Дайте инфо за д-р Кирчева от Пловдив

  • 607
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 259
 Simple Smile Здравейте,казаха ми за нея,че лекува с билки безплодие,кисти и т.н. Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 544
Потърси в клуб "Проблемно забременяване" в дир.бг и в www.zachatie.org
Мненията за нея са доста противоречиви. Повечето са отрицателни, но прецени сам(а).

# 2
  • Мнения: 2 489
В никакъв случай не се занимавай с тези неща, още по-малко при бременност!!!

Кистата ти едва ли ще расте по време на бременността ти. Ти при кой лекар в Пловдив ходиш?

# 3
  • Мнения: 1 259
 Embarassed Аз не съм от Пловдив ама днес една жена каза,че лекувала и аз си помислих....Кистата ми не расте ама като искат да ме оперират тук доста ме наплашиха Sad била много голяма и щом досега не е изчезнала нямало да се махне аз мисля да не се оперирам а да я наблюдаваме като не расте да го съчетаем с раждането и тогава да я махнем.Сега съм в 5 месец.Благодаря за вниманието.

# 4
  • Мнения: 4 068
Аз съм пила от билките на др. Кирчева против безплодие.
Честно казано не знам какво да ти кажа. След като пих билките около 4 месеца забременях. Идея нямам дали се дължи на тях или на чисто психологическата нагласа, че ще стане. За съжаление в 14-та седмица загубих бебето. Докато докторите гледайки ме на УЗИ бяха убедени, че бебето не се развива/то това си се виждаше ясно де/ др. Кирчева продължаваше да ме убеждава, че бременността е съвсем нормална.
След като ми направиха кюретаж не отидох повече при нея за билки. Не защото изобщо не съм и вярвала ами просто защото исках да си почина от всичко. Сега съм бременна отново, но това няма нищо общо с нейната намеса.
Абе нали ти казвам-мненията за нея са доста противоречиви. То и моите мисли за нея са противоречиви.
А моя съвет е докато си бременна да не предпиемаш разни не предписани от лекар неща.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт