Отговори
  • София
  • Мнения: 2 623
Здравейте !

Сигурно въпросът ми е малко тъпичък, но ме интересува влияе ли месечния цикъл върху кърменето. Бобо другата седмица става на 5 месеца, изцяло е на кърма, а мен днес за първи път ми дойдоха " гостите от Червен бряг " Grinning и ми е любопитно дали ще повлияе на храненето ни ?
Благодаря ви за отговорите предварително !!!

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Не, най-вероятно няма да има никакво отражение Simple Smile
Кърми си спокойно Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 2 623
Бу, 100% бях сигурна, че ти ще ми отговориш първа. Благодаря ти - винаги така отзивчива !
Поздрави

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Бу, 100% бях сигурна, че ти ще ми отговориш първа.
Кикики, късмет - не, че не вися сума време във форумите, но точно се връщаме от разходка, седнах и първо твоята тема отворих, че беше най-отгоре Wink

# 4
  • Мнения: 7 106
При мен цикъла се възстанови 10,5 месеца след раждането и не съм забелязала  още никакъв проблем свързан с това. Мисля че и ти няма от какво да се безпокоиш.

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Не, не се е отразил по никакъв начин на кърменето.За сметка на това пък кърменето му се е отразило - станал е с един ден по-дълъг smile3514

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 912
И на мен кърменето ми изигра лоша шега с цикъла - идва ми през 25-26 дни, а не 28, както преди Close

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Моят пък е на нормален интервал и с 1-2 дена по-къс  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 722
аз пък още нямам  hahaha  hahaha

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Моят пък е на нормален интервал и с 1-2 дена по-къс Mr. Green
Но бих казала, че тези промени при мен и при всички други се дължат на бременността и най-вече на раждането, а не конкретно на кърменето.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 912
Моят пък е на нормален интервал и с 1-2 дена по-къс Mr. Green
Но бих казала, че тези промени при мен и при всички други се дължат на бременността и най-вече на раждането, а не конкретно на кърменето.
Аз си мисля, че при мен се дължи точно на кърменето, защото след първата бременност и раждане цикълът ми си остана непроменен, както по интервал, така и по продължителност.
А сега е друго Thinking

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Докторите казват, че раждането и бременността са причината пък  Crossing Arms
Абе не знам, и на това съм доволна Wink 1 ден по-малко си е 1 ден по-малко.

# 12
  • Мнения: 877
pri men e mn. interesno.Po vreme na cikul kurmata mi e v izobilie.sega napravo si go chakam s neturpenie. newsm03

# 13
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
При мен няма абсолютно никаква промяна - дойде ми супер рано, още на около 50 ден и си е абсолютно същия. Не съм забелязала да има промяна и в количеството кърма.

# 14
  • UK
  • Мнения: 1 334
ми не знам...беба си яде (ама знам ли колко,като не я меря Wink мен ми дойде на втория месец,но също е по-слаб и по-за кратко,така че въобще не му обръщаме внимание и ядем ли ядем Laughing

Общи условия

Активация на акаунт