сладоледи делта

  • 12 998
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Бих искала да споделя как в Бургас сладоледи делта спряха да продават плодовия вариант моливче. Замениха го със друг :горски плодове и праскова които изобщо нямам никакъв вкус , все едно си си взел ледена близалка.Моите деца са много разочаровани. Знам ,че Нестле са  купили Делта, но това не ги оправдава.Миналата година беше по същия начин , но поне от време на време успявахме да намерим в тър. мрежа.Оставам с впечатлението , че го спират защото е евтин, но аз какво да обесня на моите деца които го обожават.Пишете и при вас ли е така?

# 1
  • Мнения: 809
Вчера за първи път купих на Стефчо такъв тип сладолед (прасковата). Той го опита и ка за, че не иска. Опитах го и аз. Отвратителен. Не знаех, че преди е бил що-годе хубав. Реших, че просто този тип сладоледи са такива.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 865
Никога не съм харесвала замразен плодов сироп. Хубавият сладолед има нужда от много сметана и шоколад. Боички тип "Моливче" могат да се замразят и в домашен фризер.

# 3
  • София
  • Мнения: 8 931
И моят син харесваше моливчето. Дано не са го спрели.

# 4
  • Мнения: 491
И според мен са ги развалили

# 5
  • Мнения: 4 841
Моят син харесва най-много "Нирвана" - и трите вида.

Аз обикновено го разубеждавам ако случайно поиска от тези уж "плодови", така че и моливче не съм му взимала - изглеждаше ми ужасно  Crazy

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Дано не спрат лимон с ягода - Лолипоп ли беше? - защото ми е любим.  Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 39 718
Аз пък не харесвах Моливчето. Дияна обаче му беше фенка. Новите са същите боклуци, но Дияна пък ги хареса. Какво им хареса и аз не знам, това е просто замразен сироп.

# 8
  • Мнения: 4 566
делта отдавна вече не е връх на сладоледа

# 9
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
делта вече дори не е и делта, а нестле Tired

http://www.nestle.bg/inner.asp?pID=159

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
И аз купих веднъж от тези новите, горски плодове. Децата изобщо не ги харесаха, ние също не успяхме да се справим.

# 11
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Харесваме определени сладоледи на Делта,не съм експериментирала.
 Но сякаш децата повече харесват Дарко? newsm78

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
делта отдавна вече не е връх на сладоледа
PeaceИ аз го установих.

# 13
  • Мнения: 4 784
Моливчетата не съм ги опитвала, не си падам по плодовите сладоледи, а и синът ми е твърде малък за сладоледи, ноооо новият Делта Браунис Бос съм си го обявила за сладолед на лятото и трудно се въздържам за по един на ден.  Embarassed Embarassed
За другите им сладоледи незнам дали е намалено качеството, но този определено е супер  Peace за феновете на шоколада.

# 14
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Моят син предпочита сладоледите на Дарко.
Защо не пробваш с тях?
На мен Делта много отдавна спряха да ми се нравят, доста преди да ги купят Нестле.

Общи условия

Активация на акаунт