гинеколог в София за поставяне на спирала

  • 1 101
  • 8
  •   1
Отговори
  • далечно
  • Мнения: 1 029
здравейте. може ли някой да ми препоръ4а добър гинеколог в София за слагане на спирала?

Май посъбрах кураж и съм се навила на този вариант. Хап4етата не ме превли4ат.

про4етох, 4е се слагала спирала по време на менструация   - така ли е? аз 6е съм си в София само за седмица и май няма да съм в менструация, та 

мерси предварително

П.С. пуснах темата в здравния, ама няма реакция  newsm78 Не ми се вярва никой да не знае добър гинеколог в СОфия...

# 1
  • София
  • Мнения: 12 550
Не по време, а непосредствено СЛЕД менструация.

Иначе д-р Елица Иванова - ти препоръчвам. Има кабинет в 17-та поликлиника на Театър София.

# 2
  • далечно
  • Мнения: 1 029
благодаря, нана77! а знаеш ли случайно лекарката дали има частен кабинет? не живея в БГ и не съм здравноосигурена, та ползвам само частни услуги

дали е напълно изключено поставянето примерно седмица след цикъла  newsm78 ?

# 3
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Loreley, поставиха ли ти вече спиралата?

# 4
  • Мнения: 55
здравейте. може ли някой да ми препоръ4а добър гинеколог в София за слагане на спирала?

Май посъбрах кураж и съм се навила на този вариант. Хап4етата не ме превли4ат.

про4етох, 4е се слагала спирала по време на менструация   - така ли е? аз 6е съм си в София само за седмица и май няма да съм в менструация, та 

мерси предварително

П.С. пуснах темата в здравния, ама няма реакция  newsm78 Не ми се вярва никой да не знае добър гинеколог в СОфия...


Здравей! Ако още не си решила проблема си- няколко съвета, които и аз не знаех преди да ме ги каже моя док:
1. Необходимо е да е излекувана (ако има) инфекция. Иначе има опастност от усложнения;
2. Цитонамазката да е О.К.Ако ти трябва специалист - д-р Илиев- 0899 842 084. Много внимателен и подробен в обясненията. Работи в София и има частен кабинет!

# 5
  • София
  • Мнения: 12 550
благодаря, нана77! а знаеш ли случайно лекарката дали има частен кабинет? не живея в БГ и не съм здравноосигурена, та ползвам само частни услуги

дали е напълно изключено поставянето примерно седмица след цикъла  newsm78 ?

Няма проблем за направлението. То си е частен кабинет, нищо че е в поликлиниката. А иначе за поставянето тя ще ти каже най-добре.

# 6
  • далечно
  • Мнения: 1 029
ами накрая не организирах операция поставяне на спирала - в София отидох на цитонамазка и профилактичен преглед в Торакс. Резултатите ми ще са готови днес, но аз вече съм си в Италия  Rolling Eyes . Освен това и да бях ускорила нещата с цитонамазката, то гинеколожката също потвърди, че в последните дни от цикъла се слага спирала, а аз отидох доста след това време, тък като си бях за кратко в София. Та сега май тук ще слагам последно. Ще видя дали ще ми приемат резултатите от софийската цитонамазка и ако не - наново  ooooh!

# 7
  • София
  • Мнения: 12 550
Успех!

# 8
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аха, ясно! А аз се чудех къде зачезна....... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт