Откъде в София и Бургас гащички на Huggies от розовата серия?

  • 725
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 845
Има ли някъде, все още продават ли ги? Напосредък никъде не съм ги виждала.
По принцип ме интересуват май М размера-тези които са за около 10 кг.
Ако имате и на някоя опаковка пише, ме интересуват и данните на вносителя-бих звъннала да ги питам лично.

Последна редакция: сб, 28 юни 2008, 11:50 от marissha

# 1
  • Мнения: 2 231
Хайде и аз да се запиша в темата.
Още сме с памперсите, но я уча на гърне. А септември тръгва и на ясла. Мисля до 1/2 година, че може и да свикне без памперс. (поне се надявам Mr. Green). Това с гащичките е добър преходен вариант. Ще ми се и аз да разбера къде ги има и по колко. Ема също е около 10кг. Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Доколкото съм чувала за тези гащички,май вече не ги продават.Пробвай друга марка.

# 3
  • Мнения: 11 003
Тази пролет ги търсих и питах - нямаше ги. Пробвай с гащите на Pampers, аз съм доволна от тях.

# 4
  • Мнения: 2 231
Тази пролет ги търсих и питах - нямаше ги. Пробвай с гащите на Pampers, аз съм доволна от тях.
А тези на Pampers намазани ли са с някакви лосиони, като еднократните им пелени или не newsm78. За мен това е най-важното, не толкова марката.

# 5
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
В Белебан продават Хъджис, но дали в момента има от тези незнам. Телефона на склада на едро е 942 46 35 и 942 46 36.

# 6
  • Мнения: 11 003
Тази пролет ги търсих и питах - нямаше ги. Пробвай с гащите на Pampers, аз съм доволна от тях.
А тези на Pampers намазани ли са с някакви лосиони, като еднократните им пелени или не newsm78. За мен това е най-важното, не толкова марката.

Мисля, че бяха намазани.

# 7
  • Мнения: 2 231
Тази пролет ги търсих и питах - нямаше ги. Пробвай с гащите на Pampers, аз съм доволна от тях.
А тези на Pampers намазани ли са с някакви лосиони, като еднократните им пелени или не newsm78. За мен това е най-важното, не толкова марката.

Мисля, че бяха намазани.
Жалко Cry, мерси все пак за отговора  bouquet, значи ще се оглеждам за Хъджис, нямам спешни работи, пък ще видим, ако не намеря, ще трябва да се прежаля пак да я пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт