Ааа, и аз не го гледах отначалото, дразнеха ме всички колко са мудни, флегматични и тъпи. Но после го загледах и ми хареса като комедия.

# 256
  • Мнения: 1
 smile3518 filma svursi

# 257

Общи условия

Активация на акаунт