бебето ми се извива назад!!!!

  • 26 506
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
бебето ми е на по4ти два месеца и отскоро започна да се извива назад...когато е легнала на страни сякаш се опитва да направи мостче...не съм сигурна 4е го обяснявам добре, но прилича на буквата "С" ама на обратно...върти си очичките и гледа на сам на там Party еми това е надявам се, че има някой който знае за какво става на въпрос newsm78

# 1
  • Мнения: 9 776
Племенникът ми го правеше това, за да "гледа" към прозореца и светлината.

# 2
  • Мнения: 94
и аз забелязах, че когато съм зад нея и и говоря го прави, но много често и без причина - просто си го прави Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 39 740
Ако е временно мисля, че няма място за притеснение. Алекс се извива така като го вдигна, да го гушкам.
Наблюдавай детето, ако се задълбочи това извиване говори с педиатъра.

# 4
  • Мнения: 3 092
бебето ми е на по4ти два месеца и отскоро започна да се извива назад...когато е легнала на страни сякаш се опитва да направи мостче...не съм сигурна 4е го обяснявам добре, но прилича на буквата "С" ама на обратно...върти си очичките и гледа на сам на там Party еми това е надявам се, че има някой който знае за какво става на въпрос newsm78
не за какво става на въпрос ...... не успях да разбера какъв ти е проблема и от какво те е страх .... newsm78

# 5
  • Мнения: 94
за първи път съм мама и честно казано всичко което прави бебчо ми е напълно новоо, често задавам абсолютно глупави въпроси, но наистина ми е ново..това което ме интересува е дали това е нещо нормално, което правят и другите беб4ета или ....и аз незнам Blushвсичко ми е толкова новооо

# 6
  • София
  • Мнения: 17 591
Мисля, че е напълно нормално (и показва похвални мускулни умения). Но за всеки случай, при всяко съмнение (за каквото и да става дума) е добре да се обаждаш на педиатъра и да питаш него. Общо взето, е учил повече от нас и повече бебета е виждал...  Sunglasses Едното не пречи на другото - т.е., и тук да питаш, но и него...

# 7
  • Мнения: 94
Обсолютно съм съгласна и доста често го правя Laughing

# 8
  • Мнения: 78
И мойта бебка го прави понякога да се изпъни, друг път да види нещо а понякога просто си гука ей така извита все едно има някой зад нея. Не ми е идвало на ум да се притеснявам, намирам го за нормално. можеш да попиташ педиатъра, но аз мисля че е в реда на нещата. И не се шашкай толкова Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 919
и при моя син беше така, постепено спря да го прави, нямам идея защо го правят

# 10
  • Мнения: 6 713
бебето ми е на по4ти два месеца и отскоро започна да се извива назад...когато е легнала на страни сякаш се опитва да направи мостче...не съм сигурна 4е го обяснявам добре, но прилича на буквата "С" ама на обратно...върти си очичките и гледа на сам на там Party еми това е надявам се, че има някой който знае за какво става на въпрос newsm78

И моята бебка го прави това от скоро - най-вече докато е в количката и будува и се извива назад - явно й е харесал сенника на количката Laughing Не мисля, че има място за притеснение Thinking

# 11
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ако не е свързано с други особености - напр. буквално да не успяваш да гушнеш бебето, защото е много изпънато и стегнато - и нямате проблеми с храненето (хапане на гърдата или шишето, невъзможност да се храни гушнато, защото се изпъва и извива), тогава вероятно е просто период. Огледай дали няма нещо цветно, ярко или шаващо, към което да се опитва да се обръща - може и просто движещи се сенки да са, или лампата, или пердето.

# 12
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Наблюдавай детето, ако се задълбочи това извиване говори с педиатъра.
Това е и мое мнение.

# 13
  • Мнения: 1 512
Моето бебче се извива така защото си е харесала едно от мечетата на вързанките на леглото.И аз първо се чудех защо прави така, намествах я , а тя бак се извиваше и накрая разбрах защо.

# 14
  • Мнения: 9 814
Нормално е!

Общи условия

Активация на акаунт