гинеколог в София за поставяне на спирала

  • 968
  • 4
  •   1
Отговори
  • далечно
  • Мнения: 1 029
здравейте. може ли някой да ми препоръ4а добър гинеколог в София за слагане на спирала?

Май посъбрах кураж и съм се навила на този вариант. Хап4етата не ме превли4ат.


про4етох, 4е се слагала спирала по време на менструация  #Crazy - така ли е? аз 6е съм си в София само за седмица и май няма да съм в менструация, та  newsm78

мерси предварително

# 1
  • Мнения: 47 981
В края на цикъла  се слага(примерно 5 ден някъде), когато канала е отворен
За добър гинеколког- има голяма бяла тема, поне кажи в кой район искаш да е и в кой ден

# 2
  • далечно
  • Мнения: 1 029
мерси, плодова фея! за съжаление 6е съм в София едва към 14 ден от на4алото на цикъла, а май се оказва 4е тогава не се слага  Sad. Жалко, тъкмо се престра6их. А може ли някой да ми каже дали просто е по-уместно слагането веднага след цикъл или това е единствения възможен вариант.

# 3
  • Мнения: 55
От моя лекар знам, че за да бъде сложена професионално една спирала не е достатъчно само да ти я поставят...
Предварително се изследва секрет за бактерии, за да не се развие инфекция на матката.
А за периода на цикъла- да трябва и канала да е отворен и матката да е отпусната.
Бързата к..ка слепи ги ражда!!!
Подходи сериозно, а не прибързано. И си избери свестен док с опит (и подход де)

# 4
  • далечно
  • Мнения: 1 029
мерси, мислех 4е не е не6о 4ак толкова сложно слагането на пустата спирала (не съм ползвала досега и май пове4ето инфо ми е от интернет и "градски легенди")

май тогава тук в Италия 6е я слагам

Общи условия

Активация на акаунт