Душ кабина или стъклен параван (пано)

  • 163 256
  • 365
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
Правя проучване от кое сте по-доволни. Бях решила да слагаме кабина но после прочетох ужасяващи неща конкретно за коритото и сега се чудя дали параванът не е по-удобен и по-лесен за поддържане. Моля споделете опит и кажете евентуално нещо повече за това, от което сте доволни при всекидневното им използване. За тези, които имат кабина и са доволни ще помоля да споделят как стои въпросът с почистването, остават ли много петна, задържа ли се мухъл в краищата на стъклото и т.н.  А за тези, които са доволни от параваните-ако е възможно да кажат от къде ги поръчаха и ориентировъчни цени, моля.
Мерси  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 155
И аз се колебаех точно по този въпрос наскоро и избрах да ми направят параванче от плочки, като поставих завеса. За моето помещение, което няма прави ъгли това е оптималният вариант.  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 891
Аз се отказах и от двете. Ще слагам завеса.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 307
Ще слагаме душ кабина 80/120.Ако не се почиства лесно ще накарам мъжа ми да я чисти.Защото той си я иска такава.

# 4
  • MJF
  • Мнения: 8 528
аз съм с душ кабина-пода и е с прагче изграден,а кабината от стъкла и съответния обков.авторката на темата да види в темите, където коментираме тези неща.там има и обяснения и координати и мнения Peace

# 5
  • Мнения: 491
Ние сме с душ- кабина, но не взехме коритото, а го изградихме от плочки 10х10 с праг, на който стъпва горната част.
Много сме доволни! Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 692
Параван! Peace
Душ-кабината наистина се почиства трудно, събира се мухъл по гумата.

# 7
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Аз се отказах и от двете. Ще слагам завеса.
Мухлясват  ooooh! Уж се перат ама не точно  Sick

Параван! Peace
Душ-кабината наистина се почиства трудно, събира се мухъл по гумата.
Това е най-оптималното според мен. 

# 8
  • Мнения: 2 891
Aз нямам място в банята за никакви стабилни прегради. Ако сложа такива - все едно ще съм в тъмен килер. Ще си взема дебела и плътна завеса, а не от лигавите китайски, дето наистина гъбясват.  Rolling Eyes

# 9
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Aз нямам място в банята за никакви стабилни прегради. Ако сложа такива - все едно ще съм в тъмен килер. Ще си взема дебела и плътна завеса, а не от лигавите китайски, дето наистина гъбясват.  Rolling Eyes
Свекърва ми има дебела и плътна завеса, не е китайска, не е гъбясала, но е мухлясла по крайщата. Тя много й се ядосва, хем я пере често. Незнам, аз съм против тия завеси, както и против душ-кабина с корито  Sick Или вана, или душ с прагче от плочки и параван.
Можеш да си сложиш стъклен параван - има прозрачни ако матов ще ти затъмнява  Thinking

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Параван. Рзбира се, зависи от помещението, но оптималния вариант си остава паравана.

# 11
  • София
  • Мнения: 794
авторката на темата да види в темите, където коментираме тези неща.там има и обяснения и координати и мнения Peace
Може ли линк към темите, в които коментирате тези неща Simple Smile не само авторката иска да прочете Wink
Тази тема ли визираш?

# 12
  • Мнения: 5 833
Още един минус за душ-кабините.Ако се къпе някой по едричък и висок и е свикнал да се къпе в свободно пространство ,душ кабината му е тясна и току блъска лакет някъде.

# 13
  • MJF
  • Мнения: 8 528
w ,това с размерите нещо много общо казано.когато си прави човек кабината-праг и кабина/параван - може и си ги прави с размери и форми ,които го събират и кефят.това му е хубавото на този вариант. има експертно търсене там на въведено баня, душ или друго ,което ви интересува има всички писания.

# 14
  • Мнения: 5 833
Преди години,когато стана известна и нашумя с "Къщата на духовете" ,четох една книга от Исабел Алиенде.В момента по никакъв начин не мога да се сетя за заглавието.Та там господарката се къпе в банята,слугинята седи на стол и си приказват,детето си играе на топка . Хвърля топката и двете-господарка и слугиня почват да я търсят- из банята.Е,моята ,а и на повечето от нас ,бани не са такива. Това по повод,че има всякакъв размер душ кабини.

Общи условия

Активация на акаунт