статистика

  • 2 705
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
здравейте, някой знае ли къде може да се прочете статистика за това, ако една жена
има близнаци каква е вероятността да има близнаци отново?

# 1
  • Мнения: 3 638
Според тази статия вероятността е 10 пъти по-висока

http://www.gfmer.ch/Obstetrics_simplified/multiple_pregnancy.htm

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Това 10 пъти по-голям шанс е много .... браво!Има ли тука такива мами?Нещо ми се върти в акъла че съм чела нещо такова, но дали е било във форума или някой е дал линк и там съм го прочела  newsm78 незнам  Laughing

# 3
  • Мнения: 4 965
Доколкото помня, тук имаше 1 мама с 2 двойки близнаци /едните по-големи, другите мънички/.
Иначе, моята прабаба е раждала 4 пъти и 2 пъти са били близнаци; баба ми е раждала и 2-та пъти по 2...
На мен още не ми стиска да пробвам. Sunglasses

# 4
  • Мнения: 35
ами аз
но вторите ми се наложи да ги махна за съжаление , защото е минала само 1 ги 5 мес  от първите и докторката каза че няма да мога да ги износя.
И между впрочем забременях на 28 ден в деня, в който трябваше да ми дойде на същата дата, на която забременях с първите. кажете това какво е

# 5
  • Мнения: 3 638
ами аз
но вторите ми се наложи да ги махна за съжаление , защото е минала само 1 ги 5 мес  от първите и докторката каза че няма да мога да ги износя.
И между впрочем забременях на 28 ден в деня, в който трябваше да ми дойде на същата дата, на която забременях с първите. кажете това какво е

ruriana, съжалявам, че нещата са се развили така. Иначе съвпадението е невероятно! 
И мен затова ме е страх за трето, моята гинеколожка ми разказва за една нейна учителка, която имала 3 двойки близнаци  Simple Smile Наскоро се запознах с една близнашка мама с 3 деца и каза, че и третото всъщност са били близнаци, но е загубила едното бебче в началото на бременността. Иначе ако не се лъжа има 3 майки с по 2 двойки близнаци от форума. Последната роди съвсем наскоро  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 895
Всъщност са 4 мами с по две двойки близнаци Laughing Едната има големи синове - тийнейджъри и мъници момченца, другата има двойка момченца и двойка момиченца с разлика около 2 години, третата е със сходна разлика, но са две двойки девойки, а последната наскоро родила мама има поотраснали дъщери и бебета-синчета Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 12 201
  Леле хвана ме и мен страх тогава за третото да не са трето и четвърто  Simple Smile
  Като стана въпрос за статистика в книжката - Близнаци вкъщи, беше описано за майка родила шестзнаци. Преди това има две двоики близнаци Simple Smile. Шестзнаците са родени две по 1,600 кг, две по 2,00 кг и две по 2,100 кг с общо тегло само бебетата 11,400 кг  Shocked

# 8
  • София
  • Мнения: 1 836
 Шестзнаците са родени две по 1,600 кг, две по 2,00 кг и две по 2,100 кг с общо тегло само бебетата 11,400 кг  Shocked

#Crazy Това не мога да си го представя дори

Мен пък ме е страх следващите да не са тризнаци  Wink

# 9
  • Мнения: 1 165
 Шестзнаците са родени две по 1,600 кг, две по 2,00 кг и две по 2,100 кг с общо тегло само бебетата 11,400 кг  Shocked

#Crazy Това не мога да си го представя дори

Мен пък ме е страх следващите да не са тризнаци  Wink


А мен пък да не са момчета Wink Laughing, че ще трябва да си живея в кухнята и в пералнята  Joy.

# 10
  • Мнения: 7 803
 Шестзнаците са родени две по 1,600 кг, две по 2,00 кг и две по 2,100 кг с общо тегло само бебетата 11,400 кг  Shocked

#Crazy Това не мога да си го представя дори

Мен пък ме е страх следващите да не са тризнаци  Wink


аз пък тризнаци искам да е "третото"  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 965
...
аз пък тризнаци искам да е "третото"  Mr. Green

Някой записва ли поръчките?
И аз искам да си поръчам следващото (като се наработя след 10 г.) да са тризнаци. Тъкмо после ще премина плавно от майчинството към пенсията...  Joy

# 12
  • Мнения: 1 165
...
аз пък тризнаци искам да е "третото"  Mr. Green

Някой записва ли поръчките?
И аз искам да си поръчам следващото (като се наработя след 10 г.) да са тризнаци. Тъкмо после ще премина плавно от майчинството към пенсията...  Joy

По-скоро към 4-и километър  Mr. Green. Споко, аз ще те чакам там.  Joy

# 13
  • Мнения: 844
 Шестзнаците са родени две по 1,600 кг, две по 2,00 кг и две по 2,100 кг с общо тегло само бебетата 11,400 кг  Shocked

#Crazy Това не мога да си го представя дори

Мен пък ме е страх следващите да не са тризнаци  Wink


А мен пък да не са момчета Wink Laughing, че ще трябва да си живея в кухнята и в пералнята  Joy.

И аз така, за две девойки съм съгласна даже ги искам Laughing

# 14
  • Мнения: 286
Е и аз да се наредя сред желаещите на мен да са двойка момиченца по възможност,но малко да пораснат момчетата Peace

Общи условия

Активация на акаунт