За вградените уреди или за едни котлони и пералня

  • 1 721
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 53
Как мислите възможно ли е върху шкафа където е вградена пералнята от горе да се сложат вградени котлони?  Уффф, незнам дали ме разбрахте какво имам в предвид.

# 1
  • Мнения: 950
Възможно е. И ние се чудихме по този въпрос (само че отдолу ще слагаме съдомиялна) и ни казаха, че няма проблем. Плота отдолу не нагрява. Трябва само да оставите около 3-5см свободно място между тавана на пералнята и дъното на плота.

# 2
  • София
  • Мнения: 53
Супер - благодаря за отговора. Много ме успокои, защото на стена 2.52м трябва да събера котлони , пералня, мивка и съдомиалня. И щом казваш че и вие сте така, значи не е невъзможно.   Hug

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
с миялна отдолу под котлоните и аз съм го виждала.
Друг е въпроса, че не е добра идеята.
При евентуален ремонт на един  от 2-та уреда, как мислиш, ще се процедира?

# 4
  • София
  • Мнения: 53
Не знам дали си го представям правилно, но миялната или пералнята влизат като в нормален шкаф за вграждане, а котлоните се вграждат в плота. т.е. като все едно фурна за вграждане и отгоре котлони за вграждане. Повредата би следвало да се отстрани по същия начин както и фурната ако се повреди. Според мен е по-голям евентуално проблема, че се комбинират вода и ток, от колкото ремонта на един от уредите или не те разбрах правилно Шани   Thinking.

# 5
  • Мнения: 950
Ако се повреди плота - той се вади, а ако се повреди уреда отдолу - и той се вади. Дори и да не са един върху друг, пак трябва да се извадят, за да се ремонтират.

Общи условия

Активация на акаунт