Апетит

  • 480
  • 5
  •   1
Отговори
Нормално ли е да нямам никакъв апетит направо насила ям или минава доста голям период между храненията ми ?
На пук на всичко което казват за бременоста аз съм си хапвала повечко преди да забременея , а като стана това първите 3  месеца освен течности , айряни раазни такива подобни друго неможех , после 2- 3  месеца Ок и сега пак старата песен .Много страна ми се вижда  newsm78

# 1
  • Мнения: 2 467
Нормално ли е да нямам никакъв апетит направо насила ям или минава доста голям период между храненията ми ?
Незнам доколко е нормално ( предполагам е), но и аз съм без грам апетит. Почти всичко, което ям е насила. Нещата които преди обичах (като месото например - аз съм "вълча порода" ) сега да не видя! Така съм от първия ден на бременноста ми до сега - 33 г.с. Виж, за плодчета и шоколадче умирам сега, но само за тях. Не съм се притеснила - бебо върви доста едричко, въпреки моето безапетитие. Качила съм досега към 15 кг. -да се чудиш откъде  newsm78

# 2
  • Мнения: 46 429
И аз бях така, насила ядях, не съм имала проблеми и родих бебе 3.600 кг., така че не се притеснявай.
Лека бременност Grinning

# 3
Като се замисля напоследък и мен ме е избило много на сладко набивам шоколад като невидяла , а досега - не че не съм яла шоколад но определено съм нямала афинитет към него . Сега си купувам всеки ден Милка с ягодки и си хапвам а дадат ли рекламата с новия шоколад направо тичам към магазина Laughing

# 4
  • Мнения: 2 807
а дадат ли рекламата с новия шоколад направо тичам към магазина Laughing

И аз бях от отбора на стръвните - всичко, каквото е по рекламите трябва да се опита, по едно време дори започнах да гледам какво има в торбите на хората, като излизаха от хранителния магазин,направо срам... Embarassed

А за апетита, имах си го и с двете Wink

# 5
  • Мнения: 150
и аз се храня на сила- направо чак се ядосвам на себе си, знам колко е важен хранителния режим. Но бебчо засега върви в норма и това ми се струва достатъчно-организма си знае работата.Аз и преди да забременея не бях от лакомницитерможе би за това.сега съм в 33 г.с. и имам 9 кг отгоре.Тъкмо ще ни е по-леко в жегите, които идват.javascript: Grinning

Общи условия

Активация на акаунт